Yumuşatıcılar, durulama öncesinde çamaşır makinesine eklenen, çamaşırlarda güzel koku ve yumuşaklık hissedilmesini sağlayan ürünler olarak çamaşırlarda sıkça kullanılıyor. Yumuşatıcı sayesinde, çekmece veya askıdaki çamaşırlar, hem uzun süre boyunca yumuşaklıklarını koruyor hem de güzel kokuyor. Yumuşatıcı, kullanılması zorunlu bir ürün değilse de verdiği faydalar pek çok kişi için onu vazgeçilmez kılıyor.

Yumuşatıcı kullanılmış çamaşırlar, makineden çıkıp kuruduklarında sıkı ve tok yapılı olmazlar. Yumuşatıcı kullanılmadığında, bu sıkı ve tok yapı, çamaşırın daha kolay yıpranmasına ve eskimiş görüntü veren solgun bir renge bürünmesine sebep olur. Çamaşırlar, adeta kabartılmış gibi hafif ve köpüksü bir yapıya sahip olurlar. Bu da kumaşın nefes almasını sağlar. Nefes alan bir kumaş, ciltten teri ve nemi çabuk uzaklaştırır. Aynı yumuşaklık sayesinde çamaşırların ütüsü de daha kolay yapılabilir. Ayrıca yumuşatıcı, kumaşlardaki elektriklenmeyi de azaltır.

Omo Yumuşatıcı

Omo, Unilever firması tarafından üretilen bir çamaşır deterjanı markası olarak raflardaki yerini, ilk defa 1960 yılında aldı. Altmışların sonuna gelindiğinde ise alışverişlerde artık "deterjan" değil; "Omo" isteniyordu. Seksenli yılların ortasında, Omo, evlerde yaygın olarak kullanılmaya başlanan otomatik çamaşır makineleri için matik deterjanları üretti. Doksanlarda ise çamaşır yumuşatıcılarını piyasaya sürdü. Omo, pazarın lider ve trend belirleyen markası olma özelliğini yitirmeden bugünlere geldi. 56 yıllık geçmişine pek çok ilki sığdırarak Türk kadınlarının çamaşır yıkarken tercih ettikleri alternatifsiz marka oldu.

Günümüzde Omo, onlarca farklı deterjan ve yumuşatıcı çeşidiyle herkesin ihtiyacına cevap verebilmektedir. Toz deterjanlar, sıvı deterjanlar, yumuşatıcılar, renkli, beyaz veya günlük çamaşırlar için özel ürünler, hassas ciltlere özel üretilen deterjan ve Omo yumuşatıcılar gibi farklı pek çok ürün, Omo'nun geniş ürün gamında bulunabiliyor.

Omo Yumuşatıcı Çeşitleri

Omo, farklı deterjan çeşitleri ile piyasadaki yerini koruyor. Yeni teknoloji sıvı deterjanlar, konsantre ve yarı konsantre şeklinde iki formülasyona sahip olarak sunuluyor.

Konsantre sıvı deterjanlar, Ultra Active, Ultra Active Fresh, Ultra Color ve Ultra Sensitive adları altında üretiliyor. Ultra Active deterjan, beyaz ve açık renkli çamaşırlar için mükemmel temizlik sunarken Ultra Active Fresh ise Ultra Active'e ek olarak, çamaşırlara taze ve temiz bir koku kazandırıyor. Ultra Active Fresh, çamaşırlarda taze kokuyu yoğun olarak almak isteyen tüketiciler için geliştirilmiştir. Ultra Color, renkli çamaşırların temizliğini mükemmel bir şekilde yaparken renkleri de koruyan bir deterjan olarak öne çıkıyor. Ultra Sensitive ise bebek çamaşırları ve hassas ya da alerjik bünyeler için geliştirilmiş bir sıvı deterjan olma özelliğini taşıyor.

Yarı konsantre sıvı deterjanlarda ise, konsantre ürünlerde bulunan çeşitlerin haricinde Omo Special dikkat çekiyor. Bu ürün, siyah çamaşırlar için özel olarak üretilmiştir. Siyahlarda derin temizlik sağlarken, oluşabilecek renk solmalarına karşı da çamaşırları koruyor. Siyahlar, Omo Special sayesinde ilk alındıkları günkü derin siyahlığı, pek çok yıkama sonrasında bile aynen muhafaza ediyor.

Klasik toz deterjanı tercih edenler ise, Active, Fresh Active ve Color çeşitleri haricinde Omomatik Yumoş Parfümlü deterjanı kullanabiliyorlar. Yumoş'un etkin parfümü ilave edilmiş ürün, düşük sıcaklıklarda bile lekeleri çıkarırken, çamaşırlarınıza günlerce süren güzel bir koku da kazandırıyor. Bu deterjanla ön yıkama yapmaya da gerek kalmıyor.

Omo Yumuşatıcı Fiyatları

Omo, yıllardır yüksek kaliteyi dengeli bir fiyatla sunarak kullanıcıların güvenini kazanmış bir marka. Ürün gamında bulunan pek çok çeşit, çamaşırlarını ekonomik ama kaliteli ürünlerle yıkamak isteyen hanımların ihtiyacına cevap veriyor. Omo marka ürünler, düşük sıcaklıklarda bile yüksek performans göstererek hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmeyi sağlıyor. Ürünlerin güçlü formülü sayesinde çok fazla deterjan kullanılmadan mükemmel temizliğe ulaşılmasına yardımcı oluyor.

Omo Yumuşatıcı Fiyatları

2 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Omo
  2. Yumoş
  3. Vernel
  4. ABC
  5. Bingo
  6. Viking
  7. Dalin
  8. Vatan
  9. Bayer Kimya
  10. Mom's Green Ecologic
  11. Uni Baby
  12. Amway
  13. Iduna
  14. Sodasan
  15. Baby&Me
  16. Bounce
  17. Ecolinn
  18. Nilem
  19. ŞEMS
  20. Akbel Kimya
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 • Marka Omo
DSACategoryId/2147483619/28001525/28001529/28002776
BAŞA DÖN