Oral-B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Vitality 3D White D12 Yorumları

(918 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • mükemmel
  (03.12.2016)

  gerçekten kalitesini hissediyorsunuz teşekkür hepsiburada

  - Balıkesir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • oral b vitality diş fırçası
  (03.12.2016)

  siparişim zamanında,tam ve sağlam olarak gönderildiği için müşteriyi memnun eden davranışınızdan dolayı teşekkür ederim. böyle ciddi firmadan alışveriş yapmak insanı mutlu ediyor.

  KARŞIYAKA - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • harika
  (02.12.2016)

  fırçayı çok beğendim, dişlerinizin detaylı ve ciddi bir şekilde temizlendiğini hissediyorsunuz..satıcı kargo konusunda da hızlı..tavsiye ederim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • memnunum
  (02.12.2016)

  çok güzel bir ürün herkese tavsiye ederim dişlerimi gerçek anlamda fırçaladığımı hissetmeye başladım :)

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Tavsiye ederim ama diş taşınız varsa temizlemez bu konuda mucize beklemeyin :)
  (01.12.2016)

  Black Friday indirimi ile hiç aklımda yokken ciddi anlamda indirimi görünce dayanamadım ve aldım :) Uzun süredir aklımdaydı aslında ama kısmet bugüneymiş. Neyse ürün hakkında yorumlarıma gelecek olursak kesinlikle parasını hak ediyor. İnternetteki fiyatı göz önüne alınınca parasını hak eden bir ürün. Piyasadan pahalıya almayın yani. :) Diş lekelerini söktü attı, bembeyaz oldu gibi yorumlar yapmayacağım çünkü yanıltıcı olacaktır, her dişin durumu bir değildir. Diş taşınız varsa bunu temizlemez onu diş hekimi özel aletiyle temizler ancak, yoğun kirler ise hemen değil zamanla yok olur ama dişlerinizin diş eti ile birleştiği kısımda leke mevcutsa ve diş kanamanız da varsa diş taşı oluşumu vardır mutlaka diş hekimine gitmelisiniz. Ürünün amacı fırçaya göre daha iyi bir temizlik sağlayıp plak oluşumunu engellemektir. Yani düzenli kullanımda diş fırçasına göre daha iyi bir temizlik sağlayacak ve plak oluşumunu engellediği için de diş taşı oluşumu ya olmayacak ya da oluşum süresi uzayacaktır. Yine de diş hekiminize kontrole belli periyotlarda gitmenizi tavsiye ederim. 3D başlığı ile benim gözlemlediğim dişlerin diş eti ile birleştiği kısımları manuel diş fırçalarına göre çok daha iyi temizlemekte. Diş üstündeki kalıntıları ise daha iyi sökmekte ve daha temiz bir görünüme kavuşturmakta. Sigara kullandığım için yüzeysel lekeleri manüel fırçaya göre daha iyi temizledi ve pazartesi gününden beri düzenli olarak kullanıyorum çok memnunum dişlerim daha temiz ve sağlıklı gözüküyor. Uzun lafın kısası alacaklara tavsiye ederim. 10 sene önceki kıytırık pilli makine tecrübeniz var ve almaya çekiniyorsanız hiç çekinmeyin onlarla arasında dağlar kadar fark var :)

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • Beş Yıldız
  (30.11.2016)

  gayet güzel ürün..

  ESENYURT - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Beş Yıldız
  (30.11.2016)

  Mükemmel ve herkesin mutlaka edinmesi gereken bir ürün. Herkese tavsiye ederim.

  - Edirne - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Çok iyi
  (29.11.2016)

  Ürünü ocak ayından beri kullanıyorum ve çok memnunum. Şarj konusunda sıkıntı yaratmıyor bi hafta filan gidiyor. Almayı düşünenlere tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • mükemmel ürün
  (29.11.2016)

  Bu ürün bir harika gercekten yorumlara bakarak aldım keşke daha önce alsaydım yıllardır boşuna uğraşmışız on numara temizlik özellikle arka dişler için harika *****

  İNEGÖL - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • Okuyunuz lütfen
  (28.11.2016)

  Öncelikle diş hekimi olduğumu belirteyim. Sonra bu yorumları okuyunca yazma gereğini hissettim. Bu fırçaları tavsiye etmiyoruz. Evet yanlış duymadınız tavsiye etmiyoruz. Bu elektronik fırçaları sadece ve sadece çok çok üşengeç insanlara tavsiye ediyoruz. onlar da eğer bu fırça olmazsa dişini fırçalamayacak diye tavsiye ediyoruz. 1.Diş eti problemleri olanlar KESİNLİKLE kullanMAmalı. Diş eti probleminin en bilinen tanısı,kanaması. Yani siz diş fırçalarken diş etiniz kanıyorsa, elektronik fırça kesinlikle kullanmıyorsunuz. Ve en kısa zamanda diş eti hassasiyeti olduğundan bir diş hekimine gidiyorsunuz. Bu kanamalar özellikle kalp krizi riski taşıyan veya sistemik hastalıkları(diyabet,hipertansiyon) olan kişilerde ciddiye alınması ve tedavi edilmesi gerekir. 2.Dentin hassasiyeti gibi dişleri soğuğa ve sıcağa hassas bireylerde de tavsiye etmiyoruz. Dahası başında belirttiğim gibi hastalık derecesinde üşengeç olan bireylere tavsiye ediyoruz. O da hiç yoktan iyidir dediğimiz için. Aslında bunlar kozmetik ürünler olmaktan bakanlıkça çıkarılmalı. ve 2.dereceden sağlık ürünleri kategorisine alınmalı. bu konuda birincil sorumluluk devlette. İkincisi bireyin kendisindedir. Sırf elektronik , sırf teknolojik diye kullanmak nedir Allahını sen. Üstelik bir dünya para vereceksin. Boş yere değil, daha fazla risk alarak. Diş fırçalarınızı Manuel olanlardan seçiniz. Diş fırçalarınızı 2 tane farklı renkte alınız. Birini sabah birini akşam kullanınız. Çok fazla tüy kısmı uzun olanlardan almayın. Boyunda 6-7 tüy demeti , eninde en fazla 3 tüy demeti olan fırçalardan seçiniz. 6 ay en fazla 1 senede fırçaları değiştirin. Fırçalama esnasında diş eti kanaması olanlar yumuşak diş eti veya en fazla orta sertlikte diş fırçaları kullanınız.( Ve kanama sürekli ise hastalıklarınız da var ise mutlaka tedavi olun.) Diş macunları eğer herhangi bir diş probleminiz yok ise , piyasadaki birçok macun işinizi görür. Önemli olan sabah ve yatmadan önce fırçalamanız.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (35) Hayır (6)

 • Düşünme at sepete
  (27.11.2016)

  Öncelikle diş doktorum tavsiye etti ve hangisi alacağımı bilmeden bir anda bu ürünü almaya karar verdim. Zamanlayıcı özelliği olması gayet başarılı. Bunun dışında dişimde uzun zamandır oluşan lekeleri direk temizledi ve her geçen gün daha iyi temizlemeye devam ediyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • kesinlikle tavsiye edilir
  (21.11.2016)

  2011 yılında buradan almıştım pili yeni bitti başka bir şarjlı pille değiştirdim kesinlikle kaliteli, benimkinde zamanlayıcı yok bunlara zamanlayıcıda eklenmiş dişteki lekeleri en ucuz macunla bile söküp atıyo

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • Çok iyi
  (20.11.2016)

  Ürün çok kullanışlı, şarjı da 15 kez 2 dakikalık diş fırçalamasına yetti. Bu da 1 hafta şarj etmeden kullanım demek. Süper.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Beş Yıldız
  (18.11.2016)

  İlgili satıcı fatura için başvurdum. Hemen mail adresime gönderdi. Ben ürünün aynısı zaten kullanıyordum. Şimdi eşim ve çocuklarım için aldım. Diş taşlarım için her sene diş taşı temizliğine gidiyordum. Şimdi bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra bir daha diş taşlarımı temizletmedim. Yaklaşık iki senedir kullanıyorum. Alacak olan her birey için tavsiye ediyorum.

  MERKEZ - Edirne - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Beklenenin Üzerinde
  (17.11.2016)

  Ürün çok güzel, üstün bir temizlik sağlıyor ve bunu ilk kullanımda bile fark edebiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye edebilirim. İki dakika kullanımda sonrasında titreşimini ve dönme hareketini 3 kısa duraksama ile haber veriyor.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Harika
  (11.11.2016)

  Arkadaşlar kesinlikle tavsiye ederim harika bir ürün tavsiye ederim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • günde 2 paket sigara içip dişini fırçalamayan ev arkadaşı
  (11.11.2016)

  evde 2 aydır dişini fırçalamayan ev arkadaşınız varsa ürünün kıymetini daha iyi anlarsınız. ürün gerçekten güzel sade ve kullanışlı diş sağlığı için denemelisiniz

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Süper ötesi
  (07.11.2016)

  Şimdiye kadar dişimi fırçalamamışım gibi oluyor.Dişlerim harika oldu.Kesinlikle tavsiye ederim..

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (2)

 • Beş Yıldız
  (06.11.2016)

  uzun süredir kullanıyorum oldukça memnunum kesinlikle tavsiye ederim

  KAĞIZMAN - Kars - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Dört Yıldız
  (04.11.2016)

  çok sevdiğim bir ürün yılarca kullanabilirsiniz diş fırçalamayı kolaylaştırıp zevkli hale getiriyor.yedek fırçalar sayesinde uzun süre kullanabilirsiniz.hepsi burdaya teşekkür ederim

  MERKEZ - Samsun - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN