Sert çarpmalar veya burkulmalar sonucu dizlerinizde oluşacak hasarları en aza indirmek ve oluşan sakatlıklarda iyileşmeyi hızlandırmak için kullanılan dizlikler,  hepsiburada.com'da farklı modeller, en iyi markalar ve en uygun fiyat seçenekleriyle sizleri bekliyor.

Spor ancak doğru ve dikkatli bir şekilde yapıldığında faydalıdır. Kendiniz için en uygun spor faaliyetini seçip, bu sporu yaparken kendinizi ufak kazalardan da korumanız gerekiyor. Bunun için de farklı model ve markaların spor dizlikleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Sağlığınız için spor yaparken, sağlığınızdan olmayın. Spor yaparken kontrolsüz bir hareket, dikkatsizlik veya ufak bir kaza sonucu oluşan eklem burkulmaları, lif zedelenmeleri, ufak çaplı incinmeler hayatınızı kabusa çevirmesin. Tenis, futbol, basketbol, koşma, bisiklet ve daha bir çok spor faaliyeti sırasında ufak bir kaza, sizin için kötü bir sonucu beraberinde getirebilir. Bu sporları yaparken kullanacağınız kask, bileklikler, dizlikler ve  doğru spor ayakkabıları bu ufak kazalarda yaralanmaları da en aza indirmenize yardımcı oluyor.

Anatomik olarak tasarlanmış  dizlikler, farklı boy ve kilodaki insanların rahatlıkla kullanabileceği şekilde ergonomik olarak üretilmiştir. Bu dizlikler, dizi en iyi şekilde kavrayarak, spor yaparken oluşabilecek burkulma ve incinmelerde hasarı en aza indiriyor. Ufak yaralanmalar sonrasında da dizi ters hareketler ve darbelerden de koruyarak iyileşme sürecine katkı sağlarken  dizi sıcak tutuyor ve  ağrıların azalmasına yardımcı oluyor.

Ortopedik Dizlik Fiyatları

17 ürün var
  1. Markalar
  2. Fiyat Aralığı
  3. Fırsat Ürünleri
  4. Satıcı
DSACategoryId/60001547/2147483633/339715/26012217/26012230
BAŞA DÖN