Yaklaşık 50 yıldır hem Türkiye'ye hem de dünyaya havlu ve bornoz üreten Türk markası Özdilek kurulduğu günden bu yana kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Havlu ve bornoz denildiğinde akla ilk gelen markalar arasında yer alan Özdilek markası üretimlerini başarıyla sürdürüyor. Özdilek bornoz takımları üretilirken çoğunlukla hammaddesi yüzde yüz ham pamuk olan ve en ileri teknolojilerle işlenen havlular kullanılıyor. Bununla birlikte bazı Özdilek bornoz takımı modelleri üretilirken bambu ve pamuk karışımı olan havlular da kumaş olarak tercih edilebiliyor.

Özdilek Bornoz Takımı Modelleri

Özdilek kadın, erkek ve çocuklar için birbirinden farklı renk, desen ve modellerde bornoz takımları üretiyor. Tam boy, orta boy, kısa boy, kimono tipi ve kapüşonlu gibi pek çok farklı modelin baz alındığı tasarımlar Özdilek bornoz takımı modelleri arasında mevcut bulunuyor.

Bornoz takımınızı aile seti şeklinde alabileceğiniz gibi kadın, erkek ve çocuklar için ayrı ayrı takımlar halinde de satın alabilirsiniz. Özdilek, ürünlerinde işlevselliğe öncelik vermenin yanı sıra dantel, işleme gibi detaylarla birbirinden şık ve konforlu bornoz takımları üretiyor. Özdilek bornoz takımı modelleri size evde de arzuladığınız şıklığı banyo sonrasında sunuyor. Birbirinden zarif yüzlerce Özdilek bornoz takımı içerisinden kendi tarzınızı yansıtan bornoz takımını kolayca bulabilirsiniz. Özdilek aile setleri ise size bornozlar, el - yüz havluları, banyo havluları ve terliklerden oluşan zengin bir içerik sunuyor. Ayrıca çocuklar için de birbirinden farklı renk, desen ve modellerdeki bornoz takımlarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

Organik tarım yapılarak üretilen organik pamuk cilde zarar vermemesiyle ön plana çıkan bir malzeme olarak biliniyor. Bambu bitkisinin posasından elde edilen bambu iplik ve pamuk karışımıyla üretilen Özdilek bornoz takımları ise bambu bitkisinin doğası gereği antibakteriyel özelliğe sahip oluyor. Doğadan gelen bu koruyucu antibakteriyel etki 50 yıkama sonrasında bile etkisini sürdürebiliyor. Bu nedenle aileniz ve küçük çocuklarınızın sağlığı için bambu karışımlı Özdilek bornoz takımı modelleri arasından tercih yapabilir, gönül rahatlığıyla organik pamuktan üretilen havlu ve bornozları kullanabilirsiniz.

Özdilek Bornoz Takımı Fiyatları

Bornoz üretiminde kullanılan havlu kumaşın dokuma sıklığı kaliteyi artıran etmenler arasında bulunuyor. Bornoz üretiminde kullanılan hammadde ve dokuma sıklığı havlu yüzeyinin su emiciliğini etkiliyor. Hammadde ne kadar kaliteli ve dokuma ne kadar sık olursa havlu yüzeyin emiciliği de o derece yüksek oluyor. Özdilek bornoz takımı modellerinde su emiciliği dokuma sırasında kullanılan üst düzey teknoloji ve hammadde kalitesiyle maksimum düzeye ulaşıyor. Bu da Özdilek'in dünya çapında tercih edilen bir havlu ve bornoz markası olmasının nedenlerinden biri haline geliyor. Banyodan sonra Özdilek bornoz takımınızı giydiğinizde havlu kumaşın teninize temas ettiği her noktada ıslaklıktan eser kalmadığını fark edebilirsiniz.

Özdilek bornoz takımı fiyatları ürünün içeriğine, modeline, üretimde kullanılan tekniklere, kullanılan kumaşın hammaddesine ve işçiliğine göre farklılıklar gösteriyor. Özdilek markalı bornoz takımları hem aile seti şeklinde hem de kadın, erkek ve çocuklar için ayrı ayrı modeller halinde kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Özdilek bornoz takımlarında fiyatlar özellikle aile setlerinde kullanılan dantel ve işleme gibi detaylar ile bir nebze daha yüksek olabiliyor. Sade modellere sahip Özdilek bornoz takımları fiyat açısından daha uygun bir şekilde temin edilebiliyor.

Özdilek bornoz takımı doğal dokusu ve antibakteriyel yapısı ile ailenizin sağlığını koruyor. Banyodan sonra da şık ve konforlu bir deneyimi sizlerle buluşturuyor. Özdilek markasının güvencesi ile sahip olacağınız bornoz takımınızı yıkama talimatlarına uyarak uzun yıllar boyunca keyifle kullanabilirsiniz.

Özdilek Bornoz Takımı Fiyatları

39 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Özdilek
  2. Ecocotton
  3. Minteks
  4. Dantela Vita
  5. Taç
  6. Z&R Home
  7. Nefnef Home
  8. Soley
  9. Cotton Box
  10. Soft Cotton
  11. İrya
  12. Luoca Patisca
  13. Nurpak
  14. Moderona
  15. Volenka
  16. Cemil İpekçi
  17. Kristal
  18. Madame Coco
  19. Eponj Home
  20. Pierre Cardin
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Ebatlar
 5. Satıcı
 • Marka Özdilek
DSACategoryId/60002028/2147483618/9010073/9010083
BAŞA DÖN