Genellikle ofislerdeki sunumlar ya da eğitim kurumlarındaki dersler için tercih edilen projeksiyon cihazları, artık evler de dahil birçok yerde sıklıkla kullanılıyor. İhtiyacınıza göre seçeceğiniz bir Panasonic projeksiyon cihazı ile dilediğiniz ortamda en kaliteli görüntüleri keyifli bir şekilde izleyebilmeniz mümkün oluyor. Projeksiyon cihazı seçerken birçok özelliği birlikte değerlendirerek, gereksinimleriniz doğrultusunda ürünlere sahip olmanız size uzun vadede maliyet avantajı sağlıyor. Cihazın perdeden ne kadar uzakta olacağı ve kullanılacağı alanın özellikleri, seçim yaparken dikkat etmeniz gereken unsurların başında geliyor.

Panasonic Projeksiyon Cihazı Fiyatları

Projeksiyon cihazı seçerken, mekanın kullanım esnasında ne kadar ışık alacağı da oldukça önem kazanıyor. Ortamdaki ışığın miktarına göre parlaklığı yüksek bir cihaz seçmeniz, görüntü anlamında daha iyi sonuç alabilmenizi sağlayabiliyor. Karanlık bir ortamda kullanma imkanına sahipseniz görüntüyü algılama konusunda daha az sıkıntı yaşamanız mümkün oluyor. Cihazınızı daha aydınlık bir mekanda kullanacaksanız, göze hoş gelecek görüntü kalitesine ulaşabilmeniz için yüksek ışık değerlerine sahip projeksiyon cihazı modellerini tercih etmeniz avantaj kazandırıyor.

Modeline göre değişiklik gösteren Panasonic projeksiyon cihazı fiyatları ile yüksek kalitede görüntülere sahip sunumları ya da filmleri büyük çerçeve ayrıcalığıyla görüntüleyebilirsiniz. Televizyon yayınlarının veya oyunların keyfini büyük bir perde üzerinde çıkarmak istiyorsanız, Panasonic aradığınız projeksiyon sistemlerini birçok fonksiyonel özelliği ile sizlere sunuyor. Birçok farklı mesafeye uygun, yüksek kalitede görüntü sunabilecek projeksiyon cihazları, evinizde büyük çerçevede film izleyebilme zevkini yaşayabilmenizi olanaklı hale getiriyor.

Satın alacağınız projeksiyon cihazında kullanılan lambanın ömrü de, çok sık değiştirmek zorunda kalmamanız ve uzun vadede yüksek maliyetler çıkmaması için dikkat etmeniz gereken etmenler arasına giriyor. Uzun ömürlü lamba seçenekleriyle sizlere sunulan modelleri tercih ederek, Panasonic kalitesinde sahip projeksiyon cihazınızın keyfini uzun süreler yaşayabilirsiniz. Lambalarınızı sık sık değiştirerek ekstra masraflarla karşı karşıya kalmanızı önlemeye yardımcı olacak, ekonomik modda çalışma özelliği sunan cihazlar avantajlarıyla bir adım öne çıkıyor.

Panasonic Projeksiyon Cihazı Modelleri

Işık miktarının gücünden gelen parlaklık miktarının yanı sıra alacağınız projeksiyon cihazının çözünürlüğünün yüksek olması, televizyon, film ya da oyun keyfinizi üst seviyede yaşamanızı sağlıyor. Günümüzde her ortamda karşınıza çıkan, iş yerlerinizdeki tanıtım videoları ve sunumlar için de ihtiyaç duyacağınız yüksek çözünürlük özelliğini, projeksiyonun sunacağı geniş boyutlarda yaşamak istiyorsanız Panasonic markasının kaliteli ürünleri beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor. Evinizde ya da ihtiyaç duyduğunuz diğer mekanlarda, yüksek netlikte görüntülerin keyfini çıkarmanızı sağlayacak Panasonic projeksiyon cihazı modelleri, şık tasarımlarıyla estetik bir görünüm de sunuyor.

Hdmi girişi sayesinde birçok elektronik cihazı bağlayabileceğiniz modellerin yanı sıra 3D özellikli ürün çeşitlerini seçmeniz halinde, son teknolojinin sunduğu üç boyutlu görüntü özellikleri geniş ekran ayrıcalığı ile ayağınıza geliyor. Oyunlarda ve filmlerde aradığınız gerçeklik hissini yakalamanıza yardım edecek 3d teknolojisine sahip projeksiyon cihazları, istediğiniz derinlikli görüntüleri sizlere sunuyor. Evinizde olduğu kadar ofisinizde de projeksiyon cihazınızın çalışma gürültüsünden rahatsız olmak istemiyorsanız, düşük desibelde gürültü üreten modelleri tercih etmeniz gerekiyor.

Teknolojik özellikleriyle ve işlevsel detaylarıyla öne çıkan Panasonic kalitesine sahip ürün çeşitlerinden hafif ve taşınabilir modelleri seçerek, portatif projeksiyon cihazlarına sahip olmanız mümkün oluyor. İyi kontrast ve çözünürlük değerlerine sahip cihazlar ile, evlerinizde arkadaşlarınızla yaşayacağınız film keyfinde veya şirketlerde müşterilerinize yapacağınız sunumların kalitesinde fark yaratabilmeniz olanaklı hale geliyor. Günümüzün gelişen yüksek çözünürlük veya 3d gibi görüntü teknolojisi trendleriyle uyum içinde kullanma imkanı sunacak projeksiyon cihazı modelleri geniş model seçeneği ile sizlere sunuluyor.

Panasonic Projeksiyon Cihazı

24 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Panasonic
  2. Sony
  3. Viewsonic
  4. Acer
  5. Benq
  6. NEC
  7. Optoma
  8. Epson
  9. Casio
  10. Christie
  11. Hitachi
  12. Htp
  13. BLUECAT
  14. Barco
  15. Canon
  16. Infocus
  17. LG
  18. Smart Kapp
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Satıcı
 • Marka Panasonic
DSACategoryId/2147483643/285390/15530
BAŞA DÖN