Eğer bir evcil hayvan sahibi iseniz, onunla geçirdiğiniz vakit arttıkça aranızdaki bağın ""evcil hayvan - sahip""ten daha ziyade ""çocuk - ebeveyn""e dönüştüğünü iyi bilirsiniz. Dolayısı ile kendi çocuğunuzun sağlığını, bakımını, mutluluğunu nasıl önemsiyorsanız, minik dostunuzun da tırnak bakımından tüy bakımına, mamasından vitaminine, bin bir türlü aşısından oyuncaklarına kadar birçok detay sizin için önem arz eder. Tabii en başta da önemli olan sağlığı olur.

Kedinizi her ne kadar sokağa çıkarmıyor, dış dünya ile ilişki kurmasına izin vermiyor bile olsanız, çeşitli dış parazitler gelip onu bulabilir. bunun için ise dış parazit ürünleri kullanarak onun bu parazitlerden korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Pire tasması, dış parazit ilaçları, dış parazit spreyleri parazit karşıtı ürünler olarak hepsiburada.com'da kedinizi bekliyor.

Kokusu ile yakın temas anlarınızda sizi rahatsız etmeyecek olan bu parazit karşıtı ürünler, evcil hayvanınızın vücuduna nüfus etmesi olası her türlü dış parazitten koruyor. Dış parazit ürününü edindiğiniz andan itibaren öncelikli olarak yapmanız gereken kullanım talimatına doğru olarak uymak. Evcil hayvanlar için üretilen tüm parazit karşıtı ürünler, uygulandıktan sonra ancak belirli bir süreliğine evcil hayvanınızı koruyor. Sonrasında da yeni bir ürün alarak evcil hayvanınızın dış parazitlerden korunmasını sağlayabilirsiniz. Evcil hayvanınızın dış parazit korunmasını aksatmayarak hem kedinizin bünyesini korur hem de güvenli ürünler kullanmanın rahatlığı ile kedinizin sağlığı için endişe duymazsınız.

Kedi Aşıları ve Fiyatları

44 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Trixie
  2. Get Off
  3. Beaphar
  4. Herbal Max
  5. Versele-Laga
  6. Apex
  7. Bio PetActive
  8. Ecopure Natural
  9. Four Paws
  10. Herba Max
  11. Karlie
  12. Nutri-Vet
  13. Record
  14. Cameo
  15. MAX BİOCİDE
  16. Natural Best Products
  17. Pawise
  18. Pet Active
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483616/560074/24001689/24003511
BAŞA DÖN