1935 yılından bugüne dek cam ev eşyası sektöründe önde gelen firmalardan biri olarak üretimine devam eden Paşabahçe, tasarladığı tencereler ile hijyen ve kalitenin yanı sıra dayanıklılığı ve estetiği de müşterilerine sunmaktadır. İnsan sağlığını tehdit etmeyen malzemelerden üretilen tencere setleri, kullanılan borcamın üretim esnasında geçtiği işlemler yardımıyla yüksek düzeyde dayanıklılık sergileyerek mutfaklarda uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. İkram sektöründe ortaya çıkan gereksinimler düşünülerek tasarlanan setler, taşıdıkları kaliteye ve ürün özelliklerine göre fiyatlandırılarak, geniş bir çeşitlilikle sunulmaktadır.

Paşabahçe Tencere

Paşabahçe tencereler, 80 yıldan bu yana süregelen bir deneyimin ürünü olarak cam sektöründeki ileri teknoloji ile üretilmeye devam edilmektedir. Cam ev eşyası ve ikram sektörüne yönelik ISO 9000 kalite sertifikası altında üretim gerçekleştiren firma, ürünlerinde kullanıcıların ihtiyaç duyduğu fonksiyonellik, hijyen, tasarım ve dayanıklılık gibi birçok özelliği bir arada sunmaktadır.

Satış aşamasına dek kalite kontrolleri titizlikle yapılan ürünlerde hijyen ön planda tutularak, insan sağlığına olumsuz etkisi bulunmayan materyaller kullanılmaktadır. Tencereler, pişirme amaçlı kullanıma uygun, pürüzsüz bir yüzeye ve kolay temizlenme özelliğine sahip olan camdan üretilmektedir. Çeşitli ham maddelerden elde edilen cam, yıllar boyu kullanılsa bile ürünün bakteri ve mikrop üretmeksizin hijyenik kalmasına olanak verir.

Tasarımlarında yaratıcılık ve yenilikçiliğin ön plana çıktığı tencereler, mükemmel denge ile oranlanarak farklı ihtiyaçlara yönelik olarak üretilmektedir. Evrensel modada yer alan çağdaş yönelimlerin takip edilmesiyle ortaya konan tasarımlarda ikram sektörünün ihtiyaç duyduğu estetik duyarlılık da göze çarpmaktadır.

Yüksek kalite ile kullanıcı odaklı seriler halinde üretilen tencereler, doğru yıkama koşulları altında çizilmeden uzun süreli kullanıma olanak vermektedir.

Paşabahçe Tencere Seti

Özelleştirilmiş tasarımları ile Paşabahçe ürün yelpazesi arasında yerini alan tencere setleri, sahip oldukları teknik özellikler sayesinde kullanıcılarına çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Mutfakta duyulan cam eşya gereksinimleri düşünülerek doğru bir şekilde tasarlanan setler, sağlıklı olmalarının yanı sıra yüksek düzeyde dayanıklılığa da sahiptirler.

Tencere setlerinde sıklıkla kullanılan bir materyal olan borcam, içeriğinde bulunan bor oksit sayesinde termal şoklara karşı optimum dayanıklılık sergilemektedir. Böylelikle ürünler, fırın ve mutfak kabı olarak güvenle kullanılabilmektedir. Aynı zamanda tam sertleştirme veya ağız sertleştirme işlemlerinden de geçen setler bu sayede ani ısı değişikliklerine karşı ekstra dayanıklı hale gelerek, mikrodalga fırınlarda dahi kullanıma olanak sağlamaktadır.

Paşabahçe tencere setleri, üretim esnasında uygulanan işlemlerin katkısıyla güçlü darbeler karşısında kırılma ve çizilmelere direnç göstererek uzun ömürlü kullanım sağlar. Ayrıca, sabunlu suyun etkilerine ve bulaşık makinesinin sebep olacağı aşınmalara karşı daha dayanıklı olmaları sayesinde uzun süreler değiştirme ihtiyacı hissettirmeden kullanılarak ev ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Temperleme işlemi uygulanan tencere setleri, olası bir kırılma esnasında büyük ve keskin parçalar yerine küçük ve küt parçalara ayrılmaları şeklindeki güvenli tasarım özellikleri ile müşterilere sunulmaktadır.

Paşabahçe Tencere Fiyatları

Yaşama değer katan ürünleri ile ikram sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan Paşabahçe tencereler, ürün özelliklerine ve kalitesine göre fiyatlandırılmaktadır. Cam sektöründe ileri teknoloji ve modern tasarımlar takip edilerek üretilen tencereler, kullanılan kaliteli materyaller ve üretim esnasında uygulanan işlemler sayesinde maksimum düzeyde dayanıklılık göstermektedir. Bu durum, üretilen tencerelerin niteliğini artırarak fiyatlandırma üzerinde etkiye sahip olmaktadır.

Gereksinimleri karşılamanın yanı sıra müşterilerine hijyen ve dayanıklılık güvencesi ile sunulan tencereler, darbelere ve yıkanma esnasında meydana gelecek olası aşınmalara karşı direnç göstermesi sayesinde uzun yıllar kullanım olanağı sağlamaktadır. Kullanım ömrünün artması ile mutfak gereçlerinde ortaya çıkacak yenilenme ihtiyacının sıklığını azaltan Paşabahçe tencereler, ekonomik birer tercih olarak müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Paşabahçe Tencere Setleri ve Tencereler

2 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Karaca
  2. Tefal
  3. Emsan
  4. Schafer
  5. Kütahya Porselen
  6. Paşabahçe
  7. Korkmaz
  8. Güral Porselen
  9. Fissler
  10. Papilla
  11. WMF
  12. Bambum
  13. Tantitoni
  14. Madame Coco
  15. Biev
  16. ÖZKENT
  17. Evren
  18. LoveQ
  19. Cem
  20. Cats By Luyano
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Satıcı
 • Marka Paşabahçe
DSACategoryId/2147483637/22500/22535
BAŞA DÖN