Philips 1000 Serisi Multigroom MG1100/16 Erkek Bakım Kiti Yorumları

(29 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Bu bir traş makinası değil...
  (20.08.2017)

  Öncelikle ne aldığımızı bilelim arkadaşlar. Bu bir traş makinası değil. Bu adından da anlaşıdığı gibi bir sakal-bıyık şekillendirici. Tamam çok zorlarsanız traş da olursunuz ama burnunuzdan gelir. Yanında verilen plastik taraklar pek bir işe yaramıyor. Sadece sakallara, bıyıklara şekil vermede başarılı. Zaten Philips firması da bunu vaat ediyor. Yine de bir jilet hassasiyeti beklemeyin. Fiyatına göre alınabilir bir makina. Sıfır traş başlığı da ayrıca başarılı.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • tesekkurler
  (17.08.2017)

  gayet guzel. kullanisli. ise yariyor

  OSMANGAZİ - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Hassas düzeltme ve traş isteyenlere göre bir ürün.
  (02.08.2017)

  Çok uygun bir fiyata Philips kalitesi. Mevcutta da benzer bir Philips cihazım vardı yaklaşık 6-7 senedir kullanıyordum ama bataryası artık dayanmıyordu. Onun yerine bu ürünü özellikle pilli olmasından dolayı aldım.Seyahatlerde falan pratik olsun diye. İlk kullanımımda da oldukça beğendim.Bıçaklar çok keskin.Başlık küçük olduğu için dar ve hassas bölgelerde çok iyi.Benim sakalım çok gür değildir ve cildim de aşırı hassastır.Hemen tahriş olur.Belki çok gür sakallı birisinde sakal süresini uzatır ama benim gibi alerjik ve hassas ciltli olanlara birebir bence.Ya da çok keskin hatlar yapacaksınız , o zaman da çok başarılı ürün. Sıfır aparatı sinek kaydı olmasa da sıfıra yakın kesiyor. Kargo , istanbul içinde 1 günde geldi.Paketlemesi güzel.Kendi kutusu plastik biraz uyduruk bir şey ve onun içinde muhafaza edilmesi için tasarlanmış ama çok uzun süre dayanmaz gibi.Çok da önemli değil benim için.

  ÜSKÜDAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • tek kelime ile mükemmel
  (16.05.2017)

  ürün sapasağlam elime ulaştı teşekkürler.

  - Karabük - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Araştırmalarım Sonucunda Bu Fiyat Civarında En İyisi Bu ve Deneyimlerime Göre Güzel Bir Makine Olduğ
  (15.03.2017)

  Benim sakallar çok gür değil ve sert de değil. Ürün malzemesi kaliteli ve tuttuğunuz yer yumuşak bir yüzeye sahip olduğu için güzel bir tutuş hissiyatı vermekte. Birbirinden farklı 3 tane tarak aparatı sayesinde sakalınızı 3 farklı uzunluğa kısaltabiliyorsunuz. Bir diğer aparatı sıfır alıyor. (Bu aparatı kullanırken cildinize 90 derece açıyla yani dik bir şekilde temas ettiriniz.) Resimde makineye takılı olan aparatın görevi sakalınızı düzeltmek-şekil vermek ama ayriyeten kısaltmaya da yarıyor. Yani upuzun bir sakalı ilk önce onla kısaltıp sonra sıfır alma aparatı ile sıfırlayabilirsiniz. Bıçaklar keskin fakat sıfır alma aparatından bir jilet performansı beklemeyin tabi ki. Aynaya suratınızı yapıştırıp suratınıza baktığınızda çok hafif 0.1 mm kadar bıraktığını görürsünüz ama 0.1 mm gibi bir uzunluk çok çok küçük bir uzunluk ancak suratınıza çok yakından baktığınızda görebilirsiniz. Jilet performansına %80 yakın diyelim biz bu ürüne. Zaten bunda mecburi kalmadıkça komple tıraş olmak biraz mantıksız çünkü başlıklarının eni küçük. Fazla zaman alır. Bu ürün daha çok şekil vermeye-kısaltmaya falan uygun. Siz jilet performansına çok çok yakın bir şey arıyorum diyorsanız ve ben haftada bir sıfır kesmek istiyorum diyorsanız kesinlikle tercihiniz üç yuvarlak başlıklı olan modellerden yana olmalı ve bu üç başlıklı modellerden alacak olursanız şuna dikkat etmelisiniz: Kısaltma özelliği de olmalı. Zira kısaltma özelliği olmazsa upuzun bir sakalı tıraş edemezsiniz. Ama bu 3 yuvarlak başlıklılarda da jilet performansına %97 oranında yakın bir performans bekleyin. Çünkü jiletteki bıçaklar eğimli bir açıyla direkt cildinize temas eder, kökten keser. Makinelerdeki bıçaklar ise cildinize temas etmez. Bıçaklar cildinize temas eden metalik yüzeyin hemen altındadır. Kıllarınız bu metalik yüzeyin deliklerinden içeri girer ve içerdeki bıçaklar da bu kılları keser. Yani bu yüzden her hangi makine olursa olsun %100'lük bir jilet performansı maalesef beklemeyin...

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (1)

 • Ense
  (13.03.2017)

  Neredeyse sakal gibi uzayan ense tüyleri için aldım. İlk kullanımda bayağı başarılı buldum.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Tam istediğim gibi
  (14.11.2016)

  Sakalın uzunluğunu ve bıyıkları kısaltma için çok harika bi ürün.Herkese tavsiye ederim.

  - Kayseri - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • mükemmel
  (11.11.2016)

  gerçekten çok başarılı bi ürün

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Tavsiye Etmem
  (14.10.2016)

  Ürunden memnun Kalmadim basligi Oldukca kucuk Pilli Olmasida Ayri bi Sıkıntı Kisisel Urun oldugu Icin Geri Iadede Almiyorlar bilginiz Olsun

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (3)

 • Çok iyi
  (09.10.2016)

  Hiç düşünmeden siparişinizi verin derim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • Çok başarılı bir ürün
  (28.09.2016)

  Sakalım ve bıyığım çok gür buna rağmen bu küçük ürün asla zayıf kalmıyor ve işini yapıyor. Hassas düzeltme için ideal. Traş makinası kafası ile de sıfır alıyor. Elde rahat tutuluyor ve çok sık bir cihaz.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Oldukça işine yarar
  (21.09.2016)

  Ürünün kargolanmasında ve paketlenmesinde gayet özenli davran satıcı. Ürünü kullandım seyahatler ve evde kullanım için uygun boyutları var. Şahsen ben memnun kaldım tavsiye ederim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Kirli Sakal için deal
  (31.08.2016)

  Ürün 1 kalem pille çalışıyor , ciddi bir kalem pil alırsanız kirli sakalınızı en az 10 defa traş edersiniz. Sakal için tek dez avntaj ürünün temas ettiği çizgi dar olduğu için biraz fazla uğraştırıyor. Ben gürültüsünden rahatsız olmadım. Seyahatte çok kullanışlı şarj etme priz vs dertleri yok sadece yanıma 1 yedek kalem pil alıyorum . Ben çok memnunum

  EREĞLİ - Zonguldak - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • ideal
  (06.06.2016)

  Daha önce philips in farklı bir modelini kullanmıştım, çok memnun kaldım. Fiyat olarak bu ürün ondan çok daha ucuz ama boyutu ve başlığının ufak olmasından ürün baya kullanışlı.Ayrıca pille çalışması da büyük bir avantaj, seyehat için ideal diyebilir. Sıfır kesen başlığını fazla başarılı bulmadım. Ürün genel olarak fiyat performans olarak çok iyi ve kaliteli bir cihaz.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • kullanışlı
  (05.04.2016)

  Ürün gayet ergonomik ve iş görüyor. Diğerlerine çok paralar vermeye gerek yok.

  - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • Fiyat - performans açısından tavsiye edilir!
  (26.03.2016)

  Bu tarz cihazları almadan önce neye ihtiyacınızın olduğunu bilerek araştırmak lazım. Ürünün sunduğu şeyler belliyken almak ve sonra da "Aaaaa, şunları yapmıyor" demek insafsızlık olur. Bu ürün bu fiyata gerçekten çok iyi seçenekler sunuyor. Zaten, elinden düşürmeyeceğin sıklıkta ihtiyacın olmayacak. Saçın, sakalın, kılın, tüyün uzayınca kullanacaksın sadece. İşte tam da bu durumda, yapması gerekenleri gayet güzel yapıyor. Tavsiye ederim...

  ÜMRANİYE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • PHİLİPS
  (23.03.2016)

  KULLANIMI KOLAY PRATİK İNCE KILLAR İÇİN İDEAL

  KAĞITHANE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (2)

 • philips
  (15.03.2016)

  kullanmaya başladım ve memnunum kalıtelı iyi sonuç aldım

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Kaliteli
  (03.03.2016)

  Traş olduktan sonra kalan rahatsız edici tüyleri almak için sipariş ettim ve gayet başarılı sonuç elde ettim.Bir adet pille geliyor ve inanılmaz bir efor çıkarıyor. Gayet başarılı.

  ODUNPAZARI - Eskişehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • İŞİMİ GÖRÜYOR
  (01.02.2016)

  Ense ve boyun temizliği için almıştım, gayet başarılı, memnunum. Kısaltma ve sıfırlama başlıklarını kullanıyorum.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN