Philips 5000 Serisi S5420/06 Islak Kuru Şarjlı Tıraş Makinesi Yorumları

(42 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Zahmetsiz sinekkaydı tıraş
  (08.07.2017)

  Her gün sabahları sakal tıraşı olmam gerekiyor. Bu durum tahmin edersiniz ki sabah uykudan uyandıktan sonra yapılacak hazırlıkta vakit alan işlerin en başında geliyor. Bugüne kadar 3 bıçaklı tıraş bıçağıyla sakal tıraşımı oluyordum. Vakit alması, tahriş etmesi v.s. epey problem oluyordu. Philips S5420/06 tıraş makinesi çok pratik ıslak kuru farketmez 2-3 dk da tıraşımı olabiliyorum. Yüzde hiç sakal bırakmıyor tahriş derseniz, eskiden boğaz çevresi ve dudakların bittiği yerde cildin hassasiyetinden ötürü sürekli kabarma oluyordu tamamen bitti. Özellikle tıraş bıçağı yüzünde tahrişe sebeb olanlara direk öneriyorum sorun bir iki tıraştan sonra ortadan kalkıyor . Makinenin şarjıda çok iyi gidiyor 2 hafta rahat kullanırsınız . Ben çok memnun kaldım düşünenlere tereddütte kalanlara tavsiye ediyorum kesinlikle pişman olmayacaksınızdır.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Sinekkaydı Tıraş
  (06.07.2017)

  Mesleğim gereği her gün tıraş olmak zorundayım ve bunun için de jilet kullanıyordum. Boğaz kısmında çıkan ters sakallardan ve sakallarımın sıklığından dolayı makineye geçmeden önce ön yargılarım vardı. Bu makinayı kullandıktan sonra ön yargılarımın boş olduğunu gördüm. Özellikle tıraş jeliyle kullanınca sakalları neredeyse cilde sıfır yakınlıkta alıyor. Fazla bastırmaya gerek olmadığı için çok az tahriş ediyor. Sinekkaydı tıraş sayesinde birgün öncesi akşamdan tıraş olup ertesi gün rahatlıkla işe gidebiliyorum. Jilet ile bunu yapmaya kalksam sabaha belirgin uzamış sakal ve yastıkta kan lekeleri ile karşılaşırdım. Yalnız yuvarlak başlıklar favorilerin altını alırken biraz kullanışsız kalıyor. Favori aparatını ise etkisiz buldum. Makinayı duşta dahi rahatlıkla kullanabiliyorum ve temizliği de çok kolay. Tek tuş ile başlığın kapağı açılıyor ve suya tutunca temizlenmiş oluyor. Makinenin bataryası lityum-ion olduğu için çok iyi şarj tutuyor ve batarya azalsa dahi aynı performansta bıçakları çevirebiliyor. Şarjdayken çalışmıyor fakat hızlı şarj oluyor. Seyahatler için tuş kilidi özelliği var ama kutusundan seyahat çantası çıkmıyor. Ürün kalitesini beğendim, üzerinde Hollanda'da üretildiği yazıyor. Başlıklar bağımsız olduğundan farklı özelliktekileri satın alıp takabilirsiniz. S5420'nin daha fazla aparatı olan versiyonunu da tercih edebilirsiniz.

  - Manisa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Philips kalitesi
  (06.07.2017)

  Ürünün kullanımı ve temizliği çok kolay ve güzel bir tasarımı var. ıslak ve kuru kullanılıyor olması da ayrıca güzel şarj süresi de çok iyi günlük kullanım için harika bir Ürün

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Islak ve Kuru
  (06.07.2017)

  Ürünün ıslak ve kuru performansı tatmin edici. Yumuşak ten bölgelerinde kullanımı biraz sıkıntılı 2 kere falan bölgenin üzerinden gitmeniz gerekebiliyor onun dışında performansı mükemmele yakın. Özellikle yanında gelen düzeltici aparatı baya iyi performans veriyor. Şarj süresi ise cidden iyi. Artıları: şarj süresi, düzeltici aparatı, kuru/ıslak performansı, tasarım Eksileri: yumuşak bölgelerde biraz uğraştırması Tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Benim Philips im
  (05.07.2017)

  Çok iyi bir ürün hassas cilte çok uygun herkese tavsiye ederim. 4 yıldır Philips ürünleri ni kullanıcı sımdı.

  - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Hassas ciltler için gerçek koruma.
  (04.07.2017)

  Merhabalar, Ürünü yaklaşık 3 haftadır test amaçlı kullanıyorum. 28 Yaşında genç ve yeni bir bankacıyım. Görevim gereği her gün sakal tıraşı olmam gerekiyor. Hassas bir cildim var. Bu ürünü kullanmadan önce 3 bıçaklı jilet ile tıraş oluyordum, yüzümde farklı bölümlerde olmak üzere en çok boyun ve boğaz kısmımda kıl dönmeleri ve sivilceler oluyordu. Sık sıkta jilet başlığını değiştirmek zamanla aşırı masrafa neden oluyordu. Bu ürünü kullandığım ilk bir iki gün, jilete göre daha ciddi oranda az sivilce ve cilt kızarıklığı oldu. Özel başlık yapısı cildin makinaya alışmasını çok kolay sağlıyor ve tahrişi minimum seviyelere indiriyor. Üründe gerçekten ciddi bir cilt koruma tasarımı var, bıçakların bulunduğu başlıklar yüz hatlarına göre uygun şekil alarak konforlu bir tıraş imkanı sağlıyor. Islak ve kuru olarak hızlı ve pratik günlük tıraş sağlıyor. Ürünün yanında favorileri düzeltmek için farklı bir başlıkta bulunuyor. Ürünün diğer bir artısı bıçakların temizliği çok kolay, tek tuş ile açılan bıçak haznesi musluk altında bir iki saniyede tamamen temizlenebiliyor. Cihazı şimdiye kadar sadece 1 kere şarj ettim ve hala bataryası bitmedi.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Tıraş Makinesinin Harika Tasarımı
  (04.07.2017)

  Ürünü il kullanmaya başladığımdan beri memnuniyetimi dile getirmeliyim.Tıraş sonrası tahriş olmaması ve tıraşı gerçekten zevkli hale getirmesi makineyi etkileyici kılıyor.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Traş bıçağı etkisi veren traş makinesi
  (04.07.2017)

  Doktorun söylediğine göre üst derim ince bu yüzden sakallarım üst derimin içerisinde büyüyor. Bu şekilde olunca traş olmakta da zorluk yaşıyorum. Daha önce hep traş bıçağıyla traş olmuşturm. Traş makinesiyle traş olduğumda böyle bir sonuç beklemiyordum. Sinekkaydı şekilde traş ediyor ayrıca, kesinlikle çizik kesik meydana gelmiyor. 2 farklı bıçağının olması da şekil verme açısından kolaylık sağlıyor. Diğer taraftan temizleme konusu da belirtildiği üzere çok kolay. Su geçirmezliği de bir diğer güzelliği. Küçük kusur olarakta kuru traş kullanımında çekmeler yaşattığını söyleyebilirim. Rahatlıkla tavsiye edebilirim.

  - Kırklareli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • BU FİYATA BEN BEĞENDİM GAYET YETERLİ
  (04.07.2017)

  CİHAZ YAKLAŞIK 1 - 1,5 SAAT GİBİ ÇOK HIZLI ŞARZ OLUYOR VE BU DOLUMLA BEN 4 KERE TRAŞ OLDUM . KESME GÜCÜ YETERLİ FAKAT COK KISA SÜREDE BIÇAKLA TIRAŞ OLMAYA ALIŞKIN OLANLARA YETERLİ GELMEYEBİLİR UZAMIŞ 4-5 GÜNLÜK SAKALI KESERKEN ZORLANIYOR. HERGÜN TIRAŞ OLANLAR İÇİN GAYET YETERLİ TEK SIKINTISI ÇENE ALTI BÖLGESİNİ TAM ALAMIYOR AYRICA KESTİĞİ SAKALLARI HAZNEDE TOPLUYOR FAKAT TERS ÇEVİRİP SALLADIĞINIZDA HAZNEDEKİ SAKALLAR DÖKÜLÜYOR. EN İYİSİ PERFORMANSI SU İLE TIRAŞ OLURKEN VERİYOR. SONUÇ OLARAK BU FİYATA BEN BEĞENDİM GAYET YETERLİ

  - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Philips al Burdan al
  (03.07.2017)

  ürün çok ergonomik bir saat şarj ettim 4 kere traş oldum hala ederim diyor bu çok iyiydi kesmesi güzel birde ince bir köpük sürün dansediyor sanki seyahat için çok uygun kalite hem üretici ve tüketici de buluşuyor sizin ve paranızın hakkı emin olun

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • ilk makine deneyimim
  (03.07.2017)

  Bir aydır kullanıyorum. Çok beklenti içine girmemiştim ancak ilk denemede beni gerçekten çok etkiledi şarj bir saat içinde doldu. Makineyi denemek için 2 gün sakal uzatmıştım. Uzun olursa tıraş 5 6 dk uzun sürüyor. Ama yinede alıyor(bir iki sakal kalıyor onuda yüzünüzde klavuzda gösterdiği şekilde oval hareketlerle kaydırırsanız hemen alıyor). Günlük tıraş oluyorsanız hızlı ve temiz bir makine. Motor gücü hiç azalımıyor. Sınıf öğretmeni olduğum için her gün tıraş oluyorum ve 5 dk şarj ile bir tıraş yapıyor. Bu muhteşem bir özellik. Hiç sivilce veya tahriş yaşamadım(Alışma süresinde bile).Hep tıraş köpüğü ile kullandım. Çekme acıtma gibi bir olay asla yaşamadım. Temizlenmesi de çok kolay kapağını açınca sakal toplama haznesi ve bıçaklara su tutunca hemen temizleniyor. Kesilen sakallar sağa sola dökülmüyor. Yanında gelen aparatı çok hoşuma gitti. Çekme yapmadan çok hızlı şekilde kesiyor. Bütün sakalımı kısaltmayı denedim yaklaşık 3 mm uzunluğa kadar kısaltıyor. Favori ayarlaması güzel. Tek sorun çantası yok. Başka şehire gidince içimden keşke birde çantası olsaydı dedim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Gerçekten muhteşem
  (03.07.2017)

  Sıfır traş diye buna derim gerçekten muhtesem. Çok memnunum banyoda duş alırken ıslak kuru traş olabiliyorum teşekkürler philips ?

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Tasarımı hoş
  (03.07.2017)

  Ürünü alalı 1 aya yakın oluyor. Performansı tatmin edici. Yumuşak cilt bölgelerinde tıraş sırasında 2 kez falan üzerinden geçmek gerekebiliyor onun dışında mükemmele yakın bir ürün. Özellikle düzeltme başlığı gayet iyi. Kuru ıslak performansı tatmin edici. Tasarım olarak ise ele oturduğunu kullanımının kolay olduğunu söyleyebilirim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Süper !!
  (03.07.2017)

  Bu makine ile çok pratik bir şekilde traş oluyorsunuz. Isınma yapmıyor şarjı ve ergonomisi gayet güzel.

  MERKEZ - Samsun - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Harika
  (29.06.2017)

  Bundan önce ki cihazım da Philips'ti ondan da memnundum ama bu Harika tahriş YÖK aynı jiletle olmuş gibi traş ediyor şarj olayı da güzel 10 numara makina

  - Denizli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Dört Yıldız
  (25.06.2017)

  Kullanışlı ve performanslı birmürün.

  MERKEZ - Nevşehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • çok güzel
  (23.06.2017)

  Philips s5420 traş makinasını yeni kullanan birisi olarak şunları söylemek istiyorum öncelikle reddot design award sahibi bir ürün ve gerçekten sahip olduğu dizayn bu ödülü hakkediyor. Şarj süresi çok kısa ve kullanım süresi çok ideal. 4 traş rahatlıkla yapılıyor. Başlığın içiçe iki parçadan oluşması ve klipsinin açılıp içinin yıkanması her durulamadan sonra bize temiz bir traş olma şansı tanıyor. Yüzde ve çenede çok rahat hareket ediyor. Özellikle traş köpüğü ile çok daha az tahriş oluyor. Cihazı çok bastırmadan kullanmak tahrişi önlüyor. Olumsuz olarak özellikle boğaz kısmı zor alınıyor. Birde favorileri jiletle almak gerekiyor. Ancak süre ve konfor açısından çooook tatmin edici bir cihaz.. Sonuç olarak 10 üzerinden 8 derim....

  - İçel - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Philps bu işi biliyor
  (18.06.2017)

  Güzel bir makina. Alacaklara tavsiye ederim fiyatı da uygun. Yanında gelen aparatı ve başka aparatlar eklenebilmesi de güzel. Her gün tıraş olanlar için güzel bir seçim.

  - Isparta - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Mükemmel Traş Keyfi
  (16.06.2017)

  Gerçekten mükemmel bir tıraş keyfi sağlıyor. Ürünün 1 saat şarjı gidiyor ve buda tek şarjla 15 defa tıraş olacağınız anlamına geliyor. Pürüzsüz tıraş sağlıyor her gün tıraş olanlar için bulunmaz nimet bence. Jel ile kullanıldığında çok daha başarılı. Ürün çok pratik. Üstelik temizlenmesi de çok basit. Tıraş başlığına su tutmanız yeterli. Alacaklar şimdiden hayrını görsünler.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Philips 5000 Serisi S5420/06 On Numara Beş ??
  (16.06.2017)

  10 yıldır tıraş bıçağı ile traş olmuyorum. Bu sürede farklı marka ve modellerde tıraş makineleri kullandım. Şu anda Philips 5000 Serisi S 5420/06 modelini kullanıyorum ve çok çok memnunum gerçekten harika bir cihaz. Kuru olarak kullanmama rağmen kesinlikle tahriş etmiyor. Cildinize zarar vermeden sinek kaydı tıraş olabiliyorsunuz.Ayrıca 1 saat gibi kısa bir sürede tam olarak şarj oluyor. Philips bu işi çözmüş. Herkese %100 tavsiye ediyorum.Teşekkürler ?? Philips

  MERKEZ - Balıkesir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN