Philips Akıllı Elite GC9650/80 T-IonicGlide Tabanlı Sessiz 7.5 Bar Otomatik Kapanma ve Dikey Ütüleme Özellikli Buhar Kazanlı Ütü Yorumları

(33 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Beş Yıldız
  (28.11.2016)

  Güzel bir ürün

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • tek sorun kargo
  (24.11.2016)

  urun hakkinda kotu bi yorum yapabilecek var mi bilmiyorum ama mukkemmel bi sey. bi bayide gorun ve alin derim. kesinlikle tavsiyemdir.

  MENEMEN - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • 10 Numara 5 Yıldız
  (04.11.2016)

  Ütü tam bir canavar. Kırışıklık falan kalmıyor.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • Harika
  (01.11.2016)

  Evlenme arefesinde iken eşim bu ütüyü görmüş ve beğenmiş, piyasada faiş fiyatlara satılan bu ürünü hepsiburada'dan daha uyguna aldık. Eşim çok memnun, kendisi ütü ayarını otomatik yapıyor, birşey yapmanıza gerek kalmıyor, belli bir zaman sonra işlem yapmazsa kendini kapatıyor, emniyete alıyor, su ısınınca buhar hazır olunca üzerindeki ledler mavi yanıyor, sizi her tüelü uyarııyor ve en önemlisi çok güzel ütğ yapıyor. Kesinlikle tavsiye ederim ??

  - Samsun - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • ?????
  (31.10.2016)

  Eşimin isteği üzerine bu ütüyü aldık. Son derece memnun kaldı ve şiddetle tüm çevresine tavsiye ediyor. Bana da teşekkür tabiki..

  MERKEZ - Hakkari - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • fena değil
  (30.10.2016)

  Eşim birçok şeyi güzel ütülüyor dedi.Bilhassa kazakları ve pantolonları.Ama gömlekler konusunda o kadar iyi ütüleme yapmıyor.Bu fiyata değermi düşünmek lazım.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Kaliteli ürün.
  (19.10.2016)

  Olumlu ve olumsuz yorumlara bakarak almaya karar verdim. Ütü gerçekten güçlü. Bekarlık zamanlarımda normal ütülerle ütü yapmışlığım vardır. Kendim denedim ve mükemmel bir buhar gücü mevcut. Bu nedenle de çok iyi bir performans gösteriyor. Ürün tanıtımlarında verilen teknik değerler çoğunlukla maksimum rakamlar oluyor. Verilen bugar basıncının sürekliliği pek belirtilmiyor. Bu 7.5bar buhar basınçlı ütü buhar basıncı sürekliliği bakımından iyi. Ve tüm bu güce rağmen oldukça da sessiz çalışıyor. Bu performansın zamanla düşmesine neden olacak etken sudaki kireç. Her ne kadar musluk suyu kullanılabilir denilse de ben pek güvenemiyorum açıkçası. Bu yağışlı havalarda kullanmaya başladığımız kurutma makinesinde yoğuşarak depolanan suyu biriktiriyoruz ve ütüde kullanıyoruz. Kireç tehdidi dışında bir sıkıntı yok.

  ÜMRANİYE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • phılıps buhar kazanlı ütü
  (10.10.2016)

  Çok artı özellikli bir ürün değil .

  - Yozgat - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (5)

 • çok kötü
  (06.10.2016)

  Kumarlarda aşırı parlama yapıyor. hepsi burada com ürün değişimi asla yapmıyor.

  GEBZE - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (2)

 • Güzel
  (05.09.2016)

  Yalnız yaşayan ve ütüyü hiç sevmeyen bir insan olarak ütü yapmayı daha kolay bir hale getirmek için bu ürünü satın aldım.Ütüyü her kapatıp açtığınızda en az 2 dk beklemeniz gerekiyor bir de su damlamıyor deniliyordu ama öyle olmadı ve damlatıyor bence bu bir sorun değil. Ürün kazanla birlikte ağır ve yer kaplıyor koyacak uygun yerinizin olduğunu kontrol edip o şekil alın. Ütü yapma süresini yarıya indirdi bu da bir gerçek. Bence bütçenize bakın eğer alabilecek durumdaysanız alın.

  KADIKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (3)

 • İnanılmaz bir ütü
  (28.07.2016)

  Eşime hediye olarak aldım. Çok memnun kaldı. Evininizi taşıyorduk, bir sürü ütüyü çok daha az zamanda kolayca yapıyor. Ayrıca hepsiburadaya hızlı teslimat için teşekkürler.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Gerçek kalite
  (27.07.2016)

  Farklı bir markanın 10 yıldır kullandığımız kazanlı ütüsünün ömrünü doldurması üzerine satın aldığımız Philips Akıllı Elite adı gibi hem akıllı hem de kullanışlı, peşin fiyat seçeneklerinde Hepsiburada'ya oranla az miktarda düşük fiyat veren sitelere karşın taksitli olarak güvendiğimiz yerden alışveriş yapmayı tercih ettik ve tercihimizde yanılmadığımızı 1 haftalık kullanım sonucunda anladık. Teşekkürler.

  EYÜP - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • harika
  (27.07.2016)

  Ürünü seçerken burda ve diğer sitelerdeki yorumları göz önünde bulundurarak iade hakkım da olduğu için tereddütsüz aldım.ürünü sectim ve ertesi gün elime ulaştı bu konuda da hepsiburada'dan memnun kaldım. Ütü çok hafif, en zor kırışıklıkları bile açıyor. kumaş pantolonun ön kısmını ütüledim arkası da aynı sekılde kat izi olmadan ütülenmiş şaşırdım. eski buhar kazanlı ütümle gücümü yorup saatlerimi harcasam da istediğim gbi olmuyordu.bu ütüyle hızlı ve güzel ütü yapmanın keyfini yaşadım. Buharı çok sesli yanında bebek uyuyamaz diyenlere de sasırdım ne sesli ütüler bilirim bunun sessizliğine hayran kaldım.Tereddüt etmeden alın derim .

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Harika
  (23.07.2016)

  Ütü dün elime geçti. Çok kararsız kaldım fiyatından dolayı. Ancak çok güzel bir ütü. Çok hafif. Asla bastırmaya gerek yok. Kumaşın üstünde kaydirmaniz yeterli. En çok dikey ütüleme özelliğini merak ediyordum. Perde de denedim. %90 açtı. Alacaklara kefilim

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Başarılı
  (30.06.2016)

  Ütüye daha az vakit harcasın ve yorulmasın diye eşime doğum günü hediyesi olarak aldım. Kadın ütü yapmaya aşık oldu sanki elinden bırakmıyor :) Şaka bir yana gerçekten başarılı, az zamanda çok işe yapabilen tasarımı şık bir cihaz. Sessiz değil, küçük odalarda havayı daraltıyor, hava borusu uzun ama sokacak bir yer olmadığı için sıkıntı olabiliyor.

  YENİMAHALLE - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Çok iyi
  (30.05.2016)

  Yaklaşık bir haftadır kullanıyoruz, su alırken arada biraz ses yapabiliyor, bunun haricinde gayet iyi bir ürün. Kumaşlarda şimdiye kadar herhangibir parlama vs yapmadı. İmkanı olanlara tavsiye ederim.

  MERKEZ - Manisa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • mükemmel
  (26.05.2016)

  Bir yıla yakındır takip ediyordum. fiyatı düşünce aldım. çok iyi. insan bu ütüyse diğeri neydi diyor:)

  MERKEZ - Sivas - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Ev işlerinde en büyük destekçilerden biri
  (20.05.2016)

  Yalnız yaşadığım ve çok titiz olduğum için tüm ev işleri ile kendim ilgileniyorum. Philipsi ve tüm küçük ev aletlerini çok yakından tanıdığım için bu ütüyü aldım. Performansı, otomatik ve turbo modunda mükemmel ancak ekonomi modunda performansı çok kötü ki zaten ekonomi moduna hiç gerek duymuyorsunuz. Kablosu ve hortumu extra uzun olduğu için bir taraftan ütüleyip diğer taraftan hortum kısalığından dolayı çamaşırı kırıştırmıyorsunuz. Ütünün kendisi ve jeneratörü ile oldukça hafif fakat ütü yaparken el ünitesi, bastırmamama rağmen gıcırdıyor ve makine su pompalarken bazen garip sesler çıkarıyor. (Belki bu problem bir tek bende vardır, diğer yorumlarda görmedim.) Bir depo su ile saatlerce ütü yapabiliyorsunuz. Buharı turbo modunda o kadar güçlü ki takım elbiseleri, kaşe ceketleri eldiveni yardımıyla askıda çooook rahat ütüleyebiliyorsunuz. Sizi sürekli kuru temizleme/ütüleme masrafından da kurtarıyor. Şiddetle tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (6)

 • Bu ütüyse diğerleri ne?
  (15.05.2016)

  Gerçekten inanılmaz. Bugün teslim aldım ve hemen bir ütü delisi olarak en zor gömlekte denedim. Gerçekten boşuna vakit kaybetmişim bu zamana kadar. O kadar yüksek buhar gücü var ki gömleği havalandırıyor ve bu sayede ütü daha da hafifliyor. Fiyatı boşuna sağ da sol da araştırmayın. En ucuz olmasa da az bir fiyat farkı var diye hepsiburada garantisinden uzaklaşmayın. Teşekkürler herkese.

  KARTEPE - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (3)

 • mükemmel ötesi bir ürün
  (06.04.2016)

  arkadaşlar çok araştırma yaptım en iyi ütünün özelliklerinin neler olduğunu, neleri dikkate alarak ütü seçmem gerektiğini vs. uzun uzun yorum yapmayacağım kesinlikle gözü kapalı alınabilecek bir ürün. kazana bir kere su koymakla kesintisiz 3 4 saatlik bir ütü yapabilirsiniz. sürekli su doldurma derdi yok. hafif olması,en zor kumaşta bile kolayca açılıyor. kısa sürede hazır konuma gelmesi, hareketsiz kaldığında yanma riski yok kendiliğinden kapanıyor iz bırakma parlatma yapma derdi yok. şiddetle tavsiye ediyorum. bu ürünü kullanarak ütü yapmaktan zevk alacaksınız ve hayatınız kolaylaşacak. yalnız ürün alırken özel günlerde alamaya özen gösterin. anneler günü sevgililer günü gibi. çok güzel indirime giriyor :) bu arada iyi ki uzun uzun yazmadım :))

  BESNİ - Adıyaman - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (2)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN