2000
150
 • süper
  (08.04.2014)

  römorku ile birlikte aldım çok kaliteli ,iki farklı vitesi geri vitesi gerçek traktörden farksız 35 kg taşır demişler fakat 50 kg rahat taşır 2 çocuk rahatlıkla kullanabilir

  SUŞEHRİ - Sivas - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (1)

 • çok sağlam
  (22.05.2013)

  komşumun oğlunda var valla canavar gibi 4*4 her yerden geciyor karşı komşumun oğlu bize gelirken hiç traktörden inmesine gerek yok kapı eşiğinden bile rahatca sürüp geçiyor. oğlum olsaydı ben de düşünürdüm ama kızlarım oldugu için ben akülü arabalara bakıyorum fikir vermek için yorum yapmak istedim

  - Osmaniye - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (3)

 • gerçekten dayanıklı bir ürün
  (19.05.2011)

  ben bu ürünü alırken yanında romörkünüde aldım bu ürünü üç tane çocuğum olduğu için tercih ettim çok mükemmel şarjı uzun gidiyor motoru iki adet olduğu için kuvvetli aynı anda üç çocuguda bindire biliyorum vede sağlam traktör bölümü 50 kg çekiyor ben mennunum tavsiye ederim.

  BOYABAT - Sinop - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (20) Hayır (7)

 • tavsiye ederim
  (06.06.2010)

  ürünü 6 ay önce gibi 4 yaşındaki oğlum için aldım. ozamandan bugüne dek zevkle bindi.tam şarjlı iken düz zeminde yaklaşık 2 saat süre ile biniyor.arabanın bagajına koltuğu direksiyonu ne egzos bacasını sökünce çok rahat giriyor. başka eşyalar içinde yer kalıyor.anahtar yeri ergonomik değil zor ulaşılıyor onun dışında bir problem yok.traktör motoru kumlu zemin vb. zorlandığında kendini kapatıyor bir 10 dk açılmasını beklemek gerekiyor .ürün özlelliklerinde yazmamış farları yanıyor.direksiyonda müzik kutusu var damperli römorku var

  MERKEZ - Tekirdağ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (13)

 • çok iyi fakat anahtarı farklı bir yerde dizayn edilebilirdi ayrıca anahtar metal olmalıydı.
  (08.03.2010)

  çok güzel 5.5 yaşındaki oğlum için aldım. alınırken internette gördüğü için firmanın temin edip bize ulaşması için geçen 5 günü geçiremedi sürekli mızladı. kargodan teslim alıncada şarj süresince sabırsızlandı. çok güzel bir ürün pilsan çok güzel yapmış. sadece anahtar yeri değiştirilmeli.

  ÇİVRİL - Denizli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (16) Hayır (6)

 • beğendim
  (02.03.2010)

  Oğlum için aldım. beklediğimden güzel çıktı.kurması kolay oğlum hemen sürmeye başladı.başka kargolarlada anlaşılsa iyi olur ürün elime çok geç geldi. tek kusuru lambaları iyi çalışmıyor.

  - Tekirdağ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (1)

 • güzel bir ürün
  (22.02.2010)

  sağlam güvenilir bir ürün, oğlum ve kızım çok beğendi..emniyet açısından koltuk farklı yapılabilirdi, anahtar yeri değiştirilmeli çünkü vites kollarından işlevselliği azalıyor

  MİLAS - Muğla - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (1)

 • Gerçektende süpermiş
  (27.01.2010)

  3.5 yaşındaki oğluma aldım yapılan yorumların bu ürünü seçmemde bayağı faydası oldu.Oğlum hemen alıştı ilk 1-2 gün sağa sola çarpıyordu şimdi çok iyi kullanabiliyor basit ve pratik.Yalnız kontak anahtarı sanki kırılacakmış gibi bir izlenim veriyor ama inşallah bi problem yaratmaz.Fiyat olarak diğer ürünlerle kıyasladığımız zaman bu kalitede rakipsiz gözüküyor.

  - Edirne - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (5)

 • Hem sevimli hem hafif
  (02.12.2009)

  Bu oyuncağı yiğenim için aldım. Akülü jipten daha az yer kaplıyor ve daha sevimli duruyor beğenerek biniyor. Kötü yanı oturağı tutan vidaların tutturulduğu yüzey biraz zayıf,hemen yerlerinden çıktı.Onun dışında hem şarj süresi hem güç ve hızı yeterli. 5 yaş üstü için tatminkar olmayabilir. Kısaca alınabilecek bir ürün. Buradaki fiyatı piyasaki mağazalardan daha uygun,tavsiye ederim

  İZNİK - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (7)

 • Oğlumun sevincine değdi ...
  (06.10.2009)

  Mahallede başka bir arkadaşın çocuğunda gören 3 yaşındaki oğlum illa baba banada traktör al diye tutturdu.O tarktör 3 kat pahalı idi.Önce terettüd ettim acaba ürün bu fiyata kalitesi nasıldır diye..Almayı düşünenler için tavsiye ederim. Işıkları sanki biraz fazlaca büyük gibi.Gücü 2 kademe ve turbo da süper ötesi...Oğlum hemen hemen her zeminde sürebiliyor.Oğlum çook sevindi ve beğenerek biniyor.

  - Tokat - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (19) Hayır (11)

 • alınabilecek güzel bir ürün
  (03.09.2009)

  Öncelikle Pilsan başta olmak üzere birçok modeli inceledik ve sonunda süper traktör almaya karar verdik.İyiki bu kararı vermişiz.Pilsan gerçeğine çok yakın , neredeyse mükemmel denilebilecek bir araç tasarlamış.2,5 yaşındaki oğlum bayıldı.Daha da önemlisi Ford Fusion marka aracımızın bagajına sığdı(koltuğunu ve egsozt çıkışını söktüm). Araç her bakımdan sağlam olduğunu gösteriyor.Bir Türk firmasının bu aracı yapmış olmasından dolayı gurur duydum. Kullanım kılavuzunda da yazdığı gibi 3 yaş altı çocuklar için çok kullanışlı olmayabilir.Benim oğlumda dahil olmak üzere o aylardaki çocuklardan gaz,fren,direksiyon hakimiyetini çok iyi sağlamalarını beklemek yanlış olur. Yapıcı bir kaç eleştirim olacak.Bunlar da çözüldüğünde muhteşem bir şey olacağı kesin. -Kontak anahtarı ve vitesler birbirine çok yakın.Kontak daha yukarıda başka bir yerde konumlandırılmalıdır. - Mutlaka araca emniyet kemeri eklenmelidir. - Koltuk 3-4 yaş çocuklara göre yüksek konumlandırılmış.Daha alçak dizayn edilebilir, yükseklik ayarlı olabilir ve yanlarına koruyucu barlar yapılabilir.

  MERKEZ - Karabük - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (29) Hayır (5)

 • FEVKALADE
  (10.07.2009)

  YEGENİME ALDIM ÇOK MEMMUN OLDULAR.YEGENİM SÜREKLİ BİNİYOR O BİNDİKÇE BİZDE MUTLU OLUYORUZ.YERLİ MALI YURDUN MALI KALİTE MÜKEMMEL.PARANAZI HAK EDİYOR.DIŞARIDA DAHA PAHALI.HEPSİ BURADAYA TEŞEKKÜRLER...

  - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (5)

 • adı gibi süper
  (07.07.2009)

  ürün özelliklerine uyuyor. şarzı gerçekten 50 dk gidiyor üstelik biz köy şartlarında kullandığımız halde. motoruda gayet güçlü çok memnun kaldık tavsiye ederim.

  MERKEZ - Sakarya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (5)

 • akülüm traktörüm
  (24.06.2009)

  ürünü alalı yaklaşık 2 ay oldu. kısa sürede teslim aldık. gerçekten çok kaliteli. onun adı artık akülüm traktörüm :) 2.5 yaşındaki oğlum usta bir şoför gibi kullanıyor. ve tabiki hiç inmek istemiyor. düşünüyorsanız terddüt etmeden alabilirsiniz.

  - Çorum - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (7)

 • İhtiyaca cevap veren kullanışlı bir ürün
  (27.05.2009)

  Gerçekten çok iyi bir ürün özellikle 4 ile 7 yaş arası daha uygun gibi geldi bana. alalı 15 gün oldu şu an için bir problemi yok.bu ürüne fiyatı da uygun.

  VEZİRKÖPRÜ - Samsun - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (3)

 • süper
  (26.05.2009)

  ürün alırken mutlaka 12v olmasına dikkat edin. diğerlerinin şarjı kısa sürede bitiyor. traktör son derece sağlam, sorunsuz çalışıyor. üstelik jiplere göre daha az yer işgal ediyor.(eni daha dar)

  KAYAPINAR - Diyarbakır - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (2)

 • yerli malı gurur malı
  (27.04.2009)

  göz dolduruyor (fazlaca) sağlamlığıyla..hızıyla...kargo teslimatıyla...hepsioradakilere teşekkürler....sanmayınki akülü bu tam bir araç...bahçeli eviniz varsa yan komşulara römorkuyla sevkiyat bile yapabilirsiniz:)....yalnız kornası takılma yaptı ve pilini çıkartmak zorunda kaldım ve daha denemedim!!

  KAYAPINAR - Diyarbakır - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (3)

 • Oğluma!
  (31.03.2009)

  Oğlumun ne zamandır istediği bir oyuncaktı. Her seferinde atlatıyordum. En sonunda doğum günü için alınabilecek en uygun hediye olduğuna karar verdim.

  MERKEZ - Aydın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (3)

 • super traktor daha ne olsun
  (16.02.2009)

  bende bu urunu iki kucuk kardesim icin aldim dun gece itibari ile siparisimi verdim.onlar icin surpriz olacak kismet olursa .umarim begenirler.artik bi sofor olur digeride romorka atlar beraber gezerler :D

  SULTANBEYLİ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (11)

 • harika
  (04.11.2008)

  oğlum için aldığım süper traktörü 1 yıla yakın bir zamanda aldım ve şuana kadar hiç bir problem çıkmadı. Alıcaklara kesin tavsiye ederim vede hepsi burdaya tşk.ler.

  MERKEZ - Bolu - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (10)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN