Araba kullanırken keyifle müzik dinlemenizi sağlayacak Piranha Oto Amfileri, birbirinden farklı modelleri ve fiyat seçenekleri ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Piranha tarafından geliştirilen ve üretilen amfiler ile sevdiğiniz şarkıyı daha net duyabilecek, her sesi ve notayı daha iyi hissedebileceksiniz. Müzikseverlerin rahatlıkla tercih edebileceği bu amfiler ile yolculuk yaparken müzik dinleme keyfiniz başka bir boyuta taşınacak. Ses çıkış gücü, kaliteli kanalları, frekans tepkisi ve tasarımına göre birbirinden farklı modellerden dilediğinizi seçerek rahatlıkla arabanızda kullanabilir; yolculuklarınızı daha zevkli hale getirebilirsiniz.

Piranha Oto Amfi

İhtiyacınız olan ses kalitesini ve ses gücünü sağlayan amfiler; ses çıkış güçlerine göre farklılık gösteriyor. 600 watt veya 800 watt gibi farklı modelleri bulunan Piranha oto amfi modelleri arasından dilediğiniz watt seçeneğini tercih ederek güçlü bir ses sistemine sahip olabilirsiniz. 4 kanallı ses çıkış özelliği bulunan ürünleri dilediğiniz yere yerleştirebilir; arabanızın içine döşeyebilir ve bu sayede en sevdiğiniz şarkıyı net bir şekilde dinleyebilirsiniz. Güçlü ses kapasitörlerine ve çıkış kapasitörlerine sahip olan Piranha oto amfi modelleri, yüksek kalitede ses ve uzun ömürlü bir performans elde etmenizi sağlıyor. Aşırı yük ve kısa devre engelleyici bir sistem ile geliştirilen amfiler, uzun süreli kullanımlarda ani kapanmaları ve aşırı yüklenmelerde bile arızaları engelliyor.

Sorunsuz ve kesintisiz müzik dinleme keyfine ulaşmanız için geliştirilen Piranha Oto Amfiler ile artık yollarda daha eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Yüksek basları ve düşük basları hoparlörler arasında dağıtarak sesi kaliteli ve tüm ortama yayılmış olarak hissetmenizi sağlayan amfiler, en ince ve en yüksek sesleri net bir şekilde ayırt etmenizi sağlıyor. Tasarım olarak da piyasadaki rakiplerinin önüne geçen Piranha Oto Amfileri, sadece kulağa değil; göze de hoş gelen bir seçenek oluşturuyor. Müzik tutkunlarının ihtiyacı olan yüksek sesi, boğulmaya ve bozulmaya neden olmadan sunan Piranha oto amfi sayesinde aracınızdaki müzik keyfiniz ikiye katlanıyor. Sevdiğiniz şarkılar, artık daha çok keyif veriyor.

Piranha Oto Amfi Fiyatları

Oto amfi veya ses sistemi tercih ederken araç içerisinde sahip olduğunuz alana ve ne kadar güçlü ve yüksek sesle müzik dinlemek istediğinize dikkat etmeniz gerekiyor. Piranha oto amfi seçenekleri, güçlü ve kaliteli müziği aracınıza taşırken bu seslerin bozulmadan dinlenmesini sağlıyor. Farklı güç çıkışlarına, frekans aralıklarına, ses kanalı çıkışına ve tepkime sürelerine sahip oto amfilerin fiyatları, sundukları çıkış gücüne bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Üretimlerinde kullanılan teknoloji, malzeme kalitesi ve yüksek standartlardaki işçilik bütün modellerde aynı olsa da bağlantı seçenekleri ve kapasitör özellikleri de fiyatlar üzerinde etkili olabiliyor. Dolayısıyla, ihtiyacınız olan ve sizi tatmin edeceğini düşündüğünüz çıkış gücünü belirledikten sonra size en uygun performansı sunacak modeli seçerek keyifle müzik dinleme zevkine ulaşabilirsiniz. Çeşitli devre bileşenleri ile oluşturulmuş, yüksek ses çıkışına sahip amfiler çok güçlü ses ve bas seçenekleri sunarken, daha düşük çıkışlara sahip amfiler ise daha alçak bir volümde performans gösterse de olağanüstü kaliteli seslere ulaşmanıza imkan veriyor.

Güç çıkışı olarak 4 ayrı kanaldan 600 watt elde etmenizi sağlayan ya da 4 ayrı kanaldan 800 watt elde etmenizi sağlayan son derece güçlü Piranha Oto Amfiler, kullanıcıların istek ve beklentilerini sonuna kadar karşılıyor. Benzersiz teknolojisi ile kaliteli müziği yolculuklarınızda bile yanınızdan ayırmamanızı sağlayan amfiler, sevdiğiniz sesleri net ve canlı bir şekilde duyabilmenize olanak tanıyor. Farklı güç sistemlerine sahip farklı modelleri ile her ihtiyaca ve her bütçeye hitap ediyor. Güçlü ve kaliteli müzik dinlemeyi sevenleri tam manasıyla tatmin eden Piranha oto amfi modelleri ile araba kullanırken müzik dinlemenin gerçek anlamını keşfedeceksiniz.

Piranha Amfi Fiyatları

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Piranha
  2. SOUNDMAGUS
  3. Jameson
  4. Audison
  5. Alpine
  6. Soundmax
  7. Pioneer
  8. Sony
  9. Magicvoice
  10. Roadstar
  11. Avgo
  12. Goldmaster
  13. Ads
  14. Audiomax
  15. Diamond
  16. Harward
  17. Hei
  18. Kenwood
  19. Fiio
  20. Gold Audio
  21. Hi-Fi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Satıcı
 • Marka Piranha
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/26050
BAŞA DÖN