Uzun yolculuklarda, yoğun trafikte ve hareketli bir iş gününden sonra istediğiniz müzikleri dinlemek ve günün stresini atmak, motivasyonunuzu artıracak ve rahatlamanızı sağlayacaktır. Piranha oto teyp CD VCD DVD MP3 çalarlar ile arabanızda müzik keyfini dilediğiniz gibi yaşayabilir, istediğiniz video ve müzik dosyasını rahatlıkla açabilirsiniz. Farklı çeşitleri ile arabanızda keyifli kullanım sağlayacak olan Piranha oto teypler birçok özelliği bir arada bulundurmaktadır.

Piranha Oto Teyp

Basit ve anlaşılır fonksiyonları sayesinde kolayca kullanabileceğiniz Piranha oto teyplerin birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Aynı anda CD, USB ve hafıza kartı takarak kullanabileceğiniz Piranha oto teyp çeşitlerinde, kaynaklar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Birçok modelin ekranında klasör seçenekleri bulunmaktadır. Böylece kullandığınız depolama alanındaki klasörler arasında dolaşabilir, istediğiniz müzik ya da video dosyasını listeleyebilirsiniz. Müzik dosyalarını karışık halde çalmak isterseniz, tek tuşla cihazınızın rastgele çalma özelliğini aktifleştirebilir, kullandığınız kaynakta bulunan tüm müzik dosyalarını karışık olarak çalabilirsiniz.

Piranha oto teyplerin en önemli özelliklerinden biri de, çeşitlerinin birçoğunda park sensörü bulunmasıdır. Bu sayede yalnızca bir MP3 ve video oynatıcı değil, aynı zamanda park konusunda sizi yönlendirecek bir yardımcı da edinmiş olursunuz. Cihazınızın montajı gerçekleştikten sonra, park sırasında size led ekran üzerinden sesli ve görüntülü uyarı vermeye başlamaktadır. Park sırasında sensörün görüş açısında bulunan tüm nesneler için yakınlık durumuna göre uyarı verilerek, olası bir çarpma riski engellenmiş olur.

Piranha Oto Teyp Fiyatları

Birçok özelliği tek bir cihazla elde edebileceğiniz Piranha oto teyp CD VCD DVD MP3 çalarlar fiyat bakımından da bazı farklılıklar göstermektedir. En belirleyici özellikleri CD çalar, park sensörü, TV ekranı ve bluetooth olan oto teyplerin fiyatları da bu özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Uzaktan kumanda seçeneği ile daha kullanışlı hale gelen cihazlar, keyifli bir yolculuk geçirmenizi sağlayacaktır.

Bazı modellerde bulunan bluetooth özelliği sayesinde telefonunuzla oto teybiniz arasında bağlantı kurabilir, telefonunuzda bulunan ses ve video dosyalarını cihazınız aracılığıyla oynatabilir ya da telefon görüşmelerinizi oto teybiniz üzerinden sürdürebilirsiniz. Çeşitli özelliklerle donatılmış olan Piranha oto teyp CD VCD DVD MP3 çalarlar, birçok FM ve AM radyo istasyonunu hafızasında bulundurmaktadır. Otomatik radyo frekansı arama özelliği ile en verimli çalışan frekansları bulabilir ve tarzınıza uygun olanları cihazın hafızasına kaydedebilirsiniz.

Tüm cihazlarda renkli led ekran ve ışıklandırılmış tuş takımı bulunmaktadır. Seçilen radyo istasyonları, USB ya da farklı depolama kaynaklarından açtığınız müzik dosyalarının ismi ve dijital saat bu ekranda görüntülenebilmektedir. Ürünlerin birçoğunda uzaktan kumanda bulunmaktadır. Bu sayede radyo istasyonları ve müzik dosyaları rahatlıkla seçilebilir, uzaktan erişim sayesinde yolculuğunuzda size eşlik eden sevdikleriniz de müzik seçimlerini dilediği gibi yapabilir.

Piranha Oto Teyp Yorumları

Seçeceğiniz cihaza karar vermeden önce ürünü kullanan kişilerden fikir almak ve ürününüzü bu yönlendirmelere göre tercih etmek yararınıza olacaktır. Cihazların yorumlar bölümünü inceleyerek kullanıcıların deneyimlerini, eleştirilerini ve ürünlerle ilgili görüşlerini öğrenebilir, en doğru kararı kullanıcı tavsiyelerine göre verebilirsiniz. Size en uygun ürünü seçmek için karşılaştırma butonunu kullanabilir, ürünlerin tüm özelliklerini açıklamalar bölümü ile inceleyebilirsiniz.

Farklı dosya türlerini açabilen oto teypler sayesinde telefondan ya da bilgisayardan aktarılan ses ya da video dosyalarının çalıştırılabilmesi; bazı çeşitlerinde mini TV ekranı bulunan Piranha oto teyplerin, video görüntüleme ve TV izleme imkanı da sunması; trafikte beklerken geçen süre boyunca en sevilen program, maç ya da dizinin canlı olarak görüntülenebilmesi; yüksek çözünürlük ve ses kalitesi sayesinde yol boyunca hem sürücüye hem de eşlik eden yolculara keyifli bir yolculuk sunması kullanıcılar tarafından en çok beğenilen özelliklerinden bazılarıdır.

Piranha Oto Teyp-Oto Mp3 Çalar

22 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Piranha
  2. Kamosonic
  3. Jameson
  4. Pioneer
  5. Goldmaster
  6. Roadstar
  7. Sony
  8. Alpine
  9. Kawai
  10. Kenwood
  11. Raymos
  12. Carway
  13. Convex
  14. Magicvoice
  15. Mikado
  16. Navitech
  17. Philips
  18. Soundvox
  19. Hobimtek
  20. Nakamichi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Piranha
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/26080
BAŞA DÖN