Pirelli Oto Lastikler

Oto lastikler; arabayı yolda tutmak, sürüş emniyeti sağlamak ve hava koşullarına ayak uydurmak gibi bir çok görevi üstlenir. Konfor sağladığı kadar, yapısı ve özellikleri ile kullanıcısına güven vermelidir. Aracınızın tekerlek ebatlarına uygun, sizlere güvenli ve keyifli bir sürüş sağlayacak oto lastiğini, Pirelli lastikler arasından bulmanız mümkündür.

Pirelli Lastik

Otomobil kullanıcıları, her hava koşulunda ve her tip yolda araçlarını tam performansları ile kullanmak isterler. Pirelli farklı mevsim koşullarına uygun, geniş ebat seçenekleri ile her tür araç için oto lastik üretir. Yaz günlerinde sıcak hava koşullarına dayanıklı, yaza özel lastikler gerekirken, zorlu kış koşullarına dayanıklı lastikler de, araçların güvenliği ve emniyetiniz için önemlidir. Yaşadığınız bölgenin hava koşulları, yol yapısı ve sürüş tercihlerinize uygun bir oto lastiği bulmanız mümkündür.

Pirelli'nin geniş ebat seçenekleri ile ürettiği lastikler, farklı mevsimlerde farklı özellikleri ile dikkat çeker. Hava sıcaklığının 7 derecenin altına düştüğü havalardan itibaren kış lastiği, daha sıcak mevsim günlerinde ise yaz lastikleri kullanmanız tavsiye edilir. Kış lastikleri; diğerlerinden farklı tasarımları ile kar ve buz üzerinde de aracınızın kontrolünü elinizde tutmanızı sağlar. Yüksek drenaj kapasiteli kış lastikleri, suyu hızla boşaltırken, üstün tutuş gücü sağlar. Yaz lastikleri ise, özel sırt yapısı ile yakıt tasarrufu sağlarken, geliştirilmiş blok yapısı sayesinde üstün çekiş gücü ve düşük fren mesafesi imkanı tanır.

Pirelli Lastik Fiyatları

Pirelli lastik fiyatları ebat markalaması, lastiğin kullanılacağı aracın türü ve uygun olduğu iklim koşullarına göre farklılık gösterir. Fiyatları değiştiren ilk etmen olarak ebat markalaması, aracınızın marka ve modeline ait özelliklerinde belirtilir. 175/R17 gibi işaretlerle belirtilen ebatlar, aracınız için ideal kesit genişliği, kesit yüksekliği ve radyal gövde yapısını belirler. Farklı kesit genişliği ya da yükseklikte üretilen oto lastiklerinin fiyatları, lastik ebatları ile orantılı olarak artış gösterir.

Fiyat aralığını değiştiren diğer bir etmen ise, lastiğin kullanılacağı araç türüdür. Binek, hafif ticari ya da 4x4 gibi araç türleri farklı lastikler gerektirir. Araç türleri ile değişen lastik türlerinin fiyatları da, ebatları gibi değişiklik gösterir. Lastiğin kullanılacağı iklim koşulları da, ürünü satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biridir. Yazlık, kışlık ya da dört mevsim gibi değişik iklim koşullarına uygun lastikler mevcuttur. Aracın kullanılacağı bölgenin iklim koşullarına uygun bir lastik seçmek; güvenli bir yolculuk, yakıttan tasarruf ve keyifli sürüş sağlar.

Pirelli Oto Lastik

Pirelli, hitap ettiği geniş araç kitlesi, bol ebat seçenekleri ve farklı lastik özellikleri ile her ihtiyaca yönelik ürüne sahiptir. Kullanıcısının aracına uygun bir oto lastiği sağlarken, her şartta en iyi sürüş performansı ve en yüksek seviyede emniyet sağlamak üzere tasarımlar yapar. Daha güçlü yol tutuşu, yüksek seviyede çekiş gücü ve fren etkinliğini garanti eden kış lastikleri, zorlu hava koşullarına ayak uydurur. Kuru ve ıslak zeminde yüksek performans gösteren, sıcağa dayanıklı ve geniş oluklu yaz lastikleri, yakıt tasarrufu sağlarken, güvenli sürüş sunar.

Kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılamak üzere farklı özelliklerle üretilen lastikler, binek ya da ticari araç kullanıcılarına olduğu gibi, 4x4 tipi araç kullanıcılarına da hitap eder. Normal şehir içi kullanımlar, spor sürüşler ya da dağlık bölgeler gibi zorlu rotalarda da etkili olan lastik çeşitleri, oldukça geniş bir kitleye sunulur. Aracınızın tanıtım kartında yer alan ebat bilgileri doğrultusunda, yaşadığınız bölgenin koşulları ve kişisel tercihlerinizi bir arada tutan lastikler ile hem keyifli hem de emniyetli sürüşler yaşayabilirsiniz.

Pirelli Lastik Fiyatları

1.655 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Pirelli
  2. Goodyear
  3. Michelin
  4. Lassa
  5. Bridgestone
  6. Petlas
  7. Continental
  8. Kumho
  9. Falken
  10. Hankook
  11. Nexen
  12. Nokian
  13. Kormoran
  14. Dunlop
  15. Milestone
  16. Marshal
  17. Starmaxx
  18. WindForce
  19. Riken
  20. General Tire
 2. Ürün Puanı
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Jant Çapı A-Z
 5. Kesit Oranı A-Z
 6. Mevsim
 7. Taban Genişliği A-Z
 8. Araç Türü
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Hız Kodu
 11. Satıcı A-Z
 • Marka Pirelli
DSACategoryId/60002705/2147483631/259720/pirelli
BAŞA DÖN