Plantronics M70 Bluetooth Kulaklık (Çift Telefon Destekli) Yorumları

(23 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Çok güzel
  (17.10.2017)

  Herkese tavsiye ederim asla pişman olmasınız hiç bir kunuda sesi mükemmel müzik olsun konuşurken gayet net ve güzel

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Dört Yıldız
  (22.07.2017)

  Hızlı kargo güzel ürün tavsiye ederim

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • ğüzel
  (22.04.2017)

  Fiyatina ğöre cok kaliteli bir ürün tavsiye ederim.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • HARİKA MEMNUNUM
  (07.03.2017)

  Ürün harika dört gündür kullanıyorum çok memnunum. Müzik sesi ve konuşma sesi kalitesi harika. Kesinlikle tavsiye ederim. Hatta ben ikincisinin siparişini verecegim.

  ÇANKAYA - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Dört Yıldız
  (22.02.2017)

  ürünü montaj yaparken,,araç sürerken kullanıyorum.ikisinde de çok pratik.özellikle eller kirli ve ıslakken,malzeme taşıerken mşteri aradıgında çok faydalı oluyor. sadece toplumdan zararlı oldugu vb vb bilgisinden dolayı biraz çekniyorum ve sadece kullanırken kulağıma takıyorum onun harici çıkartıyorum.uzun sure kulakta kalınca ağrı yapıyor. bu modeli almamın sebebi ayrıca kulağa askısının olması,hareket halinde sadece kulak içi tutacağı düşebiliyor. çok sesli ortamlarda karşı taraf az duyulabiliyor.onun harici kopma,kesilme gibi şeyler çok az.müzik değil de kuran dersi dinliyorum video olarak nokia lumia kullanıyorum bu telefonun eksikliklerine rağmen iyi çalısıyor video sesi iyi geliyor. şarjı tüm gün kullanımıma yetiyor.bazen 2.gne kadar kullanıyorum. kılavuzda yazan derin uyku özelliği heralde 1-2 saat kullanmaynca aktif oluyor ve şarjı daha uzun gidiyor. tek eksikliği kulağı ağrıtması. ona da şöyle bir çözüm buldum. kulak tutacağını komple takmıyorum da kulak mememin hemen arka kısmına sıkıştırıyorum.o zaman sıkmıyor. müzik vb gibi kullanımlar için bilmiyorum ama güncel ve profesyonel kullanım için ufak ve diğer özelliklerinden dolayı ideal.

  MERKEZ - Yalova - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Güzel....
  (04.01.2017)

  Ürün elime geçeli 2 gün oldu. Çok hafif ve küçük bir cihaz. Note 4 ve samsung A3 2016 le birlikte kullanıyorum. İkinci telefona bağlantı sağlamak biraz zor oldu ama bağlantı hızı mükemmel. 2. cihaza bağlayabilmek için 1. cihaz bağlantısını yaptıktan sonra cevaplama tuşuna basılı tutarak tekrar dil seçeneklerine gelmeniz gerekiyor. Dil ayarını tekrar yaptıktan sonra 2. telefonu görüp bağlanıyor. Bir kez telefona bağlandıktan sonra bir daha telefonun bluethooth kullanılabilir cihazlar kısmında hiçbir şekilde göremiyorsunuz. (Cihazınız da telefonunuzda bozuk değildir endişelenmeyin) Bu yüzden ilk cihaz kurulumundaki dil seçenekleri menüsüne dönmek gerekiyor. Sadece ilk bağlantı yapılan cihazdan müzik, whats upp aramaları, video vb dinleyebiliyorsunuz. Müzik dinlemek tabiki bu amaca yönelik bir kulaklık kadar iyi değil ama yeterli ve tatminkar. Eğer ingilizce uyarılar sizi rahatsız etmiyorsa bağlantı uyarıları sorunsuz ve yeterince açıklayıcı. Tek problem telefonu kapattığınızda kullanılan uyarı tonu yetersiz bazen kapandığına emin olamıyorsunuz. Alışmak lazım herhalde. Malzeme kalitesini beğenmedim, bence fiyatına göre zayıf bir işçiliği var ama tuşlar sorunsuz çalışıyor. Konuşma konusuna gelirsek; gelen ses net ama volume zayıf. Karşı taraf sizi sorunsuz duyabiliyor. Aşırı gürültülü ortamlarda bulunmadım ama hafif rüzgarda dışarıda konuşma sorunsuzdu. Yedek kulaklık silikonu çıkmıyor maalesef ama kulaklık silikonu rahat değil ve birkaç saat sonra acıtmaya başlıyor. Ama bu durum değişken olabilir. Telefonun üzerinde olan en büyük boymuş bana uygun bir seçim değil. Diğer yandan bu tür bir kulak silikonuyla cihazın düşme riski çok az.

  MERKEZ - Eskişehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • konuşma süresi uzunluğu süper
  (17.12.2016)

  Piyasasa konuşma süresi en uzun bluetooth kulaklıklardan birisi. Kullanalı 4 gün oldu, açıldığında 8 saat süremin halen kaldığını söylüyor. 2 cihaza birden rahat bağlanıyor. Kulağa oturması ve hafifliği de gayet başarılı. Çok memnunum.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • süper
  (07.06.2016)

  Çift telefon destekli, müzik dinlenebilen bir kulaklık. sarjı uzun gidiyor. hb güvencesi ile alabilirsiniz. tavsiye ederim

  - Malatya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Başarılı
  (24.05.2016)

  Uzun süredir aradığım tüm özellikler bu cihazda çok başarılı bir ürün ses kalitesi ve dış ortamda ses netliği çok iyi tavsiye ederim

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • ayakabı
  (21.04.2016)

  2 fif ayakkabi aldim çok menmunum tavsiye ederim sizde menmun kalirsınız bu firma mukemmel bir firma tercihiniz Hepsibueda.com olsun paranız cöpe gitmesin

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (8)

 • Teşekkür Ederim
  (08.02.2016)

  arkadaşıma hediye olarak aldım bu gün teslim aldı ve beğendi teşekkür ederiz ...

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (3)

 • Tavisye ederim
  (04.02.2016)

  burada yorumlara güvenerek aldım kesinlikle başarılı biraz uğrasırsanız bilgisayarınızada bağlayabiliyorsunuz tavisye ederim

  - Tekirdağ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • FİYAT&PERFORMANS ÜRÜNÜ
  (28.01.2016)

  Daha önceden bir kaç değişik marka kulaklık kullanmıştım.Ama gerçekten bu ürün farkını gösterdi.Bence fiyat performans arayanlar için ideal.Sizi üzmez.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Mükemmel
  (26.01.2016)

  ergonomik , hafif , ses kalitesi çok başarılı , karşı tarafa arka plan gürültüsünü iletmiyor , konuştuğum herkes çok temiz bir ses duyduklarını söyledi , şarjı çok uzun gidiyor ve cihaz açıldığında kalan şarjın kaç saat gideceğini söylüyor , tüm protokolleri destekliyor ve telefonda sesle yapılan her görevi yapıyor. fiyat/performans oranı çok başarılı.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Ürün Başarılı
  (21.12.2015)

  Fiyat performans olarak kesinlikle alıncak en iyi kulaklık! En güzeli de A2DP olayı yani MP3 ve Siri gibi tüm ses özelliklerini kullandırıyor telefonun. (Tekli bir çok kulaklıkta olmayan bir özellik!)

  - Isparta - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • Alınır, Çünkü;
  (23.11.2015)

  Bir süre araştırdım. Özellikle dil öğrenimi için hikayeleri dinleme amaçlı aradığım için uzun şarj süresi ile uzun süre kullanım rahatlığı önemli idi. Gelir gelmez denedim. Kulağımda unutuyor muyum? Hayır, fakat rahat sıkıntılı değil. Gerçekten uzun süreli şarjı gidiyor. Yani 11 saat sürekli dinleme gerçekten doğru. Biri samsung Core Prime diğer Iphone 4S ile kullanıyorum. İlk bağdaştırdığınız telefondan müzik dinleyebiliyorsunuz. Büyük değil kaba durmuyor. 7-8 metre bağlanma mesafesi var. Açıldığında kaç saat şarj süresi kaldığını ingilizce olarak bildiriyor.

  MERKEZ - Sakarya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • Ses kötü gidiyor
  (13.09.2015)

  Karşı tarafın sesi bana gayet güzel geliyor müzik dinlenebilmede cok güzel ama benim ses karşı tarafa bazen yankılı Ve uzaktan Konuşuyor muşun gibi gidlyor karşı taraf anlamakta güçlük cekiyor beni

  - Aydın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (1)

 • Yeterli
  (08.07.2015)

  Uzun uzun herşeyi anlatarak yazmıştım hata yapıp yazdıklarım uçunca tekrar yazamayacağım. Tek kulaktan müzük dinleyebilme (her kulaklıkta yok) , şarkı değiştirebilme (her kulaklıkta yok) , yakın mesafeden yaklaşık 11 saat dinleme, yeterli ses ve rahatlık, iki duvar ilerden 9 metre kadar rahat dinlenme, yine 9 metre uzakta ama bu sefer alt katın 9 metre ilerisinde (alt katın da arada bir oda duvarı var) dinleyebilme ama bir alt katta bazı noktalara hareket halindeyken sinyal gelmeyebiliyor ama sabit bi yerde dinleyebiliyorken sorun yok. Kulaktan cebe cepten kulağa anında tak çıkar dinle kolaylığı için bulunmaz ama kablo kalabalığı taşımak takmak çıkarmak sorun değil diyenler stereo bluetooth çift kulaktan daha güçlü modellerinden alıp dinleyebilir. Jabra daha güçlü stereo kulaklığım da vardı ama hatırlamıyorum sanmıyorumki bu kadar pil ömrü olsun bir de asıl kablo kalabalığından kurtuldum.11 saat rahatlık için tavsiyemdir.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (1)

 • Gayet güzel
  (21.06.2015)

  Ürünü yeni aldım kulaklık sesi gayet net. Müzik sesleride yeterli tavsiye ederim. Ayrıca Samsung galaxy gear saatimlede kullanıyorum.Plantronics markasına devam edip m165 alıp bu kulaklığı eşime vermeyi düşünüyorum.

  KADIKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Ürün Yorumu
  (17.06.2015)

  Ürün umduğumdan küçükmüş. Bu iyi. Kolay çalıştırılıyor. Kullanımı kolay ve rahat.

  - Yalova - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN