İş yerinizde ya da evinizde dosyalama ve arşivleme işlemleri yaparken dağınıklığı ve karmaşayı önleyecek birçok ürün seçeneği sunan hepsiburada.com'da geniş hacimleri ve dayanıklı yapıları ile dosyalarınızı uzun süreler saklayabileceğiniz plastik klasörleri bulabilirsiniz.

Kategori içerisinde birbirinden farklı markaların ürün seçeneklerine göz atabilir, geniş ürün ağı içerisindeki ürünlere uygun fiyatlar eşliğinde sahip olabilirsiniz. İş ve ofis hayatınızda düzenli bir tutum sergilemenizi sağlayacak birçok ürün sizleri bekliyor. İhtiyacınıza uygun ürünleri seçerek güvenli ve kaliteli alışverişin keyfine varabilirsiniz.

İş hayatınızda ya da evrak depolama işlemlerinizde uzman çözümler sunan hepsiburada.com, Kırtasiye / Ofis ve Kırtasiye Ürünleri kategorilerinde yer alan plastik klasörler ile belgelerinizi rahatlıkla saklama ve muhafaza etme imkanı sunuyor. Sert ve dayanıklı yapıları sayesinde kolay kolay kırılmayan ve dosyalarınızı uzun yıllar boyunca aşınmaya ve yıpranmaya karşı koruyabilecek olan plastik klasör seçeneklerine ziyaretçilere özel, uygun fiyatlar eşliğinde sahip olabilirsiniz. Farklı renklerde bulunan bu ürünlerin sırt kısmında yer alan etiket bölümüne notlar alarak aradığınız dosyalara kolayca ulaşma imkanını da yakalayabilirsiniz. Plastikten üretilmiş ve ortasında metal bir düzeneğe sahip bu ürünler sayesinde farklı boyutlardaki evraklarınızı kolayca saklayıp, ihtiyaç anında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Ofis ürünleri içerisinde değişmez ihtiyaçlardan olan ve çeşitli belgelerinizi muhafaza etme görevi sunan plastik klasörlere, Türkiye'nin en büyük online mağazası hepsiburada.com farkı ve kalitesi ile rahatlıka sahip olabileceksiniz.

Plastik Klasörler

269 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Leitz
  2. Esselte
  3. Noki
  4. Velte
  5. Bigpoit
  6. Elba
  7. Bigpoint
  8. Comix
  9. Ofix
  10. Umix
  11. 2K Kaymaz
  12. Önder
  13. Bayındır
  14. Globox
  15. Umix c
  16. Perfect
  17. Arma
  18. Databank
  19. Snopake
  20. Alemdar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15010/15072
BAŞA DÖN