1983 yılından beri De Rigo Grup bünyesinde üretilen Police güneş gözlükleri, markadan öte bir tarzın yaratıcısı oluyor. Asi ve şehirli insanın başkaldırısı olarak nitelendirilen bu tarz İtalya'dan dünyaya yayılıyor. Police güneş gözlükleri, güçlü tarzı ve karizması ile kısa sürede dünyanın önemli güneş gözlüğü markalarından biri haline geliyor. Güçlü, asi ve şehirli insanın yaşam biçiminden ilham alan Police güneş gözlükleri Bruce Willis, George Clooney, David Beckham, Antonio Banderas gibi karizmatik ve güçlü isimleri marka yüzü yaparak bu yaşam biçimini perçinliyor. Police markası güneş gözlüklerinin dışında ürettiği parfüm, saat, mücevherat ve deri eşyalar gibi aksesuarlar bu tarzın eksiksiz bir biçimde tamamlanmasını sağlıyor. 80'den fazla ülkede en popüler güneş gözlüğü markalarından biri olan Police unisex güneş gözlüğü modelleri ile hem kadınlara hem de erkeklere hitap ediyor.

Police Unisex Güneş Gözlüğü Modelleri

Markanın temsil ettiği güçlü ve asi tarzdan ödün vermeyen Police unisex güneş gözlüğü modelleri ile güneş gözlüğü modasına yön veriyor. Police markası tavrını ve güçlü karakterini ultra düz mercekler dışında geleneksel çerçevelerin Police yorumuyla şekillenmesi sonucu oluşan çerçevelerden alıyor. Bunların yanı sıra yenilikçi tasarımları ve dayanıklı malzemelerden oluşan yapısı Police güneş gözlüklerine hakim olduğu metropolitan yaşam tarzını ve imajını kazandırıyor. Police unisex güneş gözlüğü modelleri rahatlığı ve konforu, şık ve göz alıcı çizgilerle mükemmel bir biçimde birleştiriyor.

Çarpıcı ve renkli tasarımları ile alışılmış gözlük kalıplarının dışına çıkarak asi bir duruş sergileyen Police unisex güneş gözlüğü modelleri gençlerin isyankar tavırlarından ilham alıyor. Her yüz şekline uygun farklı bir modeli bulunan Police unisex güneş gözlüğü modelleri tavrınızı ve tarzınızı ortaya koymanıza yardımcı oluyor. Üstten alta doğru açılan renk tonlaması özelliği ile dikkat çeken Police unisex güneş gözlükleri ile esrarengiz ve karizmatik kimlik vurgusu yapıyor.

Police Unisex Güneş Gözlüğü Fiyatları

Farklı yüz tipleri için farklı kol uzunlukları ile üretilen Police üretim teknolojileri ile de oldukça fark yaratıyor. Police güneş gözlükleri tarzı, tavrı ve renkleri dışında kaliteleri ile de dikkat çekiyor. Üretim teknolojilerindeki kalitenin yansıması olan gözlük camları ile Police güneş gözlükleri güneşin zararlı ışınlarına karşı, göz sağlığı için maksimum koruma sağlıyor. Organik Attiva camdan üretilen Police unisex güneş gözlüğü modelleri parlayarak ve yansıyarak gelen güneş ışınlarını en iyi şekilde filtreleyen polarize filtre teknolojisi ile üretiliyor.

Günlük hayatta kullanılan güneş gözlükleri ile plaj ya da kayak merkezlerinde kullanılan güneş gözlüklerinin farklı olması gerekiyor. Plaj kumları ve kar taneleri güneşin yansıma oranını arttırdığı için günlük hayatta kullanılan güneş gözlüklerinin emilim gücü bu gibi alanlarda yetersiz kalıyor. Bu yüzden günlük hayatta kullanılan güneş gözlükleri plajda ya da kar üstünde de kullanılırsa orijinal ürün olsa dahi göz sağlığına zararlı olabiliyor. Bundan dolayı plaj ya da kayak merkezleri gibi alanlarda ultraviyole ışınları emilim gücü fazla olan Police güneş gözlüğü modellerini tercih etmeniz gerekiyor.

Police unisex güneş gözlüğü çarpıcı tavrı ve mükemmel kalitesinin yanı sıra fiyatları ile de dikkat çekiyor. İtalyan modasının şıklığını ve kalitesini oldukça uygun seçeneklerle sunan Police unisex güneş gözlüğü fiyatları De Rigo Grubu'nun müşteri memnuniyeti anlayışı ile şekilleniyor. Farklı cam boyutları, kol uzunlukarı, degrade (yukarıdan aşağıya doğru azalan renk seçeneği) özelliği ve UV filtresinin emilim gücü gibi farklı özellikleri Police unisex güneş gözlüğü fiyatları için belirleyici temel kriterler arasında yer alıyor.

Police Unisex Güneş Gözlüğü Modelleri

16 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Police
  2. Ray-Ban
  3. Xloop
  4. Osse
  5. Rainwalker
  6. Swing
  7. Aston Martin
  8. Infiniti Design
  9. Smith
  10. Blueberry
  11. Calvin Klein
  12. Rachel
  13. Biohazard
  14. Exess
  15. Massada
  16. Eyeye
  17. Diesel
  18. Lacoste
  19. Belletti
  20. Hawk
  21. Marc By Marc Jacobs
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Satıcı
 4. Cam Rengi
 5. Çerçeve Tipi
 6. Filtre Tipi
 7. Ekartman
 • Marka Police
DSACategoryId/2147483632/1120745/60000375
BAŞA DÖN