PolyPad Tablet

Dijital içerik çağında akıllı telefon ve tabletler olmadan bir gün bile geçirmek hayli zordur. Değişen müzik dinleme, film izleme, oyun oynama, kitap okuma ve hatta alış veriş yapma alışkanlıklarınız, bu akıllı cihazların hayatınızda ne kadar önemli bir yer tuttuğunun kanıtı niteliğindedir.

Değişen alışkanlıklarınızı en iyi şekilde yaşayabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz donanım özelliklerine sahip tabletleri sunan PolyPad; gün içerisinde elinizden bırakamayacağınız ürünleri tasarlamaya devam ediyor.

PolyPad Tablet

Rekabeti oldukça kızışan tablet piyasasında, özellikle bilgisayar ürünleri alanında sıklıkla telaffuz edilen, fiyat / performans kategorisinde zirveye oynayan PolyPad tabletler, sahip oldukları donanım kabiliyetleri ve yazılım desteği ile Türkiye’de yoğun bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor.

Bir tableti elinize aldığınızda ilk dikkat ettiğiniz nokta ekranıdır. PolyPad tabletlerin hemen hepsinde yer alan IPS yapılı ekranlar, LCD yapılı ekranlara göre çok daha canlı ve parlak renkler sunar. Tabletlerde dikkat çeken bir diğer unsur ise kasa tasarımı ve kullanılan malzemedir. PolyPad tabletlerde kullanılan metal kasa, tabletin sağlamlığını ve dayanıklılığını arttırmakla birlikte, uzun süreli oyun oynama, film izleme gibi aktiviteler neticesinde, kasanın arkasının ısınmasının engelleyerek hem kullanıcıların bu durumdan rahatsız olmasının önüne geçer hem de cihazın donanım verimliliğini arttırır.

Seçeceğiniz PolyPad ürünleri arasında Intel üretimli yeni nesil Atom işlemciler ve ARM mimarili Cortex işlemciler kullanılıyor. Günlük işlemlerde ve ağır yük gerektiren yoğun grafikli oyunlarda, tercih edeceğiniz ürüne bağlı olarak, herhangi bir şekilde performans düşüşü yaşamazsınız. PolyPad ürünlerinin içerisinde bulunan yüksek kapasiteli bataryalar sayesinde, film veya oyun keyfiniz yarım kalmaz. Satın aldığınız ürünlerin dâhili depolama boyutları yetersiz gelmeye başladığında, tabletinize 32 GB’a kadar harici bellekler takabilirsiniz. Bunun haricinde OTG desteğiyle gelen PolyPad ürünlerini uygun USB belleklerle de kullanabilir, işletim sistemi içerisinde yer alan dosya yöneticisi aracılığıyla da arzu ettiğiniz dosya aktarımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

İşletim sistemi olarak Android 5.1’e kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunan PolyPad, günlük fotoğraf çekimlerinde de sizi yalnız bırakmaz. Hem arka kamera hem de özçekim (selfie) kamerasına sahip ürünler, gün içerisinde video ve fotoğraf çekimlerinizde en büyük destekçiniz olacak. Seçtiğiniz modele göre, 3G desteğiyle sokakta gezerken de internet keyfi yapabilir, işinizle ilgili e-postaları kontrol edebilirsiniz. Satın aldığınız tabletin görüntüsünü, kablosuz görüntü paylaşma özelliğine sahip televizyonunuza aktarabilir, izlediğiniz filmi, oynadığınız oyunu veya internet gezintinizi büyük ekrandan takip edebilirsiniz.

PolyPad Tablet Fiyatları

Çok sayıda ürünü beğeninize sunan PolyPad’in ürünlerindeki çeşitlilik, doğrudan fiyatlara yansır. Seçtiğiniz tabletin kaç inç olduğu, fiziksel ve donanımsal özellikleri, PolyPad ürünlerindeki fiyatları belirleyen temel unsurdur.

Eğer tableti kendiniz için alacak ve daha çok iş amaçlı olarak kullanacaksanız, biraz daha yüksek fiyatlı ürünleri seçmeniz, iş verimliliğiniz açısından daha uygun olabilir. Eğer çocuğunuzun evde ya da okulda kullanımına uygun daha küçük boyutlu, temel olarak video izleme ve oyun oynama odaklı kullanılacak bir ürün satın alacaksanız, bu ürünlerin fiyatları iş amaçlı kullanacağınız ürünlerden farklı olabilir.

PolyPad Tablet Nasıldır?

Türkiye’deki tablet piyasasında ciddi bir pay sahibi olan PolyPad ürünleri, fiyat aralığı ne olursa olsun kaliteli malzeme kullanımı, tablet sahiplerinin satın aldıkları ürünleri kullanırken en iyi deneyimi yaşamasını sağlayan işletim sistemi özelleştirmeleri ve teknik desteğiyle geniş kitlelerin beğenisini topluyor.

Ayrıca, satın alacağınız ürünlerin modeline göre, kutu içerisinde yer alabilecek tablet kılıfı gibi ekstra ürünler, sizi sonradan masraf yapmaktan kurtarıyor. Siz de kendinize uygun PolyPad ürününü seçip, dijital hayatın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Polypad Tablet Fiyatları ve Modelleri

4 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Polypad
  2. Apple
  3. Samsung
  4. Hometech
  5. Lenovo
  6. Casper
  7. Piranha
  8. Kawai
  9. Everest
  10. Nextbook
  11. Quadro
  12. Sunny
  13. Vestel
  14. Goldmaster
  15. Vodafone
  16. Alcatel
  17. Azemax
  18. Concord
  19. Dark
  20. Exper
 2. Ürün Puanı
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. İşletim Sistemi
 6. Max Ekran Çözünürlüğü
 7. Ekran Boyutu
 8. Renk
 9. Kamera Çözünürlüğü
 10. Wi-Fi
 11. Kamera
 12. Ekran Modeli
 13. GPS (Küresel Konumlama Sistemi)
 14. HDMI
 15. Paket İçeriği
 • Marka Polypad

Tablet Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/3000500/3008012
BAŞA DÖN