Portmanto modelleri, dışarıdan eve gelip içeri girdiğinizde antrede ya da koridorda sizi karşılayan düzenli bir görüntü için ideal ürünler olarak sunuluyor. Evinizin giriş bölümünün tüm dağınıklığını toplamaya yarayan ürünler; mantoları, paltoları, ceket ve hırkaları rahatça asmanıza olanak sağlıyor. Giysilerinizi asabileceğiniz geniş askılıklar, ayakkabılarınızı yerleştirebileceğiniz raflar, işinizi ciddi anlamda kolaylaştırıyor. Doğru seçilmiş mobilyalar, yaşam alanlarına konforu ve şıklığı getiriyor.

Portmanto Fiyatları

Her evin en önemli ihtiyaçlarından biri olan portmanto çeşitleri, evin kalabalıklığına göre farklı hacim ve ebatlarda üretiliyor. Antreniz dar ise daha küçük boyutlara sahip ürünleri düşünebilirsiniz. Tek kapılı, tek çekmeceli ve küçük askılık bölümü olan tasarımları tercih edebilirsiniz. Orta boy iki çekmeceli ve tek kapılı, aynalı vestiyer dolaplarına da bakabilirsiniz. Geniş bir girişe sahipseniz ve aileniz kalabalıksa mümkün olduğunca en büyük boy ürünleri tercih etmelisiniz. Bol çekmeceli, iki ya da üç kapılı, içinde ve dışında elbise asılabilecek yerleri olan ürünler, işinizi kolaylaştırıyor. Yaz ya da kış aylarında şapkalarınızı, hemen giyip çıkacağınız montları, hırka veya ceketleri pratik olarak yerleştirebilirsiniz. Vestiyer olarak da bilinen ürünler, ayrı bir ayakkabılığa gerek olmadan hem vestiyer hem de ayakkabılık işlevini aynı anda görebiliyor. Alt bölümünde çekmeceleri olan ürünler, ayakkabı veya çizmelerin ortadan kaldırılması ve temiz bir şekilde muhafaza edilmesi için ideal bir kullanım sunuyor.

Bazı ürünlerin ise gardırop gibi bir dış görünümde dizayn edildiğini görebilirsiniz. Boydan boya kapaklı olan ürünlerin kapısını açtığınızda içinde raflar ve çekmeceler sizi karşılıyor. Raflara ayakkabılarınızı yerleştirebilirsiniz. Çekmecelere de terlikleri, ayakkabı cilası, boyası veya ayakkabı fırçası, çekecek gibi aksesuarları dizerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Bahar aylarında kullandığınız şemsiyeleri, yağmurlukları, yağmur çizmelerini koyabileceğiniz pratik bölümlere sahip olan vestiyer çeşitleri de ilginizi çekebilir. Evden çıkarken ceketinizi giyip ayakkabınızı bağladıktan sonra üzerinizi düzeltebileceğiniz aynalı portmanto çeşitlerini de değerlendirebilirsiniz. Açılır kapılı vestiyer dolaplarının yanı sıra sürgülü kapılı ürünler de öne çıkıyor. Yerden tasarruf etmek isteyen tüketicilerin öncelikli seçimi olan sürgülü dolaplar, hem rahat hem de ergonomik dizaynları ile tercih ediliyor.

Portmanto Modelleri

Tek olarak sunulan ürünlerin yanında parçaları ayrı ayrı olan ve istediğiniz gibi yerleştirebileceğiniz modüler takımları da bulabilirsiniz. Küçük ayakkabı dolabı, boy aynası, askılıkları, rahatça üzerine oturup ayakkabınızı giyebileceğiniz puf bölümleri ile sunulan kombin ürünlere göz gezdirebilirsiniz. Her şey bir arada olsun isterseniz tek parça, yekpare tasarımları da tercih edebilirsiniz. Bazı ürünlerin dış görünümü, oldukça sade, düz olup yalnızca kapıları açıldığında içindeki çekmeceleri kullanılabilirken kimileri ise oldukça gösterişli ve dış yüzeyleri figürlü tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Genç ve enerjik bir kullanım sunan yeni evli çiftlere uygun modelleri de inceleyebilirsiniz. Düğün yaklaşırken çıktığınız mobilya alışverişini kolaylaştırmak için onlarca portmanto modeli arasından birine masa başında inceleme yaparak karar verebilirsiniz. Evin en göz önünde bulunan köşesini düzenli, temiz ve estetik bir görünüme kavuşturan vestiyer çeşitleri kapsamında onlarca markanın orijinal ürünlerini online olarak görüp karar vermeniz hiç de vakit almıyor. Dilerseniz ailenizle veya arkadaşlarınızla birlikte inceleyerek en doğru kararı verebilirsiniz. Özel günlerde hediye olarak da düşünebileceğiniz portmanto modelleri, her evi güzelleştiriyor.

En iyi kalite malzemeler kullanılarak imal edilen modellerin garanti sürelerinin uzun olması dikkati çekerken sağlamlıkları da birbiriyle yarışıyor. Markaları, renk seçenekleri, modelleri, tarzları bakımından karşılaştırarak alabileceğiniz ürünlerin farklı fiyat aralıklarını da filtreleyerek karşılaştırabilirsiniz. Evinizin modern şık ve elit bir havaya bürünmesine yardımcı olan mobilyalar sayesinde her daim konforlu ve güzel görünümlü bir yaşam alanına kavuşabilirsiniz.

Portmanto Fiyatları ve Modelleri

141 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Abre
  2. Dessenti
  3. Uvi collection
  4. En Dizayn
  5. Mobetto
  6. Mobusta
  7. FLY
  8. Adetto
  9. Alpino
  10. Evdeko
  11. Prado
  12. Sanal Mobilya
  13. Ardino
  14. Bunjee
  15. Dekorister
  16. Elkamag
  17. Adore
  18. Minar
  19. Rafevi
  20. Decorotika
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021305/18021623
BAŞA DÖN