Akıllı cep telefonu, tablet, MP3 çalar, kablosuz kulaklık gibi aygıtların dahili bataryaları, belirli süre kullanımın ardından azalabiliyor. Hareket halindeyken, prize erişimin mümkün olmadığı zamanlarda ve seyahatlerde ilgili aygıtların şarj edilebilmesini sağlayan taşınabilir şarj cihazları, pratik bir kullanım sunuyor. Yerli taşınabilir şarj cihazı üreticilerinden Power Bank, 10 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösterirken ürünleri ile fiyat-performans segmentinin önemli markalarından biri haline geliyor. Edineceği taşınabilir şarj cihazlarına yüksek meblağlar harcamak istemeyenlerin tercih edebilecekleri Power Bank taşınabilir şarj cihazları, batarya kapasitesi ve tasarım açısından büyük farklılık arz ediyor.

Üzerinde yer alan USB 2.0 portları aracılığıyla bağlanan aygıtları kısa sürede şarj edebilen ürünler, 2000 ila 36000 mAh kapasiteli bataryalarıyla kullanıcıların ilgisini çekiyor. Genellikle taşınabilirlik sınırlarında kalan boyutları ve ağırlıkları sayesinde, kullanıcıların yolculuklarda rahatlıkla yanlarında bulundurabilecekleri modeller, sahip olduğu özelliklerle beğeni topluyor. Dış kaplamaları ve iç aksamlarının belirli standartlar ölçüsünde geliştirilmiş olması ile çarpma ve düşmelere karşı dayanıklılık sergileyen Power Bank taşınabilir şarj cihazları, sahada çalışan ve hareketli bir yaşantı sürdürenlerin gereksinimlerine yanıt veriyor.

Karanlık ortamlarda çevrenin aydınlatılabilmesini mümkün kılan LED aydınlatmalarla güçlendirilen kimi modeller, edindiği taşınabilir şarj cihazını kamp alanlarında ve açık alanda yanında bulundurmayı hedefleyenlere hitap ediyor. Yüksek kapasiteli bataryaları ile fener işlevi kullanılırken asgari oranda şarj harcayan aygıtlar, teknoloji meraklılarını cezbediyor. LCD ekranları aracılığıyla batarya kapasitesinin anbean takip edilebilmesine olanak veren bazı ürünler, kullanıcıların şarj cihazlarının doluluk oranına göre planlarını düzenlemelerine fırsat veriyor. Özellikle akıllı aygıtlarını gün içinde yoğun kullanan ve taşınabilir şarj cihazını tam olarak dolduramayan kullanıcıların daha esnek hareket edebilmelerine yardımcı olan modeller, birden fazla USB bağlantı noktasıyla öne çıkıyor. Aynı anda birden fazla akıllı telefonun ya da müzik çaların şarj edilebilmesini temin eden cihazlar, teknoloji tutkunlarının olmazsa olmazlarından birine dönüşüyor. Uzun süreli doğa yürüyüşlerine katılanların, açık alanda şarj sorunu yaşamalarının önüne geçen ürünler ise güneş enerjisi ile şarj edilebiliyor. Aynı zamanda çarpma, düşme ve benzeri olumsuzluklara karşı ekstra koruma sunan modeller, asılabilir olmalarıyla da takdir kazanıyor.

Power Bank; kablolu şarj imkanlarından yararlanan aygıtların yanı sıra kablosuz şarj özelliklerine sahip yeni nesil akıllı cep telefonu, kablosuz kulaklık ve benzeri ürünleri şarj edebilecek kabiliyetlerle donatılan modelleri ile dikkat çekiyor. Portatif yapısı ve işlevselliğiyle modern kullanım senaryolarının üstesinden gelebilen şarj cihazları, şık tasarımlarıyla hayranlık uyandırıyor.

Power Bank Fiyatları

Hemen herkesin belirli dönemlerde ihtiyaç duyduğu taşınabilir şarj cihazları, çok sayıda kablosuz aygıt ve akıllı cep telefonu kullananların, ilgili ürünleri kesintisiz değerlendirebilmelerine imkan tanıyor. Power Bank tarafından geliştirilen taşınabilir şarj cihazları; batarya kapasitesi, yapı, kullanım alanı, ekstra özellikleri, USB bağlantı noktası gibi değişkenlere göre çeşitlilik gösteriyor. Erişilebilir fiyat aralıklarına konumlandırılan ve kısıtlı bütçeli teknoloji meraklılarının da taşınabilir şarj cihazı alabilmelerine olanak tanıyan Power Bank, geniş ürün gamıyla her bütçe ve gereksinime uygun bir cihaz sunuyor.

Power Bank; halihazırda kullandığı mobil şarj cihazından memnun olmayan ya da güç çıkışı, batarya kapasitesi gibi nedenlerle yeni bir aygıta yatırım yapmak isteyenlere sesleniyor. Modern görünüme ve beklentileri fazlasıyla karşılayan işlevselliğe sahip ürünler, günlük yaşamın ve iş hayatının daha verimli geçirilebilmesinde de önemli rol oynuyor. Power Bank fiyatları üzerinden kolaylıkla edinilebilecek taşınabilir şarj cihazları, yeni nesil akıllı aygıtlarını güvenle şarj etmek arzusundaki teknoloji meraklılarının alışveriş listelerine girmeye hak kazanıyor.

Power Bank Taşınabilir Şarj Cihazları

4 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Power Bank
  2. Samsung
  3. Xiaomi
  4. LG
  5. Lenovo
  6. Huawei
  7. Spigen
  8. Case 4U
  9. Anker
  10. Vestel
  11. S-Link
  12. Ttec
  13. Romoss
  14. Codegen
  15. Toptancı Kapında
  16. Thrumm
  17. Trust
  18. Sony
  19. Cars
  20. GP
  21. Mobile World
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı
 • Marka Power Bank

Taşınabilir Şarj Cihazları Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483642/371967/60004584/60006597
BAŞA DÖN