Güçlü ve yenilikçi elektronik markası Premier, dayanıklı ev aletleri üretiyor. Premier markası, sağladığı üstün hizmet ve kalite anlayışıyla uzun süreli kullanım vadediyor. Yüksek soğutma gücü ve fiyat avantajlarıyla öne çıkan Premier soğutma sistemleri yıllara meydan okuyor. Premier buzdolabı fiyatları zengin ürün çeşitlerine bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.

Premier Buzdolabı Fiyatları

Premier buzdolapları, A+ enerji tüketim seviyeleriyle kullanılan miktarı düzenleyerek kontrol altına alıyor. Mekanik ısı kontrolü sayesinde yiyeceklerin belirlenen ısı seviyesinde saklanmasına yardımcı oluyor. Premier soğutma sistemleri, hassas gıdaları muhafaza etmeyi kolaylaştıran özel çekmeceler sayesinde uzun süreli tazelik vadediyor. Premier buzdolabı fiyatları ürünün teknik özelliklerine ve modeline göre geniş seçim olanakları sunuyor.

Düşük seviyeli enerji tüketimiyle bütçeyi koruduğu gibi doğayı da koruyan Premier markası, zararlı gaz salınımını önlemeye yardımcı oluyor. Teknik servis hizmetiyle sorunlarına çözüm odaklı yaklaşan Premier, kaliteyi güvence altına alıyor. Tasarım ve kullanım özellikleriyle güçlü soğutma ve dondurma olanağı sunan Premier buzdolabı modelleri profesyonel hizmet anlayışından yararlanıyor.

Kullanım özellikleri ile öne çıkan Premier buzdolapları, birbirinden farklı ürün seçenekleri sunuyor. Teknoloji markası Premier, zahmetsiz bakım ve kurulum avantajlarıyla iç yüzey temizliğini kolaylaştırıyor. Geniş iç hacim ve bölmeleriyle daha fazla ürünün korunmasına yardımcı olan Premier yüksek koruma vadediyor.

Üstün teknik servis ve donanım özellikleri sayesinde hızlı ve güvenilir saklama imkanı vadeden Premier, soğutma problemlerine en uygun çözüm imkanlarını üretiyor. Bunun yanı sıra Premier buzdolapları, sessiz motor gücüyle çalışma esnasında rahatsız etmiyor.

Termostat ayarlı Premier marka soğutma sistemleri verimli ısı dağılımı sağlıyor. Farklı aksesuarları ve turbo soğutma ayarı ile akıllı kullanım imkanı sunan Premier ile yiyecekler kolayca muhafaza edilebiliyor. 4 yıldızlı dondurma kapasitesi ve şok dondurma fonksiyonuyla, fazla enerji tüketiminin önüne geçerek güç tasarrufu sağlıyor. Çevreci tutumuyla dikkat çeken Premier marka buzdolabı modelleri, yüksek kalite etkili kompresör ile geliyor.

Premier Buzdolabı Modelleri

Premier buzdolabı modelleri, sandık tipi, otel tipi ve çekmeceli olmak üzere farklı kategorilere ayrılıyor. Buzlanmayı önleyen No Frost derin dondurucular, gıdaların daha uzun süre saklanmasına yardımcı oluyor.  Ayrıca Premier, mekanik buz çözme özelliğiyle yiyecekleri kısa sürede istenen sıcaklığa getiriyor.

Çekmeceli Premier soğutma modellerinde bulunan tropikal iklim tipi bölmeler, hassas yiyecekler için özel olarak geliştirilmiştir. Çift taraflı ayarlanabilir kapak, kullanım kolaylığı sunuyor. Ayarlanabilir termostat ve çizilmez kabin ise daha fazla iç hacim sağlıyor. Gömülü kapı kolu kolay ve etkili tutuş imkanı sağlarken kapak kapanma hızıyla aynı zamanda ısı kaybının önüne geçiyor.

Premier buzdolapları, düşük gürültü seviyesi ile daha sessiz çalıyor. Bununla birlikte Premier soğutucular, Defrost teknolojisiyle karlanmayı önleyerek yiyeceklerin bozulmasını önlüyor. Çizilmez, parlak kabin ile mutfakta düzen ve konfor sağlayan Premier buzdolapları, şık ve etkileyici bir görünüm sağlıyor.

Hızlı soğutma sistemiyle Premier buzdolapları, buz ve ezilebilen gıdalar için daha fazla koruma imkanı sunuyor. Yüksek kapasite ve iç kondersör ile Premier soğutma sistemleri, hacim ve kullanım olanaklarını en üst seviyeye taşıyor. Premier buzdolabı modelleri, geliştirilmiş yalıtım sistemi ve göz dolduran tasarımıyla profesyonel kullanım vadediyor.

Premier soğutucu modelleri, buzlanmayı önleyerek performans kaybını ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda düşük dereceli sıcaklıklarda dahi soğutma fonksiyonuyla yiyeceklerin daima taze kalmasına yardımcı oluyor. Premier, mekanik sıcaklık kontrolüyle olası ısı kaybı durumlarında yiyecekleri soğutmaya kaldığı yerden devam ediyor. Şık tasarımıyla dikkat çeken Premier buzdolapları sökülebilir ayaklarıyla taşıma kolaylığı da sunuyor.

Premier Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Premier
  2. Arçelik
  3. Liebherr
  4. Vestel
  5. Siemens
  6. Samsung
  7. Altus
  8. Hotpoint Ariston
  9. LG
  10. Profilo
  11. Bosch
  12. Electrolux
  13. Beko
  14. Grundig
  15. Regal
  16. Hitachi
  17. Sharp
  18. Indesit
  19. Franke
  20. Hoover
  21. Sunny
 2. Kullanım Şekli
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Dondurucu Özelliği
 6. Üretici
 7. Yükseklik
 8. Ürün Tipi
 9. Kontrol Paneli
 10. Ürün Rengi
 11. Genişlik
 12. Dondurma Kapasitesi Kg/ 24 Saat
 13. Enerji Sınıfı
 14. Derinlik
 15. Satıcı
 • Marka Premier

Buzdolapları Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483637/235604/22154
BAŞA DÖN