Prima markası, bebeğinizin hassas cildi için bilimsel araştırmalara dayanarak özel olarak geliştirdiği ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Procter & Gamble markası olan Prima, tek kullanımlık çocuk bezlerini tasarlayan, kimya mühendisi Victor Mills tarafından kurulmuştur. Procter & Gamble’da çalışırken torunlarının altını en kolay şekilde değiştirmek için yeni bir yöntem arayışında olan Victor Mills, çalışmaları sonucunda Prima markasının doğmasını sağlamıştır.

Marka; ultra-ince, nefes alan bebek bezlerinden, bebeğinizin cildini nazikçe temizlemeyi mümkün kılan ıslak havlulara; yeni doğan bebek bezlerinden, alt açma bezlerine kadar geniş bir yelpazede ürün çeşitliliğine sahip. Prima ıslak mendilleri, hem bez değiştirirken hem de bebeğin bedensel temizliğinde kullanılmak üzere tasarlanmış. Herhangi bir alerji riskine karşı klinik olarak test edilen bebek bezlerini ve ıslak mendilleri bebeğinizin hassas cildinde güvenle kullanabilirsiniz.

“Güvenlik” unsurunu üretim sürecinde ön plana alan Prima markası, bilimin her alanından yararlanarak üretimlerini sürdürüyor. Marka, güvenilir olmadığı bilinen maddeleri ürünlerinde kullanmayarak, güvenlik ölçütlerini FDA, EPA, WHO standartlarını esas alarak belirliyor. Markanın üretim sürecinde bilim adamları, profesyoneller, çocuk cilt uzmanları aktif rol üstleniyorlar. Klinik testlerden geçirilen ürünler daha sonra bebeklerle buluşturuluyor.

En yüksek kalite standartlarını sağlamayı amaçlayan Prima bebek bezi, ıslak havluları hepsiburada.com üzerinde ihtiyacınıza sunuluyor. Gereksinim duyduğunuz ürünleri filtreleyip, inceleyebilirsiniz ve dilerseniz size en uygun olanını kısa birkaç adımda hemen satın alabilirsiniz.

Prima

274 ürün var
  1. Paket İçi Bez Adedi
  2. Fiyat Aralığı A-Z
  3. Ürün Puanı
  4. Fırsat Ürünleri
  5. Kiloya Göre A-Z
  6. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN