Prima Bebek Bezi Alt Açma Ürünleri

Anneler, yeni anne adayları, doğumun gerçekleşmesine yakın bebek alışverişi yapar ve doğum çantası hazırlar. Alışveriş yaparken en önem verilen ise bebek bezi seçimidir. Çünkü, bebek bezi bebeğin tenine temas eder ve ilk doğum anından itibaren, en önemli yaş dönemleri olan 0-3 yaş gurubu arasında sürekli kullanılır. Bu dönemlerde kullanılan bebek bezi, bebek sağlığı ve gelişimi için çok büyük etkendir. Bebeklerin huzurlu uyumaları, mutlu uyanmaları ancak doğru bebek bezi seçimi ile sağlanabilir.

Prima Bebek Bezi

Bebeklerin sağlıklı, mutlu, rahat büyümeleri için bebek bezi seçimi önemlidir. Prima bebek bezi alt açma ürünleri, sıvıyı emerek, alt tabakaya geçirme özelliği ile bebeklerin pişik olmasını engeller. 12 saate kadar kuruluk sayesinde bebeklerin rahat bir gece geçirmesini sağlar. Nefes alma özelliği ile de bebeklerin cildini havalandırır. Prima bebek bezi alt açma ürünleri, yumuşak dokusu ile tenine değen bebeklere huzur verir. Kendinden yapışkanlı yan bantların esnekliği, bebeklerin belini sıkıştırmadan, rahat hareket etmelerini sağladığı gibi, küçük sızdırmaları da önler.

Bebek bezi seçiminde dikkat edilmesi gereken ilk aşama, bebeğin cinsiyetine göre seçim yapmaktır. Bilindiği gibi kız ya da erkek bebeğin çişinin yaptığı bölge farklıdır. Bu durum dikkate alınarak, Prima bebek bezi alt Açma ürünleri, çişin yayıldığı tarafın emme gücünün daha fazla artırılmasıyla farklılık gösterir. Böylece bebeklerin altının kuru kalması sağlanır.

Dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan diğeri ise bebeklerin kilosudur. Aynı gün doğmuş bebekler farklı kilolarda olabileceği gibi aynı ay ya da yaşta olan bebekler de farklı kilolarda olabilir. Çocukların sağlığı ve fiziksel gelişimi için, kullanılan bez çok önemlidir. Bez çok sıkı olursa, bebeğin cildi zarar görür, çok gevşek olursa da sızdırma gibi minik kazalara sebebiyet verebilir. Bebeğin kilosuna uygun olarak prima bebek bezi tercihiniz ile sızdırma riskini ortadan kaldırarak, bebeğinizin daha huzurlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca prematüre doğan bebekler de, gelişimlerini tam olarak tamamlamadıkları için bebeklerin ciltleri çok ince ve her türlü dış etkiye karşı çok hassas olur. Kendileri gibi bakımları da çok hassastır, özel ilgi gerektirir. Kullanılan beze çok dikkat etmek lazımdır. Prima bebek bezi alt açma ürünleri, prematüre bebeklerin minik bedenlerine uygun üretilir. Yumuşak dokulu, idrar ve dışkıyı kolay emen, sızma yapmayan bezlerdir. Yan bantları rahatsız etmeden sessizce açılır kapanır, nefes alabilen, göbek bağını koruyabilen özeliktedir. Siz de isteğinize uygun olan seçiminizi yaparak, kullanım rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Prima Bebek Bezi Fiyatları

Kolay kullanımlı yan bantların kaliteli olması, bebeklerin altını istediğiniz zaman kontrol edip tekrar yapıştırabilme kolaylığı sağlar. Bebeklerin altınının kuru ya da ıslak olduğunu pratik anlamak için ıslandığı anda hemen mavi renge dönüşebilen ıslaklık göstergeli bezleri de tercih edebilirsiniz.

Hijyen, her yerde olduğu gibi, çocuklar için en önemli konulardan biridir. Prima bebek bezleri kapalı, paket şeklindeki düzenlemeleriyle de hijyene önem verir. Kilo, yaş, ay olarak birbirinden farklılık gösteren bebekler için, kullanılan bezler, kullanım sayısına göre de fiyat farklılığı gösterir. Prima bebek bezi fiyatları aylık, eko paket, mega paket gibi çeşitliliği ile her bütçeye uygun fiyat aralığı içerir. İhtiyacınıza uygun ürün tercihi yaparak ekonomik fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Prima Bebek Bezi Numaraları

Bebek bezi seçiminde öncelikle bebeğinizin kilosunu göz önünde bulundurarak seçim yapmanız, bebeğinizin sağlığı ve hijyeni için gerekli olacaktır. Bebeklerin yaşı ve kilosuna göre 1 bedenden 6 bedene kadar Prima bebek bezi numaraları bulunur.

İşlev ve kullanım özelliğine göre pek çok çeşidi bir arada bulabileceğiniz bezlerden, bebeğinizin kilosuna uygun olanı seçebilirsiniz. Uygun ürünleri 0-3 yaş gurubuna kadar güvenle kullanabilirsiniz.

Prima Bebek Bezi Alt Açma Fiyatları

99 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Prima
  2. Huggies
  3. Canbebe
  4. BabyNEO
  5. Pine
  6. Molfix
  7. Bebitof
  8. Komili
  9. Missemo
  10. Bambo Nature
  11. Seventh Generation
  12. Sevi Bebe
  13. BabyJem
  14. Funna Baby
  15. Nenny Baby
  16. BebePan
  17. Kidboo
  18. Bebefox
  19. Baby By Bumbo
  20. İmaj
 3. Beden
 4. Fiyat Aralığı
 5. Ürün Puanı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Kiloya Göre
 8. Satıcı A-Z
 9. Paket İçi Adet
 10. Paket İçi Bez Adedi
 • Marka Prima
DSACategoryId/2147483639/10351/301158
BAŞA DÖN