Profilo Buzdolapları

Buzdolapları beyaz eşya söz konusu olduğunda, bir evin en önemli ihtiyaçları arasında yer alır. Gıdaların uzun süreli muhafazasına olanak tanıyan buzdolapları beslenmenin daha ekonomik ve sağlıklı hale gelmesine de katkıda bulunur.

Profilo Buzdolabı

Profilo buzdolapları şık tasarımları, modern çizgisi ve ürünlerinin dayanıklılığıyla, gıdaları muhafaza etmenin dışında mutfağınıza şıklık da katacak pek çok buzdolabı modelini sizlere sunuyor.

A sınıfı enerji tüketimi ile ekonominize katkıda bulunan buzdolapları, elektrik kesintileri sırasında gıdalarınızı korumaya devam ediyor. Elektrik kesintilerinden 26 saat sonra bile gıdalarınızı koruyacak donanıma sahip Profilo buzdolapları ile yiyecek ve içeceklerinize tam koruma sağlamış olursunuz.

Profilo Buzdolabı modelleri

No frost teknolojisi ile manuel olarak oluşan buzlanmayı giderme derdiniz ortadan kalkıyor. No frost teknolojisi sayesinde buzlanmadan otomatik olarak kurtulan buzdolabınızın dondurma kapasiteleri de modeller arasında farklılık gösterir.

78 litreden başlayıp 109 litreye kadar çıkan dondurucu hacmine sahip modeller ile dilediğiniz miktarda ürünü, dondurucunuzda muhafaza edebilirsiniz.

Mutfağınızda yer alan her alet aynı zamanda pratik kullanımlarıyla hayatınızı kolaylaştırır ve mutfakta geçirdiğiniz zamanı daha keyifli kılmanıza katkıda bulunur. Profilo buzdolapları pek çok özelliklerinin yanı sıra, dondurucularının yerleşimi ile de hayatınızı kolaylaştırır. Profilo buzdolabınızdaki dondurucu bölümünün, kimi modellerde dolabınızın alt kısmında kimi modellerinde üst kısmında yer alması, kullanım kolaylığı açısından sizlere tercih olanağı sunar.

Tüm modellerde yumurtalarınızı muhafaza edebileceğiniz bölümler yer alırken, içeceklerinizi saklamanıza yardımcı olan şişelik ve yüksekliği ayarlanabilir, emniyetli cam raf sisteminin yanı sıra, buzdolabı yüksekliğini ayarlamanıza müsaade eden ayaklar, güvenli ve pratik kullanım sağlar.

Buzdolapları, mutfağınızda bulunan her türlü gıda ürününün sağlıklı koşullar içerisinde muhafaza edilmesini, besin değerlerinin, lezzetlerinin korunmasını sağlarken bozulmalarını da engeller. Tüm gıda kalemleri arasında et ve balık muhafaza koşullarında daha fazla titizlik ve özen gerektiren gıdalar arasında yer alır. Profilo bu titizliği gösteren buzdolabı modelleri ile de dikkat çeker. ChillerPlus özelliği sayesinde et ve balıklarınız artık iki kat daha fazla süre tazelik içinde korunabilir.

Profilo Buzdolabı Fiyatları

Profilo buzdolaplarının renk, tasarım ve fonksiyonel özellikleriyle gösterdiği çeşitlilik, fiyatlara da farklılık olarak yansır. Yüksek kalitede üretilen, şıklığı ve modern tasarımlarıyla dikkat çeken Profilo buzdolabı tercihlerinizde, ihtiyaçlarınızı doğru belirlemek oldukça önemlidir. Yoğun kullanımlar ve kalabalık aileler için geniş hacimli bir buzdolabı modeli, mutfağınızda hem ekonomik hem de sağlıklı koşullar oluşmasına katkı sağlar.

Eğer derin dondurucuya duyduğunuz ihtiyaç fazla ise, kışlık yiyecek hazırlıkları, et ve balık ürünlerinin bol miktarda saklanması, bu ihtiyacınızı pekiştiriyorsa, ihtiyacınızı giderecek hacimde bir model tercih etmeniz sizlere kullanım kolaylığı dışında konfor da sağlayacaktır.

Profilo Buzdolabı Nasıldır?

Dayanıklı ev aletleri denildiğinde akla ilk gelen dünya markalarından birisi olan Profilo’nun bu haklı şöhreti buzdolaplarında da kendisini gösterir. Kalite ve dayanıklılıktan taviz vermeyen ürünleriyle Profilo buzdolapları şık ve zarif tasarımları, çok fonksiyonlu kullanım olanakları ile mutfağınızın vazgeçilmez unsurlarından birisidir.

Buzdolabınızın hacmi 401 litreden başlayıp kimi modellerde 514 litreye ulaşabilir. İç hacminin genişliği ve ergonomik kullanımıyla dikkati çeken modellerde yer alan geniş raflar, büyük bir kullanım rahatlığı sağlar.

Ürünlerin led aydınlatmaları, nem kontrol sistemleri ile sebze ve meyvelerinizi daha uzun süre koruma özellikleri öne çıkar. Turbo fan sistemleri yanında, yönü kolaylıkla değiştirilebilir kapıları ve başka pek çok özelliği ile Profilo buzdolapları sizlere sunulur. Yiyeceklerinizi, besin değerlerini koruyarak güvenle muhafaza etmenize olanak tanıyan buzdolabınız yaz ve kış, günde 24 saat kesintisiz ve aynı performansla sizlere hizmet eder.

Profilo Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

19 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Profilo
  2. Samsung
  3. Liebherr
  4. Altus
  5. Siemens
  6. Beko
  7. Hotpoint Ariston
  8. Bosch
  9. LG
  10. Vestel
  11. Electrolux
  12. Regal
  13. Hitachi
  14. Arçelik
  15. Grundig
  16. Sharp
  17. Indesit
  18. Uğur
  19. Hoover
  20. Finlux
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Ürün Tipi
 5. Enerji Sınıfı
 6. Ürün Toplam Hacmi(Lt)
 7. Genişlik
 8. Yükseklik
 9. Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt) A-Z
 10. Soğutucu Bölme Kapasitesi (Lt) A-Z
 11. Dondurma Kapasitesi Kg/ 24 Saat
 12. Satıcı
 13. Ürün Rengi
 14. Dondurucu Özelliği
 • Marka Profilo
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
BAŞA DÖN