Profilo Çamaşır Makineleri

Günümüzde buzdolabı ile birlikte her evin vazgeçilmezi arasında yerini çoktan alan çamaşır makineleri, zamanınızı ve bütçenizi düşünerek çamaşırlarınıza hijyen getiriyor. Ev işlerinizi kolaylaştıracak, sağlıklı ve pratik çözümler sunan üst düzey teknolojiye sahip Profilo çamaşır makineleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir model bulabilirsiniz.

Profilo Çamaşır Makinesi

Profilo, dayanıklı ev aletleri üreticisi olarak 1976'dan beri Türkiye'nin tanınan beyaz eşya markaları arasında yer alır. Marka 1955 yılında BHS Ev Aletleri Grubu'na katılarak ulusal düzeyde daha güçlü bir rol almaya başlamıştır.

Dayanıklı ve kaliteli ürünleri ile ön plana çıkan Profilo yaygın bayi ve servis ağı sayesinde her eve kolayca ulaşabilir. Profilo çamaşır makinesi modelleri ise gelişen teknoloji ile birlikte evlerde daha çok yer edinir. Doğa ve çocuk dostu Profilo "Türkiye Enerjisini Topluyor" ve "Tabiat Anneleri" gibi sosyal sorumluluk projeleri ile de sadece evinizi değil dünyanızı önemsediğini de ortaya koyar.

Profilo Çamaşır Makinesi Fiyatları

Çamaşır makinesi tercihinde ihtiyaçlarınızı belirlemeniz büyük önem taşır. Doğru belirlenmiş ihtiyaçlara yönelik seçilmiş bir çamaşır makinesini, uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tercih edeceğiniz çamaşır makinesinin iç hacmi, program özellikleri size ve ailenize uygun olmalıdır. Farklı ihtiyaçlara yönelik farklı çözümler üreten Profilo'nun çok sayıda çamaşır makinesi modelinden size uygun olanı bulabilirsiniz. Ekstra geniş iç hacim, hassas ciltler ve alerjen bünyeler için özel programlar, Profilo çamaşır makinesi fiyatları arasında farklılıklar oluşmasına neden olabilir. Her daim bir adım ilerisini düşünen Profilo'nun uzun yıllar kullanacağınız beyaz eşya modellerinin teknolojisi, kolay kolay eskimeyeceği için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Profilo Çamaşır Makinesi Yorumları

Profilo ekonomik kullanım için geliştirilmiş Aquasave özelliği ve A+++ enerji sınıfı sayesinde elektrik ve sudan tasarruf yaparken, çevreyi korumanızı sağlayan ürünler sunar. İhtiyacınız olan tasarruf Profilo ile evinize gelir.

Aceleniz yokken kullanabileceğiniz ekoPlus ile yüzde 50 oranında enerji tasarrufu elde edebilirsiniz. Çok aceleniz olan durumlarda ise, seçtiğiniz programın yüzde 65 daha kısa sürede bitmesini sağlayan JetPlus özelliğini kullanabilirsiniz.

Tasarruf ihtiyacına yönelik çözümler sunan Profilo çamaşır makineleri, çok yönlü memnuniyet sağlaması nedeni ile kullanıcılardan tam puan alıyor. Hijyen ekstra programı, alerjen cildi olanlar ve hassas ciltli bebekler için sunduğu derinlemesine temizlik sayesinde bakteri ve mikropların yüksek oranda yok olmasını sağlıyor. Annelerin vazgeçilmezi olan bu özellik daha rahat hissetmenize ve daha konforlu bir temizlik deneyimi yaşamanıza imkan tanıyor. Acelesi olanlar ve ev işlerinde çok zaman kaybetmek istemeyenler için kırışık azaltma seçeneği olan Profilo çamaşır makinesi modelleri de sunduğu güler yüz ile onay alıyor.

Profilo Çamaşır Makinesi Kullanımı

Profil çamaşır makineleri otomatik olmaları nedeni ile oldukça kolay kullanılabilirler. Çamaşır makinelerinin ön panelinde bulunan program düğmelerine ek olarak kırışıklık azaltma, süre ayarlama gibi ekstra özelliklerin düğmeleri bulunur. Yıkayacağınız çamaşırın ihtiyacına göre, tercihlerinizi sadece program seçenek düğmelerine basarak kolayca yapabilirsiniz. Kolay kullanım sunan deterjan ve yumuşatıcı gözünde aynı zamanda sıvı deterjan kullanım modu da bulunur. Böylece Profilo çamaşır makineleri kullanmış olduğunuz deterjanı en verimli şekilde tüketir.

Profilo çamaşır makineleri için önerilen enerji tasarrufu bilgilerini de, güvenle kullanabilirsiniz. Çamaşır makineleri, harcadıkları enerjinin büyük kısmını suyu ısıtmak için kullandıklarından, programlarınızı çok yüksek ısılarda çalıştırmadan büyük enerji tasarrufu sağlarsınız. Ayrıca çamaşırlarınızı yıpranmaktan koruyabilirsiniz. Farklı çamaşır yıkama programlarını kullanmak da enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Geniş aileler için geniş seçenekler sunan Profilo çamaşır makineleri, yüzde 20'leri aşan ekstra enerji tasarrufu sağlama garantisi ile tek seferde daha çok çamaşır yıkar ve 4 seferde 1 kullanımı ücretsiz hale getirir.

Profilo Çamaşır Makinesi Fiyatları

11 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Profilo
  2. Hotpoint Ariston
  3. Samsung
  4. LG
  5. Arçelik
  6. Vestel
  7. Altus
  8. Siemens
  9. Beko
  10. Bosch
  11. Electrolux
  12. Indesit
  13. Hoover
  14. Regal
  15. AEG
  16. Finlux
  17. Franke
  18. Grundig
  19. Vestfrost
  20. SEG
 2. Kullanım Şekli
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Enerji Sınıfı
 6. Ek Özellikler
 7. Üretici
 8. Kontrol Paneli
 9. Yıkama Kapasitesi
 10. Maksimum Devir Hızı
 11. Kurutma Özelliği
 12. Renk
 13. Genişlik (cm)
 14. Yükseklik (cm)
 15. Derinlik (cm)
 16. Yıllık Su Tüketimi (Lt)
 17. Ebatlar
 18. Satıcı A-Z
 • Marka Profilo
DSACategoryId/2147483637/235604/155121
BAŞA DÖN