Yalnızlığınızı paylaşabileceğiniz minik dostlarınız olan kedilerin bakımları kadar, onlara yedirdiğiniz mamalar da oldukça önemlidir. En çok tercih edilen kedi ve köpek maması markalarından biri olan Profine tarafından özel olarak geliştirilen yavru ve yetişkin kedilere yönelik ürünler, sahip olduğunuz kedileriniz için en üst düzey vitamin, mineral ve protein kaynağıdır.

Profine Kedi Maması

Kedilerinizin yapılarına göre farklı tipteki mamalara yönelerek onların ihtiyaçlarını gidermelerine yardımcı olabilir, sağlıklı bir şekilde büyüyüp gelişmelerini sağlayabilirsiniz. Farklı ambalaj ve gramajlarla birlikte; yavru, yetişkin, kısırlaştırılmış, uzun tüylü ve yarı uzun tüylü kedileriniz için çok çeşitli Profine kedi mamalarını edinebilirsiniz.

Tavuklu ve pirinçli kısırlaştırılmış kedi mamasını, kediniz kısırlaştırıldıktan sonra kullanabilirsiniz. Kısırlaştırma işleminden sonra, kedinizin enerji ihtiyacı % 30 oranında düşerken, operasyondan iki saat sonra kedinizin yeme ihtiyacı % 20 yükselir. Kısırlaştırılmış kedilerde kilo ve mesane taşı problemi gibi özel sorunlar oluşabilir. Ev hayvanlarının ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve katkıları bu ürün içermektedir. Ürün içeriğindeki L-Carnitin desteğiyle, kedinizin vücudundaki yağ yakımının arttırılması sağlanır. PH dengesiyle sağlıklı idrar yapmaya teşvik eden ve kasları korumaya yardımcı olan Profine kedi mamaları, zengin içerikleriyle de kedinizin parlak tüylere ve sağlıklı bir cilde sahip olmalarına katkıda bulunur. Bu ürünler prebiyotik özellikeri ile kedinizin bağışıklık sistemini destekler.

Sindirim ve deri hassasiyetine sahip kedileriniz için somon balıklı tam ve dengeli mamalar önerilebilir. Kolay sindirilen bu mamalar Omega yağ asitlerinden zengin olup düşük magnezyum seviyesiyle gelirler. Bu ürünler, dengeli Omega 3, 6 ve taurin miktarı ile kedilerinizin kalp ve damar sağlığının korunmasında yardımcı olabilir. Sindirim sistemi için gerekli olan dengeli lif oranıyla hazırlanan Profine kedi mamaları, düşük magnezyum oranıyla kedilerinizin idrar yolu sağlığını korumasıyla birlikte metabolizmalarının sağlıklı ve dengeli olmasında yardımcıdır. Ürünlerin içeriklerinde yer alan çinko, kedilerinizin parlak tüylü olmasını sağlayabilir. Besleyici ve lezzetli yapıdaki kedi mamaları, kedilerinizin sağlıklı dişlere ve stressiz sindirim gerçekleştirmelerinde önemli bir rol oynar.

Profine Yavru Kedi Maması

Beslediğiniz kedilerin yavruları olduğunda ya da doğrudan yavru kedi aldığınızda, bu kedilerin bakımları ve beslenmelerinde, yetişkin kedilere nazaran çok daha hassas davranmanız, yavru kedilerinizin büyümesi için çok önemlidir. Profine kedi mamalarının geniş ürün gamı içerisinde yer alan yavru kedi mamaları, zengin protein, kaliteli yağ ve dengeli karbonhidrat karışımı sayesinde 1 - 12 aylık yavru kedilerinizin gelişimini iyi tamamlaması için son teknoloji kullanarak geliştirilen ürünlerdir.

Düşük kalorili hindili pirinçli kedi maması, bir yaş üzeri, kilo problemi olan ve kilo almaya meyilli - az hareketli kedileriniz için özel olarak tasarlanmıştır. Bu kedilerinizin beslenmeleri için vitamin ve mineraller bakımından zengin, az kalorili kuru kedi maması olan bu ürünün hindi eti kullanılarak hazırlanan özel içeriği, kediniz için yavaş ve dengeli kilo kaybı sağlar. Formülündeki arttırılmış protein ve sindirilebilirliği düşürülmüş karbonhidrat içeriği, kedinizin daha fazla yağ depolama riskini azaltır. Ürün içerisinde yer alan optimum düzeydeki çözünemeyen, lifler glikoz emilim oranını düzenleyebilir.

Uzun tüylü ve yarı uzun tüylü kedileriniz için formüle edilen Profine kedi mamalarındaki tavuk eti, tavuk yağı, somon balığı, pirinç, mısır, kurutulmuş tavuk proteini, bira mayası gibi kedileriniz için önemli olan pek çok gıda maddesi, kedinizin dengeli beslenmesi için ideal bir karışım olabilir.

Siz de kedileriniz için uygun olan Profine kedi mamalarından birini edinerek kedilerinizin daha sağlıklı, keyifli ve uzun ömürlü olmalarını sağlayabilir, minik dostlarınızın mutlu bir şekilde yaşamalarına katkıda bulunabilirsiniz.

Profine Kedi Maması Fiyatları

7 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Milo
  2. Pro Plan
  3. Royal Canin
  4. Goody
  5. Acana
  6. Newcat
  7. Hills
  8. Champion
  9. Whiskas
  10. Alice
  11. Schesir
  12. Brit Care
  13. Sanabelle
  14. Iams
  15. Miglior Gatto
  16. Animonda
  17. N&D
  18. Advance
  19. Almo Nature
  20. Miglior
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Yaş
 6. Satıcı
 7. Tat
 • Marka Profine
DSACategoryId/2147483616/560074/560118
BAŞA DÖN