Ev yaşamında kalite, konfor ve sağlığı, detaylara gösterilen özen belirliyor. Bilinçli tüketiciler, daha sağlıklı bir yaşam için öncelikle evin mutfak, banyo ve tuvalet gibi bölümlerindeki eşya ve gereçlere önem veriyor. Doğal malzemelerden üretilen, çevreyi kirletmeyen ürünler, evde sağlıklı ortamı ve ferah bir yaşamı destekliyor. Temizlik gereçlerinin kaliteli olması bu bağlamda da önem kazanıyor. Tuvalet kağıtları, evde banyo ve tuvalette kullanılan en işlevsel ürünler arasında yer alıyor. Kişisel temizliğin banyo ve tuvaletteki en önemli parçalarından biri olan tuvalet kağıtları, aile sağlığının korunmasında yardımcı rol oynuyor. Pufla tuvalet kağıdı, evde en önemli temizlik ihtiyaçlarından birinin kaliteli bir tuvalet kağıdı olduğunu bilerek, tüketicilerin tüm beklentileri göz önüne alınarak üretiliyor. Tüketici beklentilerini karşılayan nitelikleri ile beğenilen Pufla tuvalet kağıtları, raflarda doğal bir içerikle yerini alıyor ve güvenle evlere taşınıyor.

Pufla tuvalet kağıdı, iyi bir tuvalet kağıdından beklenen tüm fayda ve nitelikleri tüketiciye kazandırıyor. Öncelikle çevreci ve doğal oluşu ile dikkat çekiyor. İçerisinde hiçbir yapay madde, beyazlatıcı katkı maddesi ya da boyar madde barındırmayan Pufla tuvalet kağıtları, tabiat kadar saf ve temiz bir içerik sunuyor. Yüzde yüz selülozdan üretilen Pufla tuvalet kağıdı, tamamen çevreye zararsız ve doğa ile barışık bir yapı gösteriyor. Ürün, üstün emiciliği, sıvıyı kolayca içine alması ve tam anlamıyla kuruluk sağlamasıyla dikkat çekiyor. Yumuşak ve süper emici doku, temizliği kolay hale getiriyor. Tuvalette pratik ve konforlu bir hijyen sağlıyor. Ürün aynı zamanda çift katlı olarak üretildiği için hem yumuşaklığı, hem doku kalınlığı, hem de emiciliği daha da artıyor. İki katlı Pufla tuvalet kağıdı, dokusunun ve yüzeyinin kadifemsi oluşu sayesinde keyifle kullanılıyor. Ürünün son derece sağlam, esnek ve dayanıklı bir yapıya sahip olması, kolayca dağılmasını, çözülmesini, cilt yüzeyinde parça bırakmasını engelliyor. Pek çok alanda, istenen temizliği bir ya da iki parçası ile tam olarak yerine getiren ürün, suya bırakıldığında ise kolayca eriyor ve suya karışıyor. Böylece çevreye zarar vermeyen kaliteli içeriğini bir kez daha kanıtlıyor. Pufla tuvalet kağıdının uzun süre kullanılabilen ruloları, paketler içerisinde farklı adet seçenekleri ile bulunuyor. Özellikle 32 adet ruloyu içeren pratik ambalajlı paket, tüketiciler tarafından sıkça tercih ediliyor. Pufla’nın 32 rulo tuvalet kağıdı içerikli paketi, evde aile boyu haftalarca süren kullanım sağlıyor.

Pufla Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Ev yaşamında banyo ve tuvaletlerde modern bir ortam ve mükemmel sağlık koşulları elde etmekte büyük katkı sunan Pufla tuvalet kağıdı fiyatları, ev ekonomisine ve aile bütçesine de önemli katkı sağlıyor. Ürünün fiyatları, oldukça kolay erişilebilir ve tüketiciyi memnun eden bir düzeyde seyrediyor. Ruloları bir arada bulunduran ekonomik ve çoklu ambalajı içerisinde Pufla tuvalet kağıdı, uzun bir kullanım ömrüne sahip olduğu için daha da karlı hale geliyor. Haftalar boyunca tüm aile tarafından kullanılabiliyor ve temizlik pratiğini tamamlıyor. Büyük ve korunaklı ambalajından bir tuvalet kağıdı rulosu çıkarıldığında, diğer rulolar yine aynı niteliklerini koruyarak saklanabiliyor. Her bir rulo, kolayca kopan bir ya da iki parçanın kullanımı ile uzun süre dayanıyor. Pufla tuvalet kağıdı, tüketiciye istenen en iyi fiyat fayda dengesini sağlıyor. Çocuklarınızın banyo ve tuvalette doğru temizlik alışkanlıklarını kazanması, aile üyelerinizin mükemmel temizliği ve konforu yaşaması için siz de alışveriş listenize avantajlı Pufla tuvalet kağıdı paketlerini ilave edebilirsiniz. Pufla ile evinizde daha modern, pratik ve temiz bir ortam yaratabilir, tuvalet kağıdınızı keyifle kullanabilirsiniz.

Pufla Tuvalet Kağıdı Fiyatları

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Pufla
  2. Selpak
  3. Optima
  4. Familia
  5. Komili
  6. Marathon
  7. Papia
  8. Senso
  9. Anı-lüx
  10. Sofıa
  11. Solo
  12. Mare
  13. Rulopak
  14. Focus
  15. Maylo
  16. Tvet
  17. Bahattedarik
  18. Berrak
  19. Elimoni
  20. Omnisoft
  21. Senta
 2. Fiyat Aralığı
  -
 • Marka Pufla

Tuvalet Kağıdı Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483619/28001547/28001552
BAŞA DÖN