Dünyaca ünlü, kalitesi tartışılmaz markalardan biri olan Puma spor giyim modasının öncülerindendir. Çocuklar için özel olarak üretilmiş giyim çeşitleri içinde ayakkabılar önemli bir yer tutuyor. Puma çocuk spor ayakkabıları zengin koleksiyonu ile ebeveynlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Çocukların ayak sağlığına ve rahatına önem verenler için hazırlanmış tasarımlar çok sayıda seçenek sunuyor.

Puma Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri

Puma özel ayakkabı teknolojisi sayesinde çocuk ayaklarına uygun ergonomik modeller üretiyor. Bu ayakkabıların tasarımında konfor ve pratik kullanıma ekstra özen gösteriliyor. Ayak sağlığı ayakkabı seçimi ile yakından ilgilidir. Özellikle büyüme çağındaki çocukların ayakkabı seçimi özenle yapılmalıdır. Ayakkabı seçimi iskelet ve kas sistemini direkt etkiler. Bu sebeple Puma spor ayakkabılar çocukların yüksek enerjilerine uyum sağlarken sürekli hareket halinde bile ayakların rahat etmesi için düşünülmüş çeşitli özellikler ile iskelet sistemini de destekliyor.

Çok sayıda renk seçeneğine sahip Puma çocuk ayakkabı modelleri çeşitli ayakkabı numaralarında üretiliyor. Her yaş grubu için ayakkabı bulmak mümkün olduğu gibi, ayakkabı kalıpları da çocukların rahat etmesi için ayrıntılara dikkat edilerek planlanıyor. Kız ve erkek çocuklar için ayrı ayrı tasarımlar yapılıyor. Puma logosu farklı renklerde olan çok renkli modeller sevilerek kullanılıyor. Taban tasarımlarında da farklı renklerin seçilmesi ile daha canlı ve renkli ayakkabı modelleri de üretiliyor.

Farklı materyallerden üretilen ayakkabılar içinde bilek kısmı yüksek olan ayakkabılar da bulunuyor. Bilek kısmı yüksek olan ayakkabılar ayak bileklerini koruyor ve destekliyor. Deri veya anorak malzemeden üretilmiş çok sayıda model içinden ihtiyaca, cinsiyete, renge bakarak tercihte bulunulabiliyor.

Çocuk ayakkabılarında giymek ve çıkartmak rahat olsun diye cırt cırtlı bant daha fazla kullanılıyor. Cırt cırtlı bantlar kaliteli olduğu için tercih edilirken bununla birlikte bağcıklı ayakkabı modelleri de koleksiyonda bulunuyor. Her iki bağlama seçeneğinde de ayakkabı tam ayağa uygun şekilde ayarlanabiliyor. Yumuşak ve zemin tutuşu iyi olan tabanlara sahip Puma, kaliteli malzeme ile son derece dayanıklı  çocuk spor.ayakkabıları üretiyor.

Farklı iklim koşullarına uyumlu ayakkabı çeşitleri spor yaparken, oyun oynarken, sokakta, doğada, okulda, kısacası pek çok farklı alanda kullanılabiliyor. Puma markasının kalite anlayışını birebir yansıtan çocuk ayakkabı modelleri ayak hareketlerine uyumlu yapısı ile hareketli yaşamı destekliyor. Modern ve klasik özelliklerin bir arada kullanıldığı ayakkabı modelleri modası hiç geçmeyen seçimler sunuyor. Çocuk ruhuna uygun canlı renkler ve küçük ayrıntılar ile hem ebeveynlerin, hem çocukların kalbini fetheden ayakkabı modellerinde estetik özellikler de ön planda tutuluyor ve görsel olarak çok beğenilen modellere imza atılıyor.

Çocukların hareketli yaşamlarına çok uygun olan Puma spor ayakkabı modelleri içinden zengin çeşit nedeni ile seçim yapmak hayli zor oluyor. Bununla birlikte her zevke uygun çok sayıda seçenek de bulunuyor. Ayrıca fiyat seçenekleri de her bütçeye uygun ayakkabı bulunmasına yardım ediyor. Parklarda, bahçelerde özgürcü oynasınlar istediğimiz çocuklarımızın sağlığı söz konusu olduğunda hiç bir masraftan kaçınmayan ebeveynler ayakkabı seçiminde de son derece titiz davranıyor. Puma ayakkabılar bu noktada çocukları rahat ettirirken ebeveynlerin de içine su serpiyor. Yumuşak, esnek dokusu ile ayağın her hareketine senkronize çözümler üreten tasarımlar tüm kıyafetlerle kullanılıyor ve enerjiyi en yüksek dereceden destekliyor.

Çocuklar için günlük veya spor ayakkabı alma ihtiyacı olanlar için çok sayıda seçenek bulunulan Puma koleksiyonundan istenilen boyutta, istenilen renkte ayakkabı bulmak çok kolay olmakla birlikte seçim yapılırken hayli zorlanılıyor. Zengin model çeşitleri uluslararası standartlarda, üstün müşteri memnuniyeti sağlayabilecek şekilde üretiliyor.

Puma Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri

65 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Puma
  2. Adidas
  3. Jump
  4. Pinokyo
  5. Vicco
  6. Polaris
  7. Converse
  8. Nike
  9. Lacoste
  10. Kinetix
  11. Arvento
  12. Despina Vandi
  13. Superga
  14. Feybıl
  15. Rabum
  16. U.S. Polo Assn.
  17. Celal Gültekin
  18. Jamix
  19. New Balance
  20. Slazenger
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Renk
 6. Numara A-Z
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Puma
DSACategoryId/2147483636/60002723/205474/60002362/60003889
BAŞA DÖN