En Ucuz ve Kaliteli Raf Tipi Hoparlör

Ev sinema sistemlerinde, eğlence mekanlarında, kişisel kullanımda sesin yükseltilerek daha güçlü çıkmasını sağlayan hoparlörler farklı modellere ayrılır. Tekli ve 2'li takımlar halinde satılan kule tipi modellerin yanında daha küçük ebatlara sahip olan raf tipi hoparlörler de mevcuttur. Özellikle kişisel kullanımda küçük alanlar için ideal bir tercih olan raf tipi hoparlör çeşitleri, sesin daha iyi gelmesi için kulak hizasında raflara yerleştirilerek kullanılır. Kullanım amacına bağlı olarak kalitesi, modeli ve markası değişen raf tipi ürünleri inceleyebilirsiniz.

Raf Tipi Hoparlör Modelleri

Raf tipi hoparlör modelleri arasında set halinde satılan ürünler; 2’li takımlar, 5+1 ev sinema sistemi modelleri, masaüstü ürünler, mini hoparlörler ve dış mekan hoparlörleri öne çıkar. Kişisel olarak kullanılan 2’li takımlar, müzik dinlemek için de en fazla tercih edilen setlerdir. Bas gücü ve ipek kubbe tweeter yapısı ile sesleri başarılı bir şekilde çıkaran ürünler, ev sinema sistemlerinde de başarılı bir kullanım sunar. Ev sinema sistemleri için frekans aralığı ve ses hassasiyeti yüksek modelleri tercih edebilirsiniz. Güçlü ve temiz bir ses sunan 5+1 sistemler ise teknik nitelikleri açısından farklılık gösterir. Bas seviye kontrolü, manyetik koruma özelliği, farklı ekolayzır modu seçme imkanı ile müzik türüne göre kişiselleştirilen setlerin giriş birimlerini inceleyebilirsiniz. Özellikle MP3 biçiminde USB ve SD kart girişi ile doğrudan çalışabilen ürünleri konforla kullanabilirsiniz. 5+1 modeller arasında USB veya hafıza kartına uzaktan kumanda ile kolayca erişim imkanı veren ürünlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bilgisayara da bağlanabilen modeller, bilgisayarda oyun oynarken ideal bir kullanım imkanı sağlar.

Raf tipi hoparlör çeşitlerinin teknik özelliklerinin yanında ürünlerin tasarımları da farklılık gösterir. Ahşap kabini ile hem estetik bir görünüme sahip olan, hem de bas sesini daha etkili ve güçlü çıkaran modelleri tercih edebilirsiniz. Küp formunda ürünler ise modern tarzı ile dikkat çeker. Bilgisayar yanında tercih edilen ürünler, şarj edilebilir yapısı ve dokunmatik ses ayarları ile kişisel kullanımda başarılı bir performans sergiler. Dış mekân hoparlörleri ise dayanıklı bir yapıya sahiptir. Özellikle geniş ses dağılımı ve çok odalı bas yuvası ile dış mekân hoparlörleri ile açık havada müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Raf Tipi Hoparlör Fiyatları

Raf tipi hoparlör fiyatları, ürünlerin modellerine ve niteliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Ev sinema sistemine özel tasarlanmış 5+1 ürünler ve açık havada kullanıma uygun hoparlörler, benzer fiyat aralıklarında kullanıcıya sunulur. Tüm ses düzeylerinde Hi-Fi ses kalitesine sahip olan ve canlı mekanda eşit ses dağılımı yapan modelleri inceleyebilirsiniz. 5+1 ses sistemleri ile aynı bütçelere hitap eden açık hava hoparlörleri ise yağmur, güneş, soğuk gibi hava şartlarına karşı başarılı bir kullanıma sahiptir.

Raf tipi hoparlörler arasında ideal fiyatları ile farklı kullanıcılara hitap eden 2’li modeller yer alır. Yüksek çözünürlüklü görüntüleme korna tasarımı ve düşük frekans dönüştürücüsü ile başarılı ses kalitesi sunan hoparlör arayanlara hitap eden modelleri inceleyebilirsiniz. Özellikle kalitesine ve teknik niteliklerine bağlı olarak fiyatları değişen ürünleri kullanacağınız mekanın büyüklüğüne göre seçmeniz tavsiye edilir. Teknik yapısı ile paralel fiyatlara sunulan diğer bir model ise Wi-Fi bağlantıyı destekleyen modellerdir. Başarılı teknik özellikleri, esnek kullanım imkanı ve farklı cihazlara bağlanma niteliği ile tercih edilen modelleri fiyat-performans açısından değerlendirebilirsiniz. İkili hoparlör çeşitleri arasında fiyatları ile öne çıkan diğer bir model ise ahşap kabinli modellerdir. Kiraz ağacından üretilen ve temiz bir ses sunan modellerin ağırlıklarını ve bağlantı özelliklerini inceleyebilirsiniz. Ürünlerin amplifikatör gücü ve tavsiye edilen amplifikatör çeşidine göre teknik yapılarına da ulaşabilir, doğru ürünü seçebilirsiniz.

Raf Tipi Hoparlör

40 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bose
  2. JBL
  3. BuldumBuldum
  4. Grundig
  5. Lexon
  6. Sonos
  7. Kamosonic
  8. Kawai
  9. Mikado
  10. Pioneer
  11. Premier
  12. Wharfedale
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483638/17201/152491/60007248
BAŞA DÖN