Raks PF 20 STX 2000 Watt Fanlı Isıtıcı Yorumları

(45 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • KUSURSUZ
  (30.09.2017)

  Ürün tek kelimeyle mükemmel.Bu fiyata böylesini bulmak çok zor.Gayet kaliteli bir ürün.Fan sesi çok az sizi rahatsız bile etmiyor.Anında ve çok etkili ısıtma sağlıyor.Hiç düşünmeden alın derim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • Gayet iyi
  (29.04.2017)

  Yazlikta sezon oncesi kullanmak icin aldim gayet iyi, kablosu 130 cm civari, Ses tv acikken yok denecek kadar az. Gece yatak odasinda biraz ses cikariyor o da normal. Tavsiye ederim. Devrilme vs sensoru yok. Satici da hizli kargoladi.

  BAKIRKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Fiyata göre başarılı.
  (19.04.2017)

  Evet ürünün kablosu kısa. Evet ilk çalıştığın da koku oluyor. Evet 3. kademe de gerçekten hissedilir bir sıcaklık veriyor. Evet tv izlerken çıkardığı sesi duymanız neredeyse imkansız. Sonuç olarak 40 TL ye böyle bir alet alıp kötü yorum yapmak saygısızlık olur. Tavsiye ederim.

  MERKEZ - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (3)

 • hekimoğlu
  (25.03.2017)

  ürün bugun elıme gecti hemen kullandım tek kelımeyle SUPER hiç düsünmeden alın derim

  ERCİŞ - Van - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

 • idare eder...
  (17.02.2017)

  Ürün malzeme kalitesi kötü gözüküyor, çevirme tuşları ve üzerindeki kırmızı led ışık her an kopacak elimde kalacak gibi duruyor. Ancak bir haftadır kullanıyorum, gözüktüğü gibi bir kopma kırılma olmadı... İki türlü kullanılıyor dik olduğu gibi yere yan da koyabiliyorsunuz. Isıtması/üflemesi güzel kuvvetli. Ancak araştırdığım kadarı ile elektrik tüketimi yüksek olabilir. 3 kademe 1. fan 2. fan+ az ısı 2. fan + çok ısı şeklinde. Fiyatı 44 tl iken alınır ama 99 tl verilmez bence. Bu fiyatı ile fiyat / performans olarak değerlendirirsek 4 yıldız hakeder. 99 tl olursa 3 yıldız zor alır...

  - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • 10 numara
  (02.02.2017)

  10 numara bir ürün süper ısı veriyor yanlız kablo biraz daha uzun olabilirdi çok kısa yapılmış..

  MERAM - Konya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • kaliteli ürün tavsiye edilir
  (09.01.2017)

  yaklaşık 1 aydır kullanıyorum çok pratik ve kullanışlı kalitesi de gayet iyi daha ucuzu görünüm olarak ta çok iyi durmuyor ses olayı da normal bence bu tip bir cihaz için normal sonuçta cihazda vibrasyon yok titreme yapmıyor bunun iyisi bence seramik fanlısı onunda iyisi klima vs liste uzar anlayacağınız bu paraya bu mal haklı olarak

  ALİAĞA - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • BAŞARILI
  (07.01.2017)

  Ürün elime hızlı ve hatasız ulaştı. Böyle bir ürüne ihtiyacı olan ve yorumları inceleyen arkadaşlara faydalı olması amacıyla yorum yapmak için bir süre kullandım. Bu ürün hakkında olumsuz yorum yapmak haksızlık olur. Çünkü tam anlamıyla fiyat / performans ürünü diyebilirim. Aşırı soğuklarda ya da kış hastalıklarında ekstra bir sıcaklık arandığında destekleyici ürün olarak odanın ''kapısını kapatıp'' çalıştırınca 15-20 dakika sonra hissedilir bi sıcaklık artışı oluyor. Bu sıcaklık farkını diğer odalara girip çıktığınızda daha iyi hissediyorsunuz. Küçük olduğundan taşınması da kolay. Elektrik tüketimi hakkında bilgi sahibi değilim fatura geldiğinde göreceğiz. Bu yüzden faturayı görmeden fazlaca kullanılmasını tavsiye etmem -ki bu ürünün sürekli açık kalması normalde de doğru olmaz. Anlık kullanılıp yeterli sıcaklık sağlandıktan sonra prizden çekilmesi en doğrusu olur diye düşünüyorum.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (2)

 • mini ama gücü süper
  (05.01.2017)

  evet şirkette ayak kismina koymak icin aldim oda one bunla ayak dil oda isitilir baya performansli ama evde kullanilmaz elektrik tuketimi fazla :)

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Tavsiye ederim.
  (05.01.2017)

  Ürünün rahatsız edici bir sesi yok. Sert zemin de hafif titreşim sesi yapıyor ama halı vb. Üstünde ses yok. Isıtması güzel. Yalnızca ısı ayar düğmesindeki işaret yerleri yanlış ama çalışmasında bir sıkıntı yok. Tavsiye ederim.

  KARTAL - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • harika
  (05.01.2017)

  ürün gerçekten güzel başarılı kullanışı güzel ama bilenlere yıllar sonra bile kullanabilir siniz

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • süper ürün
  (04.01.2017)

  harika bir ürün. iş yerinde kullanıyoruz ve çok memnunuz. düşünmeyin alın derim..

  Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • Dört Yıldız
  (30.12.2016)

  Yorumlara bakarak aldım. Gürültü normal geldi bana, ne de olsa fan çalışıyor. Paketten çıkardığımda aletin içinden vida yuvarlanma sesi geldi, ama fişe takdığımda bir sorun çıkmadan çalıştı. Tasarımını ilk başta beğenmemiştim ama sıcak havayı daha iyi yönlendirebildiğimi farkettim. Kargo sorunsuzdu, bir gün içinde elime geçti. Fiyat/Performans açısından tavsiye ederim.

  YENİMAHALLE - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

 • Dört Yıldız
  (27.12.2016)

  Düşündüğüm gibi.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (3)

 • tek kelime süper..
  (18.12.2016)

  hiç düşünme al ufak bir ısıtıcı ama gercekten süper ısıtıyor..

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • kaliteli ve güzel ürün
  (16.12.2016)

  güzel ve kaliteli bir ürün fiyatına göre çok iyi ısıtıyor . 3-4 metre kare bir alanda kullanıyorum 15 dakka içinde ısıtıyor ... kısaca çok çok iyi bir ürün almanızı tavsiye ederim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • Her daim yerli malı
  (11.12.2016)

  Gerçekten çok güzel bir ürün. Ayarladığınız sıcaklığa ulaşınca kapanıyor sonra duruma göre tekrar açılıyor. Ses yapıyor diyenlere aldanmayın buna ses yapıyor denemez. Titremesi falan da yok yazın da soğuk üfleyebildiğinden vantilatör olarak kullanılır. Türk yapımı olması da tatmin ediyor, teşekkürler.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (3)

 • Termostatı Yok Gibi Düşünün
  (08.12.2016)

  Ürünün kargo hızı gayet iyi. Hasarsız olarak aldım. Bundan evvel, evde ve işyerinde 10'a yakın fanlı ısıtıcı kullanan biri olarak görüşlerim şunlar. Isıtması gayet iyi. Tipi güzel. Dik ve yatay kullanabilme özelliği de iyi olmuş. Bütün fanlı ısıtıcılar gibi sesi var. Daha önce fanlı ısıtıcı kullanmamış olanlar için ilk izlenim şaşırtıcı olabilir ama bilenler bilir zaten. İşyeri için pek bir sorun yaratmıyor. Evde kullanım için de uygun ama tabi ki ısıtıcı çalışırken uyumak elbette sorun olacaktır. Zaten gece kullanım için pek uygun değil zira havayı kurutur bu ısıtıcılar. Bir fanlı ısıtıcının çok fazla ses çıkarmaması için büyük ve ağır olması lazım. Ne kadar ağır oturaklı olursa, fan sesi de az çıkar. O ürünlerin de tabi ki fiyatları pahalı. Ürünün berbat, daha doğrusu hiç işlevi olmayan bir özelliği var. Termostatı hiçbir işe yaramıyor. Gördüğüm en berbat termostat. Devreye girme hassasiyeti o kadar fazla ki bir türlü kapanmıyor ya da kapalıysa da çalışmıyor. Çalışması ya da devreye girmesi için acaba kaç derece fark olacak çözemedim bir türlü. Daha 1 kere bile devreye girmedi. Hassas noktasını elimle milim milim deneyerek bulayım dedim ama nafile. Tık diye atıyor ama bir daha da devreye girmiyor. 45 dakika bekledim ama yok. Termostat özelliği için alacaklara duyurulur. Termostatı yok gibi düşünün.

  KEÇİÖREN - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (0)

 • Çok İyi
  (08.12.2016)

  Diğer ürünlerden aldım o kadar para verdim değmezmiş. Bu ürünü alın derim karar vermeyenler için gerçekten fark var yarım saatte ısıttı. Türk malı diye başka marka aldık 2,5 saatte yapamadı w aynı olmasına rağmen.

  - Tokat - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Beş Yıldız
  (03.12.2016)

  Hiç beklemediğim performans. Ev için alındı fakat iş yerimde çalıştırıp denedim gerçekten çok etkili. Sesi de çok şiddetli sayılmaz. En azından bana rahatsızlık vermedi. Evde bir yandan tv açıkken bir yandan da bu ısıtıcıyı kullanırsanız hiç bir ses hissetmezsiniz.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN