Regal Buzdolapları

Mutfağın demirbaşlarından buzdolapları, hayatınızın önemli bir parçasıdır. Yiyeceklerinizi en taze hallerinde sakladığınız, yaz aylarında buz gibi içecekleri yudumlamak için kapısına koştuğunuz bu faydalı ürünler, piyasada birçok marka altında satışa sunulur. Sınırsız özellik ve model seçeneği arasından en doğru seçimi yapmaksa hem bütçeniz hem de sağlığınız açısından önem taşır.

Regal Buzdolabı

Regal, Türkiye piyasasında beyaz eşya üretim ve satışı yapan büyük ölçekli markalardan biridir. Marka, sektörde birkaç senedir varlığını sürdürmesine rağmen, bağlı bulunduğu Zorlu Grubu’nun gücü ile kısa sürede geniş bir tüketici kitlesine hitap edebilir hale gelmiş durumdadır. Aynı grubun bir başka üyesi olan Vestel markasının da teknik ve alt yapı desteğiyle üretim ve pazarlama çalışmalarına devam eden Regal, kendi sektöründe piyasa standardındaki ürünleri daha uygun fiyatlardan tüketiciyle buluşturmasıyla bilinir. Televizyondan bulaşık makinesine, çamaşır makinesinden termosifona geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Regal markasının en önemli ürün segmentlerinden birini de Regal buzdolapları oluşturur.

Regal Buzdolabı Modelleri

Regal, buzdolabı modellerinde kullandığı yerli teknoloji ürünü donanımlarla tazelik, güvenlik ve kaliteyi ön planda tutar.

Regal buzdolapları, her rafa ayrı hava üfleyen multiflow teknolojisi ile yiyecekleri daha hızlı soğuturken, bu üstün teknoloji ile yiyeceklerin daha uzun süre taze ve sağlıklı kalmaları sağlanır. Böylece tüm yiyecek ve içecekler en taze halleriyle tüketicilerin kullanımına sunulur. Regal buzdolapları; paslanmaz çelik dış yüzeyleri ve modern tasarımları ile de gayet zarif ve dikkat çekicidir. Özellikle inox kategorisi altında satışa sunulan modeller, şık tasarımlarıyla mutfakları dekoratif yönden de tamamlar.

Regal buzdolapları, iç tasarımlarındaki incelik ve detaylarla da dikkat çeker. En ince ayrıntılar düşünülerek tasarlanan iç bölmelerdeki pratik gözlerin yanında, tek kapılı ve çift kapılı ürün seçenekleriyle de tüketicilere her zevke uygun seçenekler bir arada sunulur.

Regal buzdolapları kullanıcılara ürünlerini farklı modlarda çalıştırma imkânı da sağlar. Tüketicilerin hayatını kolaylaştırmak için tasarlanan bu modlarda; tatile çıkarken tatil modu devreye alınarak soğutucu bölme kapatılabilir. Böylece hem daha güvenli hem de daha tasarruflu bir kullanım mümkündür. Taze gıdalar kısa sürede dondurulmak istendiğinde hızlı dondurma modu, hemen soğutulmak istediğinde hızlı soğutma modu, bu iki mod birlikte çalıştırılmak istediğinde ise turbo mod aktive edilebilir. Ekonomi modu ise kullanıcı tarafından daha önce belirlenmiş ekonomik ayarları devreye alarak, buzdolabının daha tasarruflu kullanımına imkan tanır.

Regal Buzdolabı Fiyatları

Birçok marka, buzdolabı pazarında çeşitli fiyat seçeneği, kampanya ve promosyonlarla tüketicilerin karşına çıkar. Bu mesaj kalabalığı arasında ihtiyaca en uygun ürünü seçmek ise piyasa koşullarında hayli zordur. Bu yüzden önce ihtiyaçların doğru şekilde belirlenmesi gerekir.

Örneğin eğer geniş bir aileye yönelik bir ürün aranıyorsa geniş iç hacme sahip modeller tercih edilmelidir. Tek kişilik ve çekirdek aile kullanımı için daha küçük hacimli modelleri seçmek, kullanım kolaylığı ve tasarruf açısından tüketicilere fayda sağlar.

Regal Buzdolabı Nasıldır?

Buzdolabı seçiminde ürün rengi çok ön planda olmasa da kritik bir detay olarak karşınıza çıkar. Özellikle ankastre ürünlerdeki değişik renk modelleri arasından mutfağınıza en uygun olanı seçmenin yanında, temizlemesi kolay, iz yapmayan renkleri tercih etmek gerekir. Çelik renk ürünlerde özel solüsyon gerektiren temizlik ürünleri kullanılması da bir başka detaydır.

Yine iç malzemelerde, özellikle raflarda, tel ve mika malzemelerden çok, camı tercih etmek kullanım kolaylığının yanında sağlıklı bir seçenektir.

Regal buzdolaplarında farklı modeller arasından, dilediğiniz renkte ve malzemede, ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

Regal Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

11 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Regal
  2. Arçelik
  3. Liebherr
  4. Samsung
  5. Vestel
  6. Altus
  7. Siemens
  8. Hotpoint Ariston
  9. Profilo
  10. LG
  11. Beko
  12. Bosch
  13. Electrolux
  14. Grundig
  15. Hitachi
  16. Sharp
  17. Indesit
  18. Franke
  19. Hoover
  20. Sunny
 2. Kullanım Şekli
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Dondurucu Özelliği
 6. Yükseklik
 7. Ürün Tipi
 8. Kontrol Paneli
 9. Ürün Rengi
 10. Genişlik
 11. Dondurma Kapasitesi Kg/ 24 Saat
 12. Enerji Sınıfı
 13. Derinlik
 14. Satıcı
 • Marka Regal
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
BAŞA DÖN