Remington PG6070 Vakumlu 5'i 1 arada Erkek Bakım Kiti Yorumları

(19 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Bir Yıldız
  (15.04.2017)

  çok yetersiz,bu kadar üçrete karşın çok basiz işlevi yetersizdir

  BUCA - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Kullanışlı bir traş makine
  (18.01.2017)

  Çok beğendim, çok hullankşlı

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • Premium
  (18.10.2016)

  Ürün gerçekten çok kaliteli. Burun kılları için olan aparatı çok kullanışlı değil her yönden alamıyor. Bir de vakum özelliği olduğundan makinenin dişlilerini göremiyorsunuz bu da sadece küçük bir kısım saçı kesmek istediğinizde biraz zorluk çıkarıyor o sorunu da DETAY aparatı ile çözüyorum sıkıntı olmuyor. Onun haricinde her şey güzel. Şarjı tüm sakalımı ve vücudumu tıraş etmeme yetti de arttı üstelik başlıksız olarak çok ince kesiyor. Açma kapama tuşu da çok kaliteli, sesi çok hoş. Etrafı kirletmemesi gerçekten harika artık tıraş sonrası yerleri temizlemiyorum :)

  MERKEZ - Hatay - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Başarılı bir ürün
  (17.10.2016)

  Kullanımı kolay, vakum özelliği güzel çalışıyor. Fiyatına göre oldukça başarılı bir ürün.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Sert sakallar için değil.
  (09.10.2016)

  ürün sert sakallar için kesinlikle uygun değil ben pişman oldum aldığıma. ayrıca ergonomik olarak kullanışlı değil. alacaklara önermem.

  MERKEZ - Erzurum - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • çok güzel
  (11.09.2016)

  ürün çok güzel memnun kaldım zaten hepsiburada için söylenebilecek tek şey harika alışveriş

  - Konya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • Fena sayılmaz, işime yarayan kısımları kullanışlı.
  (01.09.2016)

  Vakumlu sistemi kılların yarısını dışarıda bırakıyor. Diğer aparatlar işe yarıyor. Bazıları biraz uğraştırsa da sabırlı olanlar için kullanışlı sayılır. Sinekkaydı aparatı güzel kesiyor. Kulak be burun aparatı da iyi işliyor. Favori düzeltme bıçağı da güzel kesim yapıyor. Saç kesme aparatı (Mavi olan) biraz zor kullanılıyor. Zaten ben bunu sakal, favori bıyık ve kulak, burun kılları düzeltme için almıştım. Şarjı da iyi gidiyor. Performansı iyi.Standı çok light. Çantası da sadece makina ve aparatları alır içine, standa yer yok.

  Karaköy - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • sakın almayın
  (24.08.2016)

  Ürünü aldım.almaz olaydım.çok pişman oldum.sakal makal kesmiyor.ağzı o kadar küçük ki.şu hemen hemen kullanmıyorum.elimde kaldı.

  - Elazığ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (7)

 • Güzel
  (15.08.2016)

  Makinanın orta kısmında bir fan var. terse çalışıp sakalları içine çekiyor, içinde bir haznede birikiyor. Eğer uzun sakal/saç keserseniz, yüzde 80'i içeri düşüyor. Hatta alışkanlıktan düşen sakal görmediğim için kesmiyor sanıp başlığı gittikçe kısalttığım oldu. Eğer kısa sakal keserseniz, bıçağa çarpıp fırlayan sakallar fırlamaya devam ediyor. O yüzden yüzde 100 temiz bir lavabo bulmayı beklemeyin. Hazneyi çıkarıp yıkayabiliyorsun. Başlıkların çoğu beklenen performansta. siyah taraklı başlıklar sakal kısaltmak için çok kullanışlı. Şarjı yeterince uzun gidiyor. Makinanın bıçakları çoğu makinadan iyi alıyor. Ama fiyatı asıl sakalları içine toplamasından kaynaklanıyor. Yoksa başlıkların ve aletteki plastiğin kalitesi çok iyi değil. Bir makinam olsun, her işi onla yapıyım etrafa da daha az sakal dağılsın diyorsanız doğru seçim. Ama jiletle veya klasik bir tıraş makinasının yerini alacak bir makina değil. Temiz tıraş olamazsınız bununla.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (2)

 • Beklentimi karşılamadı
  (20.06.2016)

  Vakum kısmı çok iyi çekmedi. Her yer saç oldu ve hazne sürekli dolunca boşaltıp tekrar takmak zorundasınız. Kesme gücü de beklediğimi vermedi.

  ÇANKAYA - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (1)

 • Adamlar yapmış...
  (07.06.2016)

  Baktım tıraş olasım geldi cihaz gelince... geçtim lavabonun başına kesiyorum kesiyorum, hiç de dikkat etmedim kılların nereye gittiğine sonra lavaboya baktım ufak tefek kıllar düşmüş sadece. Yani vakum sistemi o kadar iyi. (%80) Uzun süre kullanmama rağmen hiç bir güç kaybı olmadı. O da güzel... Bir eksiği var o da tıraş ve burun için başlıkların kesmede biraz sorun yaşamanız. Ha bir de biraz sesle çalışıyor. Alışırsınız diye eksik olarak görmedim. Hadi güle güle kullanın. :)

  MERKEZ - Denizli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Başarılı
  (22.05.2016)

  Ürün çok hızlı bir şekilde teslim edildi. Vakum haznesi gayet başarılı. Motoru çok kuvvetli. Çok iyi bir şekilde traş oldum. Başlıkları kullanışlı. Ebatı biraz büyük ama kullanımda bir zorluk hissettirmedi. Fiyat/Performans açısından çok iyi bir ürün.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • 10/8
  (31.03.2016)

  kaliteli bir ürün, hem saç hep sakal kesimi yapıyor. vakumlu olması çok güzel. büyük oranda kılları haznesinde topluyor. başlıklar beklentileri karşılayacak seviyede, şarjı uzun süreli kullanıma olanak veriyor. boyut olarak muadillerine göre büyük ve biraz daha kaba bir makina. sık ve kalın kılları kesmekte biraz zorlanıyor. genel itibari ile fiyat performans bazında alınabilecek bir ürün.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • Yeni bir traş deneyimi
  (16.03.2016)

  Vakum özelliği kılların neredeyse tamamını toplamakta, temizlik açısından muhteşem! Aparatları çeşitli ve işlevsel. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Tecrübe Edildi
  (30.01.2016)

  Bu ürünü yaklaşık 14 aydır kullanıyorum. Bu konuda uzun süreli gözlemlerimi yazacağım: * Vakumlu özelliği sayesinde tüylerin hepsini haznenin içerisine çekmeyi başarmasa da neredeyse %60 oranında yere dökülmemiş oluyor. * İlk başlarda büyüklüğüne zor alışıyorsunuz. Tıpkı telefonlarda olduğu gibi. Daha sonra alıştıkça diğer ürünler size çok küçük geliyor. Büyük olmasının en büyük avantajı size tam hakimiyet sağlaması. *Temizliği gayet rahat yapılabiliyor. *Bir şarjla kullanıma bağlı olarak çoğu sefer 3-4 kere kullanabiliyorum. *Ayarlanabilir mavi tarağı yerine siyah standart taraklarını kullanmanızı tavsiye ediyorum çünkü mavi olanı bazen sapmalar yapıp farklı boylarda kesebiliyor. Favori, bıyık, kulak ve vücut tüylerini düzelten taraklarını ise çok uyumlu ve güzel çalışıyor. Çok daha rahat sakalınıza şekil vermenize olanak sağlıyor. * Standart takılı olan tıraş başlığının üstünde yer alan mavi kısım malesef görüş alanını kapattığı için sakalınızın neresini kestiğinizi görmekte zorlanacaksınız. Bu yüzden standart takılı başlığın üstündeki mavi kısmı çıkartıp tıraş olmanızı tavsiye ediyorum. Fiyat: 10/7 Tasarım: 10/7 Performans: 10/8.5

  - Diyarbakır - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (2)

 • güzel ürün
  (20.01.2016)

  ürünü beşken elektronikten aldım kesilen saçların yaklaşık olarak %80 - %85 arasını içine çekiyor. geri kalan yere. ürün biraz sesli çalışıyor. ancak güzel bir ürün alacaklara tavsiye edilebilir. güzel kesiyor.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • COK YÖNLÜ MAKİNE
  (27.12.2015)

  ürünü alırken vakumlu özelliği hakkında pek bilgim yoktu ama aldıktan sonra cok memnun kaldım. bi sarjla 3 - 4 kere tıraş olabiliyorum en az iki başlık kullandıgım halde. saç kesme aparatını cok kullanmaya gerek olmuyor ama sevdim bu ürünü :)

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Berbere gitmeye son.
  (27.10.2015)

  Yaklaşık 5 ay önce aldım berbere gitmeyi unuttum. Hem saç hem de sakal için kullanışlı ve vakumu sayesinde tüyler dökülmüyor. Çok memnun kaldım. parasını çoktan çıkardı. Bu ürüne hepsiburada da raslatladım geniş Urün yelpazesi dolayısıyla teşekkürler. Alırsanız memnun kalacaksınız.

  MERKEZ - Trabzon - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (3)

 • Jilete paydos
  (13.08.2015)

  jilete paydos.cok kullanisli.ergonomik.pisman olmazsiniz.ustelik uygun fiyata aldim.piyasanin cok altinda.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (7)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN