2000
150
 • güzel
  (24.03.2016)

  fiyatıda kendide gayet güzel tavsiye ededim

  - Aksaray - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • ricoh
  (10.03.2016)

  yazıcı da güzel kargolama da güzel teşekkurler

  - Şırnak - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • JAPON DEVİ :)
  (05.03.2016)

  Gerçekten çok büyük ve ağır bi yazıcı.Kargodan ofise getirene kadar epey bi kilo verdim. :) 36*36 cm ebatların da . Kağıt giriş ve çıkışlardaki kapakları da açınca kapladığı alan baya bi genişliyor. . Cihaz kaliteli belirtmeme gerek yok. pc kurulumu 3 -5 dakka sürüyor ve sonrasında kullanıma hazır. yazdırma hızı normal . ne çok hızlı nede yavaş. Perşembe akşamı sipariş verdim cumartesi öğlen aldım . tşk. HB. . tşk ler çekik gözlü kardeşlerim

  TAVAS - Denizli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Bir sorun dışında çok iyi...
  (05.03.2016)

  Ürünü kurduktan hemen sonra 200 sayfa baskı aldım. Bir sorun dışında oldukça başarılı. Kağıdın iki tarafını da yazdıracaksanız kağıdı bayağı bir düzeltmeniz gerekiyor, yoksa kağıdı almıyor. Örneğin 40 sayfanın ilk yüzünü yazdırdıktan sonra kağıdın arkasını çevirip aynı 40 sayfanın arkasına da yazdırmak istiyorsan kağıtların ucundaki o hafif kıvrılmayı düzeltmen gerekiyor yoksa yazdırmak işkenceye dönüşür. Bunu sorun etmiyorsan ürün fiyatına göre çok çok iyi. Ben çok büyük bir sorun olarak görmedim. Sadece sorunun ne olduğunu anlamak 1 saatimi aldı :) baskı kaliteli, hızı ideal, ses normal, ısınma normal.

  - Adana - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • fiyatına göre güzel bir ürün
  (04.03.2016)

  Ürünü alırken tereddütlüydüm. beklediğimden biraz büyük gerçekten. kurulumu kolay, baskı kalitesi beklediğimden iyi. fiyatı oldukça uygun olduğu için toner niyetine aldım diyebilirim. zaman içerisinde memnuniyetsizlik yaratmazsa işimi görecek gibi görünüyor.

  - Kayseri - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Fiyat-performans dengesi optimum bir cihaz.
  (03.03.2016)

  Gündelik kullanım için aldım. Bence bu fiyata ihtiyacı yeterince görecek bir yazıcı. Mürekkep püskürtmeli yazıcıların sürekli kartuş kuruması sorunundan illallah demiştim. Dolum yapılabilen tonerinin oluşu da cazip. Ayrıca USB kablosu da içinde mevcut. öneririm.

  - Rize - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Boyutları büyük ve hantal bir ürün
  (02.03.2016)

  Ürünü fiziksel olarak incelemeden sadece sanal bilgileri dikkate alarak satın aldım.Yazıcının kağıt besleme ve çıktı alma aparatlarını açtığım zaman eski yazıcımın olduğu yere girmediğini gördüm. Resimlerde hep yükseklik öne çıkarılmış sanki daha küçükmüş gibi gösteriliyor.Biraz yanıltma var.Fiyatı ucuz olduğu için sineye çekeceğiz.Diğer özellikleri için henüz bir yorum yapamayacağım. Zaman gösterecek.

  DEĞİRMENDERE - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (4)

 • Çok memnunum
  (01.03.2016)

  Baskı kalitesi gayet iyi. Lazer yazıcılar arasında fiyat kalite olarak en uygun ürün. Ricoh markayı işyerimizden bildiğim için almakta tereddüt etmedim. Beklentilerimi kesinlikle karşılıyor.

  ÇORLU - Tekirdağ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Güzel Ürün
  (14.02.2016)

  Fiyatı yüzünden bir yıldız kırdım. Daha ucuz olabilirdi. Bi de kargo parası verdik üstüne. Kurulumu zor değil. Ama dedikleri gibi sesli çalışıyor ve büyük. Bu 3.yazıcım. Mürekkepliden sonra çok güzel geldi. Bir dahakine renklisini alırım.

  - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Fiyatına göre iyi
  (10.02.2016)

  Eğer yer sıkıntınız yok ise alabilirsiniz. Diğer yazıcılara göre büyük.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Fiyat güzel şekil biçimsiz
  (04.02.2016)

  Uygun fiyatlı ve tekrar dolan toner olması avantaj. Yeriniz darsa tavsiye etmem fazla yayvan masada aşırı yer kaplıyor. Bir de önü neresi arkası neresi onu bile bulmak mesele...

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Hafif, kolay taşınabilir ve doldurulabilme özelliği ile çok ekonomik
  (03.02.2016)

  Hem çok ucuz hem de doldurma tonerleri çok ekonomik. Çok da az yer kaplıyor. Kızımın ödevleri, ders notları ve benzeri işler için ideal. Ben PCB yapımında baskı için kullanıyorum, işimi fazlasıyla görüyor.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

 • Tavsiye ederim.
  (03.02.2016)

  İndirimde olan bu ürünü kesinlikle kaçırmasın ev kullanıcıları çok pratik ve kullanışlı. Demo tonerin doluluk oranı bilinmediğinden ben 1 tane de orijinal toner aldım. Tavsiye ederim

  SANCAKTEPE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • gayet başarılı
  (03.02.2016)

  Ürün bugün elime ulaştı. Almadan önce yabancı kaynaklardan epeyce bakındım. 2 kronik sorundan bahsediliyor. Bunlardan ilki kurulum sorunlu deniyor. Buna katılmıyorum. İçinden çıkan CD ile 5 dakikada kurdum. Sadece kurarken biraz bekliyor (O da yazılım değil, windows update bekliyor. Müdehale etmeyin). İkincisi ise kağıt almada sorun var deniyor. Kağıdı bir alıyor bir almıyor deniyor. Buna da kısmen katılıyorum. Şöyleki; eğer kağıt besleme bölmesine tek veya çok az kağıt koyarsanız, evet, bazen kağıdı almıyor. Ama yeterli miktarda kağıt eklerseniz hiç takılmadan alıyor. Bu çözüm zaten tüm yurtdışı forumlarda verilmiş. Bir de kağıdığın yamuk alınmasından bahsedilmiş. Yeterli miktarda kağıt ekler ve hemen kağıt besleme bölümünün altındaki sıkıştırma kollarını hafifçe iterseniz hiç sorun çıkartmıyor. Tabi tüm bunlar ilk gün gözlemlerim. Bugün bahsettiğim şekilde 100 sayfaya yakın çıkış aldım. Hiç sorun yaşamadım. Gürültülü çalışma konusu var. Buna da katılmıyorum. Samsung lazer printerımdan daha sesli. Ama haksızlık etmeyeyim, öyle rahatsız edici bir ses, hatta gürültü asla yok. Hafif sesli çalışıyor diyebiliriz. Sese 7/10 veririm. Sürat tatminkar 8/10. Baskı kalitesi 10/10. Malzeme kalitesinden bahsedenler olmuş. Beni çok rahatsız eden bir unsur yok. Besleme ve çıkış bölmeleri hafif narin. Bunun haricinde gayet hoş görünüyor 7/10. Boyutları küçük sanmayın. Taban oturumu oldukça geniş. Masanızın üzerinde kullanacaksanız çok yer kaplar. Boyutlara 6/10. Son olarak youtubedaki test videolarını izleyin. Yırtık ve kırışık kağıtlar konusundaki hünerlerine bir bakın. Finalde yorumum, bu fiyata harika, kaçırmayın derim. Kartuş parasının yarısına veya inkjet parasına doldurulabilir kartuşlu lazer printer. Ben şimdilik çok memnun kaldım. Genel performans 10 üzerinden 8 diyeyim. Fiyat performans ise 10 üzerinden 477 :)

  Plajyolu - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (18) Hayır (2)

 • iyi sayılır
  (02.02.2016)

  güzel ama daha iyilerini daha uygun fiyata bulabilirsiniz

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (6)

 • Başarılı
  (31.01.2016)

  Ürün fiyatına göre oldukça iyi. Yıllık baskı adediniz 1000 ile 2000 arasındaysa bunun yanına yaklaşabilen pek fazla ürün yok. Baskı kalitesi başarılı. Hızı güzel. İlk açılış hızlı. Kağıt sıkışma gibi problemleri yok. Eksileri var mı derseniz biraz büyük ve mac os kullanıcıları için driveri yok. Ara sıra basarım diyenler için mürekkepli yazıcıdan çok daha iyi. Çünkü toner kuruması derdi de yok.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • Fiyatına göre harika
  (30.01.2016)

  Tekrar doldurulabilir toner... Çip derdi vs yok. Şahsen ben A5 kağıdı çok kullanıyorum ve bu yazıcıyı bu yüzden aldım. Bir çok fonksiyonu var. Ziyadesiyle memnunum, tavsiye ederim.

  - Samsun - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • vasat
  (23.01.2016)

  ürün beklediğim daha kötü çıktı. Plastiği basit. ürün sesli çalışıyor. çalışırken içinden bazen yoğun gıcırtı sesleri geliyor. beni rahatsız etti. sayfa yazma hızı düşük. bilgisayardan yazdıra bastıktan sonra biraz fazla bekliyorsunuz kağıdın yazılmasını. kağıt koyma yeri de iyi değil. sık sık kağıdı yamuk çekiyor. kağıdın düz bir şekilde girmesini sağlamak için uğraşıyorsunuz. ben beğenmedim. tavsiye etmem.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (12)

 • Çok da iyi değil
  (22.01.2016)

  Birincisi bilgisayarınız benimki gibi ultrabooksa ve cd rom u yoksa internet sitesinden driver ı indirip yazıcıyı bilgisayarla eşleştirmek tam bir yılan hikayesi. Kullanımı çok kolay değil. Diğer konu Kağıt alma konusunda yetersiz kağıt yok ikazı verip duruyor. Üçüncüsü değişik bir yanık plastik kokusu geliyor çıktı alırken. Ayrıca o kadar da küçük değil. Ben pek beğenmedim açıkçası.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (3)

 • Tavsiye ederim
  (20.01.2016)

  Ürün fiyat olarak çok uygun özellik ve kalite olarak çok iyi

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (2)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN