Navigasyon, günümüz teknolojisinin sunduğu önemli bir elektronik cihazdır. Gideceği noktaya hangi yolları kullanarak ulaşacağını bilmeyen sürücüler, navigasyon cihazını kullanarak istedikleri noktayı kolay bir biçimde bulabilir. Cihazlar, belirteceğiniz adresin bulunduğu noktaya sizi uydu / GPS üzerinden görüntülü ve sesli olarak götürür. Bu teknoloji sayesinde özellikle büyük şehirlerde bilmediğiniz bir adrese gidiyorken kimseye yol sormak zorunda kalmazsınız, yolunuzu kaybetmez ve gitmek istediğiniz yere geç kalıp zaman kaybı yaşamazsınız.

Roadstar Navigasyon

Navigasyon sistemi üç katmandan oluşmaktadır. Bunlar, yazılım, harita ve donanımdır. Navigasyon cihazında harita da önemlidir. Bu sayede belirlediğiniz varış noktasına en kısa ve uygun yol rotası tespit edilip, sesli ve görsel yönlendirmelerle konforlu bir şekilde ulaşmanız sağlanır. Navigasyon cihazı satın alırken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Bunlar, cihazın içinde yüklü olan önemli noktalar (karakol, hastane vb.), ekran boyutu, bağlantı hızı ve haritaların detaylarıdır. Aracınız arızalandığında size en yakın araç servisinin yol tarifini sağlayan bir navigasyon cihazı, sizin zor anınızdaki kurtarıcınız olacaktır. Haritanın performansı da adres bulmak için son derece önemlidir.

Navigasyon kısaca bir noktadan başka bir noktaya gitmek için en uygun yolu bulan uygulamadır. Roadstar markası, yol bulma cihazlarını son teknolojiyle üretmeye devam ediyor. Navigasyon cihazları ihtiyaca göre sınıflandırılır, bunlardan biri de oto navigasyonlarıdır. Oto navigasyonlar, bütün tekerlekli araçlarda kullanılabilir, gitmek istenilen yerin tüm bilgilerini ayrıntılı bir şekilde verir. Gitmek istenilen yer yazıldığında cihaz sesli ve görsel bir yol tarifi yapar. Araba kullanırken yolunuzu bulmanıza yardım eder, gideceğiniz noktaya zorlanmadan ulaşmanıza yardımcı olur. Cihazlarda, yaşanılan ülkenin haritası sokak ayrıntısına kadar bulunur. Roadstar markalı dokunmatik ekranlı, multimedya özellikli bu cihazlar, hem şehir içi hem de şehir dışı yolculuklarınızda yorulmadan yolunuzu bulmanıza yardımcı olurken, sizlere eğlenceyi de armağan ediyor. Roadstar navigasyon cihazları ile film ve müzik koleksiyonlarınızı yolculuğunuzda izleyebilir, dinleyebilir; bu keyifli yolculuğun tadını çıkartabilirsiniz.

Roadstar Navigasyon Fiyatları

Roadstar navigasyon cihaz bağlantıları her formatla uyum sağlayabilir. Ekran boyutları değişkenlik gösterir. Ürün çeşitliliği size istediğiniz ekran boyutunu seçme olanağı sunar. Bluetooth bağlantısı yoluyla telefonunuzla cihaz arasında bağlantı kurabilir, veri akışı sağlayabilirsiniz. Bir navigasyon cihazında olması gereken önemli özelliklerden olan güncel haritaları, Roadstar marka navigasyon cihazlarında bulabilirsiniz. Sabah işe giderken radyo dinleyebilir, okul çıkışında çocuklarınıza çizgi film izletmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Uzaktan kumanda ve direksiyondan kumanda uyumunun olması kolay ve pratik kullanım sağlar. Aracınıza bağlayacağınız başlık monitörleri için navigasyonlu multimedya double DVD TV oto teypten harici görüntü alabilirsiniz. Tuş ve ekran aydınlatması kişiselleştirilebilir. Roadstar markası, geniş ürün yelpazesiyle kullandığınız araç modeline göre farklı navigasyon cihazları da üretir. Sayısız ürün çeşidiyle sizlerin hizmetine sunulan navigasyon cihazlarını, farklı özellikleriyle ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz.

Size konforlu bir seyahat olanağı sunan, adres bulmanızı kolaylaştıran Roadstar navigasyon cihazlarına, uygun fiyat ve kampanyalarla sahip olabilirsiniz. Her bütçeye göre üretilen navigasyon cihazları, içerdiği ayrıcalıklı özelliklerle pratikliği ve konforu ayağınıza getiriyor. Size en uygun olan navigasyon cihazıyla artık gideceğiniz yere geç kalma derdi ortadan kalkıyor. Uzun ve sıkıcı araba yolculukları bir zorunluluk olmaktan çıkıp, film ve müzik şölenine dönüşüyor. Tatile giderken arka koltukta oturan çocuklarınıza çizgi film izletebilir, seçtiğiniz radyodaki nostaljik parçalar eşliğinde geçmişe seyahat edebilirsiniz. Şehir hayatının zorluklarından olan trafik yoğunluğunu, navigasyon cihazı sayesinde hafifletebilirsiniz. Navigasyon cihazınız, size en hızlı ve en uygun yol tarifini veren yardımcınız olacak. Roadstar navigasyon sistemleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanı inceleyip, konforlu yolculuklar yaşamaya başlayabilirsiniz.

Roadstar Navigasyon Sistemleri

2 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Goldmaster
  2. Garmin
  3. TomTom
  4. Navitech
  5. Alpine
  6. Next
  7. Piranha
  8. Raymos
  9. Roadstar
  10. Cyclone
  11. Navking
  12. Route66
 2. Fiyat Aralığı
 3. Ürün Puanı
 4. İşlemcı Hızı
 • Marka Roadstar
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/257643
BAŞA DÖN