Birçok kişinin vazgeçilmez tutkularından biri olan müzik, her yerde devam ettirilmek istenen hobilerdendir. Önceleri, araçlarınızda müzik dinlemek için kullandığınız kasetçalarların gelişen teknolojiyle yerini alan CD’ler ve dijital müzik içeriklerinin yanı sıra, kablosuz bağlantı teknolojileri de oto teyplerin temel özellikleri arasında yerini aldı. Roadstar’ın geliştirdiği oto teyplerle, müzik zevkinizi yolculuklarınızda kesintisiz olarak yaşayabilirsiniz.

Roadstar Oto Teyp

Otomobilinizle seyahat ederken sevdiğiniz müzikleri dinlemek, hem sürüş keyfinizi arttırır hem de trafik yoğunluğu dolayısıyla yaşayacağınız stresi en az seviyeye indirebilir. Roadstar oto teyp CD VCD DVD MP3 çalarlar, özel olarak tasarlanan yapılarıyla, edindiğiniz müzik CD’lerini ve dijital sıkıştırılmış ses dosyalarını kolaylıkla çalıştırabilir. Aracınızda bulunan hoparlör sistemlerinden berrak, detaylı ve kaliteli sesleri duymanızı sağlayan Roadstar oto teypleri MP3 ve WMA dijital ses dosyalarının yanı sıra bu formatlara nazaran çok daha kaliteli içeriklere sahip olan FLAC ses dosyalarını da oynatabilme yeteneklerine sahiptir. Yalnızca kendi müziklerinizi değil, radyo programlarını da dinlemek istiyorsanız, 32 kanala kadar radyo hafızası desteği olan ve FM – AM radyo alıcılarını üzerinde bulunduran Roadstar oto teyp CD VCD DVD MP3 çalarlar sayesinde, yolculuklarınız eğlenceli ve çok daha rahat geçecek.

LCD ekranlarıyla, gerek dinlediğiniz müzikler, gerekse takip ettiğiniz radyo kanallarıyla ilgili detaylı verileri görebileceğiniz ürünler, bu ekranlarla hem şık bir görüntü sergiler hem de işlevsel bir özellik olarak görüş alanınızda bulunur. Tercih edeceğiniz ürünlerin üzerinde bulunan USB bellek, SD ve MMC kart destekleri ile sahip olduğunuz dijital içerikli müzik dosyalarını aracınızda kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz. Gelişmiş kablosuz yetenekleri olan bazı ürünler, akıllı telefonunuzdan bluetooth ile müzik dinleme imkânı da sunar.

Roadstar Oto Teyp Fiyatları

Aracınızın göğüs yapısına göre farklı modelleri bulunan Roadstar oto teyp CD VCD DVD MP3 çalarlar, sabit panel ve çıkarılabilir ön panelli modellere sahiptir. Ürünlerin CD, CD-R, CD-RW, DVD, VCD, MP3, WMA ve FLAC destekleri sayesinde arzu ettiğiniz hemen her ses dosyasını ve diskini çalmanız mümkündür. Ayrıca Roadstar oto teyplerin tasarımları, aracınızın göğüs kısmının şıklığını artırabilecek niteliktedir. Bu teyplerle, sahip olduğunuz ses dosyaları ve disklerini okuyabilmenin yanı sıra, ürünlerde bulunan çift kanallı RCA çıkışları, ISO ve AUX bağlantı noktalarıyla, edindiğiniz teyplerle farklı müzik deneyimleri yaşayabilirsiniz Tercih edeceğiniz ürüne göre 4x50 Watt’a kadar ses çıkışı verebilen Roadstar oto teyp CD VCD DVD MP3 çalarlarla müziğe doyarsınız.

Seçeceğiniz oto teyplerin fiyatları; model, çıkış gücü, ürünün sahip olduğu özellikler ve ürünle birlikte gelen ekstra özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Bu noktada ihtiyaç duyduğunuz özellikleri dikkatle değerlendirmeniz ve ürün tercihinizi buna göre yapmanız uygun olacaktır.

Roadstar Oto Teyp Yorumları

Roadstar’ın bazı ürünlerinde gelen uzaktan kumandalar, size sürüş sırasında müzik, radyo ve ses ayarlarını yapmanız noktasında kullanım kolaylığı sağlayabilir. Edineceğiniz ürünlerde bulunan balans, bas, tiz ve fader ayarlarının yanı sıra, birçok modelle gelen ön tanımlı ekolayzır seçenekleri aracılığıyla, dinlediğiniz müzikleri arzu ettiğiniz ve duymak istediğiniz tonda dinleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra radyo sisteminde yer alan RDS özelliğiyle radyo kanallarındaki bilgi yazılarını da rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Uzun yolculuklarınızda en sevdiğiniz arkadaşınız haline gelebilecek nitelikte olan Roadstar oto teyp CD VCD DVD MP3 çalarlar, size oldukça keyifli vakitler geçirtebilir. Çocuklarınızın bazı ürünlerle gelen uzaktan kumandalar sayesinde sevdikleri parçaları kendilerinin seçmesi, sizin sürüş sırasında dikkatinizin dağılmasını önleyebilir.

Siz de arzu ettiğiniz Roadstar oto teyplerini aracınız için alarak müzik keyfinizi her yerde sınırsızca yaşayabilirsiniz.

Roadstar Oto Teyp-Oto Mp3 Çalar

10 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Roadstar
  2. Jameson
  3. Kamosonic
  4. Goldmaster
  5. Pioneer
  6. Sony
  7. Piranha
  8. Everton
  9. Alpine
  10. Mikado
  11. Convex
  12. Kawai
  13. Carway
  14. Magicvoice
  15. Navitech
  16. Philips
  17. Soundvox
  18. Harward
  19. Kenwood
  20. Kingvox
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı
 • Marka Roadstar
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/26080
BAŞA DÖN