Rowenta Ütüler

Rowenta'nın farklı taban özellikli ve buhar güçlü modelleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Ürünün motor gücünü belirten watt bilgisi, su haznesinin alabileceği su kapasitesi miktarı ve buhar gücü gibi bilgileri kıyaslayarak dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun Rowenta ütüler ile ütü için ayırdığınız zaman kısalır ve ütü yapmak kolaylaşır.

Rowenta Ütü

Rowenta'nın ütü modelleri arasından yapacağınız bir tercih ile ütü yapmayı keyifli bir iş haline getirebilirsiniz. Gömlekleri, kumaş pantolonları, baskılı t-shirtleri ya da nevresimleri ütülemek bazen saatler süren sıkıcı bir iş haline gelebilir. Ancak Rowenta'nın çok çeşitli özellikler taşıyan ütülerinden birini seçerek, ürünün size sağlayacağı özellikler ile pratik bir şekilde ütü yapabilirsiniz.

Rowenta'nın buharlı ütü modelleri ile genel olarak; ütü yaparken en çok şikâyet edilen konuların başında gelen ütülerin kırışık açmada yetersiz kalması gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Rowenta'nın inatçı kırışıklar için özel olarak geliştirilmiş güçlü buhar özelliği ve mükemmel buhar difüzyon için tasarlanmış delikli microsteam tabanı ile çamaşırlarınızdaki en yoğun kırışıklıkları bile kolaylıkla açabilirsiniz. Roweenta ütülerin ayarlanabilir termostat özelliği sayesinde; ütünüzün ani ısınmasının önüne geçebilir, ütülediğiniz çamaşırın bir anda yanması gibi bir sorunla karşılaşmaktan kurtulabilirsiniz. Eğer ütünüzü hızla yapmak istiyorsanız ve hızınıza ayak uyduracak bir ütü bulamıyorsanız Rowenta'nın geniş su haznesine sahip ütü modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Rowenta Ütü Fiyatları

Rowenta ütüler, özelliklerine göre farklı fiyatlara sahiptir. Bu yüzden; ütü almadan önce hangi özelliklere sahip bir ütünün işinizi göreceğine karar vermeniz gerekiyor. Eğer kalabalık bir aileniz varsa, ütülenecek çamaşırınız da çok demektir. Bu yüzden Rowenta'nın çok fonksiyonlu ve fiyatı da özellikleri kısıtlı olan bir ürüne göre daha yüksek olan bir ütüsünü tercih ederek, sizi bekleyen çamaşır yığınlarıyla baş edebilirsiniz. Tek kişiyseniz ya da küçük bir aileye sahipseniz Rowenta'nın seçilen kumaşa göre otomatik sıcaklık ve buhar ayarı yapabilen ya da otomatik kapanma özellikli ütü modellerini tercih edebilirsiniz ve daha kolay bir şekilde ütü yapabilirsiniz.

Rowenta ütü çeşitleri arasında seyahatlerinizde kullanabileceğiniz ve valizinize kolayca sığabilecek modellerin yanı sıra, uzun yıllar boyunca evinizde her türlü çamaşır için kullanabileceğiniz modellere ulaşabilirsiniz. Aradığınız ütünün özelliğine göre artan ya da azalan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Rowenta Ütü Modelleri

Rowenta'nın çeşitli özellikteki ütüleri arasında seçim yaparken; ürünün tabanı, buhar özellikleri, su haznesinin miktarı gibi özelliklere dikkat etmeniz gerekir. Rowenta ütü modelleri arasında; dayanıklı ve çizilmez tabana sahip, damlama önleyici sistemi ile otomatik kapanma özelliği bulunan çeşitleri bir arada bulabilirsiniz.

Uzun ömürlü bir ürün için; markanın özel kireç temizleme sistemine sahip ütü modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Ütülerde en çok karşılaşılan sorunların başında, ütüye konulan sudan dolayı ürünün rezistansının kireçlenmesi gelir. Bu durum, ütünün bozulmasına ve tamir gerektirmesine sebep olabilir. Bu gibi bir sorunla karşılaşmak istemiyorsanız, kendi kendini temizleme özelliği ve kireç önleyici, entegre anti-kireç sistemi bulunan Rowenta ütü modellerinden birini seçebilirsiniz. Ayrıca firmanın çizilmelere karşı dayanıklı tabana sahip ütü modellerinden birini tercih ederek, uzun süre kullansanız da tabanı yeni gibi duran ütüye sahip olabilirsiniz. Sık sık seyahat ediyorsanız, katlanabilir tutma sapı sayesinde az yer kaplayan ve seyahat çantası bulunan bir Rowenta ütü ile seyahatlerinizde de ütünüzü kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Ütü yaparken maksimum kolaylık için seçiminizi; çamaşıra göre buhar ve sıcaklık ayarı kolaylıkla yapılabilen, sprey, şok buhar, sürekli buhar ve dikey ütüleme gibi özellikleri bulunan bir Rowenta ütü modelinden yana kullanabilirsiniz.

Rowenta Ütü Fiyatları

4 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Rowenta
  2. Tefal
  3. Philips
  4. Arzum
  5. Fakir
  6. Siemens
  7. Bosch
  8. Goldmaster
  9. Braun
  10. Vestel
  11. Arçelik
  12. King
  13. Sinbo
  14. Arnica
  15. Beko
  16. Conti
  17. Hotpoint Ariston
  18. Blue House
  19. Electrolux
  20. Profilo
  21. Silter
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
 • Marka Rowenta
DSACategoryId/2147483638/17071/155122
BAŞA DÖN