SACHS
Sachs 2294701013 Debrıyaj Volanı Marea 2.4 Jtd (99-02)-Alfa Romeo 147 1.9 Jtd-156 1.9Jtd-2.4Jtd-166 2.4 Jtd
Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

Sachs 2294701013 Debrıyaj Volanı Marea 2.4 Jtd (99-02)-Alfa Romeo 147 1.9 Jtd-156 1.9Jtd-2.4Jtd-166 2.4 Jtd

SACHS
Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
İlk yorumu sen yaz
Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/20003823/60007205
Ürün Detayları
Marka SACHS
Stok Kodu 2294701013
Üretici Aciklaması DEBRIYAJ VOLANI MAREA 2.4 JTD (99-02)-ALFA ROMEO 147 1.9 JTD-156 1.9JTD-2.4JTD-166 2.4 JTD


Parçaya Uyumlu Araç Listesi
MARKA MODEL MODEL YILI MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
ALFA ROMEO1451999 - 20011.9 JTD77 KW
ALFA ROMEO1461999 - 20011.9 JTD77 KW
ALFA ROMEO1472001 - 20101.9 JTD85 KW
ALFA ROMEO1472002 - 20101.9 JTD 16V103 KW
ALFA ROMEO1472003 - 20041.9 JTD 16V93 KW
ALFA ROMEO1472004 - 20101.9 JTD 16V100 KW
ALFA ROMEO1472004 - 20101.9 JTDM85 KW
ALFA ROMEO1472005 - 20101.9 JTDM 16V110 KW
ALFA ROMEO1472005 - 20101.9 JTDM 8V88 KW
ALFA ROMEO1561997 - 20001.9 JTD77 KW
ALFA ROMEO1562000 - 20001.9 JTD77 KW
ALFA ROMEO1562000 - 20011.9 JTD81 KW
ALFA ROMEO1562001 - 20051.9 JTD85 KW
ALFA ROMEO1562001 - 20061.9 JTD85 KW
ALFA ROMEO1562002 - 20041.9 JTD100 KW
ALFA ROMEO1562003 - 20051.9 JTD93 KW
ALFA ROMEO1562003 - 20061.9 JTD93 KW
ALFA ROMEO1562004 - 20051.9 JTD110 KW
ALFA ROMEO1562002 - 20051.9 JTD 16V103 KW
ALFA ROMEO1562002 - 20061.9 JTD 16V103 KW
ALFA ROMEO1562004 - 20061.9 JTD 16V Q4110 KW
ALFA ROMEO1561997 - 20002.4 JTD100 KW
ALFA ROMEO1562000 - 20002.4 JTD100 KW
ALFA ROMEO1562000 - 20052.4 JTD103 KW
ALFA ROMEO1562000 - 20062.4 JTD103 KW
ALFA ROMEO1562002 - 20052.4 JTD110 KW
ALFA ROMEO1562002 - 20062.4 JTD110 KW
ALFA ROMEO156 Sportwagon2005 - 20061.9 JTD110 KW
ALFA ROMEO1661998 - 20002.0 T.Spark114 KW
ALFA ROMEO1662000 - 20072.0 T.Spark110 KW
ALFA ROMEO1661998 - 20002.4 JTD100 KW
ALFA ROMEO1662000 - 20072.4 JTD103 KW
ALFA ROMEO1662002 - 20072.4 JTD110 KW
ALFA ROMEOGT2003 - 20101.9 JTD110 KW
FIATMAREA1999 - 20022.4 JTD 13096 KW
FIATMAREA1996 - 19992.4 TD 12591 KW
LANCIAKAPPA1996 - 20012.0 20V114 KW
LANCIAKAPPA1998 - 20012.4 JTD100 KW
LANCIAKAPPA1994 - 20012.4 T.DS91 KW
LANCIAKAPPA Coupe1996 - 20012.4 20V129 KW
LANCIAKAPPA SW1996 - 20012.0 20V114 KW
LANCIAKAPPA SW1998 - 20012.4 JTD100 KW
LANCIAKAPPA SW1996 - 20012.4 T.DS91 KW
LANCIALYBRA1999 - 20001.9 JTD77 KW
LANCIALYBRA2000 - 20011.9 JTD81 KW
LANCIALYBRA2001 - 20051.9 JTD85 KW
LANCIALYBRA1999 - 20012.4 JTD99 KW
LANCIALYBRA2000 - 20022.4 JTD103 KW
LANCIALYBRA2002 - 20052.4 JTD110 KW
LANCIALYBRA SW1999 - 20001.9 JTD77 KW
LANCIALYBRA SW2000 - 20011.9 JTD81 KW
LANCIALYBRA SW2001 - 20051.9 JTD85 KW
LANCIALYBRA SW1999 - 20002.4 JTD99 KW
LANCIALYBRA SW2000 - 20052.4 JTD103 KW
LANCIALYBRA SW2002 - 20052.4 JTD110 KW


Parçanın Oem Numaraları
ORİJİNAL MARKA ORİJİNAL KOD
SACHS2294701013
SACHS55185669
SACHS55190789
ALFA ROMEO55190650
LANCIA60801881
ALFA ROMEO55185654
LANCIA60814368
ALFA ROMEO55193588
LANCIA73501938
ALFA ROMEO836016
ALFA ROMEO60801888
VALEO46534965
ALFA ROMEO415047910


Parça Özellikleri
Montaj yeri, sol ön
Lamba formu, PY21W


Uygun Alfa Romeo Modelleri 156 Sportwagon
Uygun Fiat Modelleri Marea
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu OTAPALO80164427
Sachs 2294701013 Debrıyaj Volanı Marea 2.4 Jtd (99-02)-Alfa Romeo 147 1.9 Jtd-156 1.9Jtd-2.4Jtd-166 2.4 Jtd Yorumları
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN