Kaliteli ve Ucuz Sandıklı Baza Fiyatları

Sandıklı baza ürünleri; evin dağınıklığını topluyor, gereksiz ve fazla eşyaları kolaylıkla depolamanızı sağlıyor. Yatak odaları ve çocuk odalarına uygun alternatifler bulunduran kategoride, farklı baza opsiyonları yer alıyor. Her tarz, zevk, ihtiyaç ve bütçeye uygun seçeneklerin sıralandığı ürünler arasında birçok marka kendine yer buluyor. Özellikle küçük veya ardiye alanı olmayan evlerde tercih edilen bazalar, yerden tasarruf sağlıyor. Fonksiyonel, şık ve her cebe uygun bol alternatifin yer aldığı kategori, kullanıcılara aradıkları sandıklı bazaları kolaylıkla bulmaları için yardımcı oluyor.

Sandıklı Baza Fiyatları

Sandıklı baza fiyatları, ürün materyallerine göre değişiklik gösteriyor. Deri kumaşlarla kaplanan bazalar, döşemelik kumaşlar kullanılarak üretilenlerden daha pahalı fiyatlara alıcı bulurken, üzerilerinde taşıdıkları aksesuar ve eklentiler de fiyat yükseltiyor. Yatak başı ve yatak bulunduran baza ürünleri, tek bazalardan daha yüksek fiyatlara sahip olurken, bazaların genişlikleri de fiyat değişikliğine sebebiyet veriyor. Yatak başlarının kalitesi, ürünlerin montaj ve nakliye ücretinin fiyata dahil olup olmaması da fiyat farklarını açıklarken belirleyici etkenler olarak sunulabiliyor. Tek kişilik yataklar, çift kişilik olanlara göre daha ucuz olabiliyor. Çocuk ve bebek bazaları tasarımlarındaki detaylarla fiyat değişikliğine uğrarken, çekmece kulplarının materyalleri, kapakların demir kalitesi gibi detaylar da ürünler arasında etiket farkına yol açıyor. Metal profil adedi, emniyet kilidi bulundurup bulundurmaması, kalite belgeleri, garanti süresi ve marka değeri de ürünlerin fiyatını belirliyor.

Onlarca marka ve yüzlerce ürünün yer aldığı kategoride kullanıcıların ürünler arasında seçim yaparken tüm bu özellikleri değerlendirilerek fiyat karşılaştırmasında bulunması öneriliyor. Birkaç ürün arasında kararsız kalınan durumlarda sitenin "karşılaştır" özelliği de kullanıcılar için oldukça yararlı oluyor. Bu uygulama yardımıyla ürünlerin tüm özellikleri ve görselleri yan yana görülerek kolaylıkla seçim yapılabiliyor.

Sandıklı Baza Modelleri

Sandıklı baza modelleri, ürünlerin tasarım özelliklerine göre çeşitleniyor. Yukarı doğru kapakla açılan veya yana doğru açılabilen bazalı sandıkların kimi ise çekmecelerle fazla eşyalara ev sahipliği yapıyor. Baza modellerinin bazıları, yarak da bulundururken kimileri ise yalnızca somya ve sandığı buluşturan tasarımları ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Fazla yorganları, yastık ve yatak örtülerini, mevsime uymayan veya eski kıyafetleri, bavul ve çantaları kolaylıkla saklayabileceğiniz sandıklar, ışık ve toz almayan tasarımları ile güvenli ve temiz depolama imkanı veriyor.

Sandıkların dışı, kaplamalık kumaşlarla döşenirken; ev tekstili üreticileri, yeterli dekoratif ihtiyacı karşılamayan bazalar için baza fırfırı da üretebiliyor. Kimi sandıklar, deri veya kadife ile kaplanırken ürünler, tek veya çift kişilik olarak kategorize ediliyor. Battal boy veya çocuk bazalarının da yer aldığı ürün çeşitleri, benzer renk ve modellerdeki mobilyalarla dekorasyonu tamamlıyor. Sandık kısmını kaplayan kumaş veya deri döşemeler, üzerlerinde zımba tipi aksesuarlar ve baskı veya dikiş ile oluşturulan desenler bulundurabiliyor.

Genellikle dikdörtgen ve nadir olarak yuvarlak modellerin yer aldığı baza ürünleri, standart yatak ölçülerine uyum sağlıyor. 90 x 200 cm., 140 x 200 cm., 180 x 200 cm. boyutlarındaki yataklara uygun olarak üretilen bazalar, her marka yatak ile beraber kullanılabiliyor. Yalnız işlevsellikleri dolayısı ile değil; şıklıkları ile de tercih edilen yatak bazaları, rahatlık sunuyor. Ayarlanabilir ayakları sayesinde zemine uyum gösteren sandıklar, dayanıklı yapıları ile kilolarca yükü zorlanmadan taşıyor.

Küçük evlerin kurtarıcısı, öğrenci evlerinin vazgeçilmezi bazalar; evlenmeye hazırlanan gençlerin çeyiz deposu olarak da kullanılabiliyor. Bazaların kullanım kılavuzu ve garanti belgesi ürün paketinin yanında kullanıcılara ulaştırılıyor. Yerden tasarruf sağlayarak hacimli saklama alanları sunan bazalar, evde düzen sağlama sorununa etkili çözüm getiriyor.

Sandıklı Bazalar

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
BAŞA DÖN