Sandisk
Sandisk Extreme 16GB USB3.0 USB Bellek (SDCZ80-016G-X46)

Sandisk Extreme 16GB USB3.0 USB Bellek (SDCZ80-016G-X46)

Sandisk
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Beş Yıldız (28.11.2017)
Ürünün GB kapasitesine göre okuma ve yazma hızı güzel. İnternetten edindiğim bilgilere göre, yüksek boyutlu exstreme USB 3.0 sürücülerde okuma ve yazma hızları daha iyi.. Hızlı gönderi için teşekkürler HB.. devamını göster devamını gizle
Erkek (70) - İzmir - Türkiye Tüm Yorumlar (4)
DSACategoryId/2147483646/3013121/970
 

SanDisk Extreme®

Büyük fotoğraf, video dosyalarınızı ve diğer dosyaları 10 kat daha hızlı şekilde aktarmak ister miydiniz?

Genel olarak

 • USB 3.0 özelliği (USB 2.0 uyumlu) – USB 2.0'a göre 10 kat daha hızlı**
 • 190 MB/sn'ye** varan aktarma hızları
 • Kişisel dosyalarda şifre koruması ve şifreleme
 • YuuWaa™ tarafından sunulan 2 GB* kapasiteli güvenli online yedekleme††
 • 16 GB, 32 GB ve 64 GB*'lik kapasiteleri mevcuttur

Ürün Tanımı

Yanımızda taşımak istediğimiz veri miktarı sürekli olarak artıyor ama özellikle hızlı bir yaşam tarzınız varsa yüksek kapasiteli bir Flash Sürücü çözüm olabilir. SanDisk Extreme® USB 3.0 Flash Sürücü, 190 MB/sn.'ye* varan hızlara ulaştığı için büyük boyutlu HD videoları, fotoğrafları ve diğer dosyaları USB 2.0 teknolojisiyle mümkün olan en kısa zamanda aktarabilirsiniz.

Bu sürücülerde ayrıca SanDisk SecureAccess™ yazılımının yanı sıra 128 bit'lik dosya şifreleme ve şifre koruması olduğundan çok büyük boyutlu olan özel dosyalarınız da korunur ve istediğiniz dosyaları paylaşmaya devam edebilirsiniz. Ek bir koruma ve rahatlık için herhangi bir web tarayıcısından kolaylıkla dosya yedeklemesi ve erişimi için 2 GB'lik* güvenli online depolamadan†† da yararlanabilirsiniz.

Avantajları

 • Büyük boyutlu fotoğraf, video veya diğer dosyaları USB 2.0'a göre 10 kat daha hızlı aktarabilirsiniz.**
 • İnanılmaz aktarma hızları (190 MB/sn.'ye kadar**)
 • USB 3.0 özelliği vardır (USB 2.0 uyumludur)
 • SanDisk Secure Access™ yazılımı, özel şifresi ve otomatik 128-bit'lik AES şifrelemesi olan özel dosyaları korur
 • Kişisel dosyalarınızı özel klasörünüze veya "vault" klasörüne sürükleyerek kolaylıkla bırakabilir ve güvende olmasını sağlayabilirsiniz
 • YuuWaa™'nın sunduğu güvenli online yedekleme†† (isteğe bağlı olarak 2 GB'ye kadar*) ile verilerinizin güvende kalacağından emin olabilirsiniz.
 • 16 GB, 32 GB ve 64 GB*'lik kapasiteleri mevcuttur
 • Ömür boyu sınırlı garanti desteği1
Doğru USB Flash Sürücüsünü seçmek

Doğru USB kapasitesini seçmenin basit bir yanıtı yoktur.

Tamamen neyi ne kadar depolamak istediğinize bağlıdır. Örneğin tek bir Tam Full HD video, birkaç gigabayt yer kaplayabilir. Çizelge, her kapasitenin depolayabilecekleri konusunda size bir fikir vermek için tipik bir fotoğraf, video, müzik ve ofis karışımı göstermektedir.

11 gigabayt (GB) = 1 milyar bayt. Belirtilen kapasitenin bir kısmında veri saklanamaz. 2tYaklaşık değerler: Sonuçlar dosya boyutuna, çözünürlüğe, sıkıştırmaya, bit oranına, içeriğe, ana aygıta, önyüklemeli dosyalara ve diğer etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

SanDisk Extreme USB Flash Sürücü karşılaştırmalarda nasıl?

SanDisk, her biri farklı bir müşteri ihtiyaç aralığını karşılamak için tasarlanmış olan USB Flash Sürücülerde geniş bir performans düzeyleri yelpazesi sunmaktadır. SanDisk Extreme USB Flash Sürücünün size doğru çözümü sunmaması durumunda, keşfedebileceğiniz bazı alternatifler şunlardır.

USB Flash Sürücünüzü daha verimli kullanmak

Hareketli bir yaşam tarzı için ihtiyacınız olan hız

USB 3.0, 190 MB/sn.'ye varan okuma hızlarıyla USB 2.0.'a göre 10 kat daha hızlıdır. SanDisk Extreme USB 3.0 Flash Sürücü; HD video, müzik ve fotoğraf dosyalarını çok kısa sürede aktardığı için bunları yalnızca birkaç dakika sonra izleyebilir, dinleyebilir, paylaşabilir veya bunlar üzerinde çalışabilirsiniz.

Aradığınız kapasite

SanDisk Extreme USB 3.0 Flash Sürücülerde her ihtimale karşı geniş alan olduğundan hayatınızı istediğiniz şekilde yaşayabilirsiniz. On binlerce fotoğraf, müzik dosyası, videoyu veya işinizle ilgili olan büyük dosyaları (ve hatta çok fazla alan gereken Tam HD video ve yüksek çözünürlüklü görüntüleri) taşıyabilecek yüksek kapasiteli USB Flash Sürücüsüne ihtiyacınız varsa bu sizin için mükemmel çözümdür.

Şıklık ve performans bir arada

En son teknolojiyi kullanırken, kullandığınız ürünün görüntüsü de güzel olmasını istersiniz. 64 GB'lık SanDisk Extreme USB 3.0 Flash Sürücü avucunuza sığacak kadar küçüktür ve USB konektörü kullanmak istediğinizde dışarı çıkan ve kullanılmadığında içeride kalan bir kaydırma mekanizması tasarımıyla pratiktir. 

İşlemleri Takip Edin

SanDisk Extreme USB 3.0 Flash Sürücülerdeki parlayan sarı renkli LED, sürücülerin veri okumaya veya yazmaya hazır olduğunu belirtir. Sürücü USB portuna takıldıktan sonra LED veri aktarma işlemi sırasında yanıp söner ve sürücüler kullanılmıyorken de yavaşlar; böylelikle de işlemleri takip edebilirsiniz.

SanDisk Sizi Korur

SanDisk SecureAccess yazılımı, işle ilgili sunumlarınız veya hukuki belgeleriniz gibi kişisel veya önemli dosyalarınızı kolaylıkla korumanızı sağlar. Bu dosyaları yalnızca vault klasörüne taşıyarak bunların kişisel bir şifre ve otomatik 128-bit'lik AES şifrelemesiyle korunmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle de sürücüyü taşırken veya güvenli bir şekilde saklarken özel dosyalarınız kişisel ve güvende kalmaya devam eder.

Online koruma

SanDisk Extreme USB 3.0 Flash Sürücü, SanDisk'in online yedekleme ortağı olan YuuWaa™ tarafından sunulan güvenli online yedekleme (isteğe bağlı olarak 2 GB'ye kadar) olanağı ile ek bir korumadan yararlanmanızı sağlar.

Uyumluluk

SanDisk Extreme USB 3.0 Flash Sürücü, USB 3.0 portu olan dizüstü bilgisayarlar ve cihazlar için uygundur. Aynı zamanda USB 2.0 portları olan cihazlarla da geriye dönük uyumluluğu olduğu için bu cihazlardan da mümkün olan en iyi şekilde yararlanabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Güven ve Performans

SanDisk, USB Flash Sürücülerini güvenilirliği en üst seviyede tutacak şekilde geliştirerek ürettiği için önemli dosyalarınızı SanDisK Extreme USB 3.0 Flash Sürücüde güvenle depolayabilirsiniz.

Hızın keyfini huzurla çıkarabilirsiniz. SanDisk Extreme USB 3.0 Flash Sürücünün ömür boyu sınırlı garantisi vardır1.


Teknik bilgiler

 • Kapasiteler: 16 GB, 32 GB ve 64 GB*
 • Performans: 190 MB/sn'ye kadar**; yazma hızı daha düşüktür ve kapasiteye göre değişir
 • Uyumluluk
  • Depolama: Windows® XP, Windows Vista®, Windows® 7, Mac OS® X v 10.5+ ve Linux
  • SanDisk SecureAccess yazılımı: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Mac OS X v10.5+
 • USB portu: Yüksek aktarma hızı için USB 3.0 portu gereklidir
 • Üretildiği Ülke: Çin        
 • Materyal: Silikon ve plastik
 • Boyutlar: 70,87 mm x 21,34 mm x 11,43 mm (2.79" x .84" x .45" in)
 • Çalışma sıcaklığı: 0ºC ila 45 ºC
 • Depolama sıcaklığı: -10ºC ila 70ºC
 • Destek: Beş yıllık sınırlı garanti

SanDisk'e güvenin

Tüm SanDisk ürünleri en yüksek standartlarda üretilerek üretimin tüm aşamalarında çok ayrıntılı testlerden geçtiği için tüm SanDisk ürünlerinin üstün kalitesi, performansı ve güvenilirliğinden emin olabilirsiniz.

Dünyanızı bizimle güvenle depolayın.

*1 gigabayt (GB) = 1 milyar bayt. Belirtilen kapasitenin bir kısmında veri saklanamamaktadır. ** Okuma hızları 190 MB/sn.'ye kadar olan USB 2.0 sürücülerine göre 10 kat daha fazladır; Yazma hızı daha düşüktür ve kapasiteye göre farklılık gösterir. USB 3.0 uyumlu ana cihaz kullanılarak yapılan dahili testlere dayanmaktadır; performans ana cihaza göre farklılık gösterecektir. 1 megabayt = 1 milyon bayt.Şifre korumada 128-bit'lik AES şifrelemesi kullanılır ve Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Mac OS X v10.5+ tarafından desteklenir (Mac için yazılım indirilmesi gereklidir. YuuWaa tarafından sunulmaktadır. Kayıt ve internet bağlantısı gereklidir. Şartlar ve koşullar vardır. 1Almanya'da, Kanada'da ve ömür boyu garantiyi kabul etmeyen bölgelerde 30 yıllık garanti verilmektedir.

SanDisk Extreme, SanDisk Corporation şirketinin Amerika Birleşik Devletleri'nde ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markalarıdır. SanDisk SecureAccess SanDisk Corporation şirketinin ticari markasıdır. YuuWaa, Gemalto SA şirketinin ticari markasıdır. Windows ve Windows Vista, Microsoft Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ve/veya diğer ülkelerdeki tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Mac OS, Apple Inc. şirketinin ticari markasıdır.


 
Boyutlar 70,87 x 21,34 x 11,43 mm
Giriş / Çıkış Portları USB 3.0
Kapasite 16 GB
Mobil Cihaz Uyumluluğu Yok
Şifre Koruma Var
USB 3.0 Var
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 60
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu BD600020
Sandisk Extreme 16GB USB3.0 USB Bellek (SDCZ80-016G-X46) Yorumları
Tüm yorumları gör (4)
 • Beş Yıldız

  Ürünün GB kapasitesine göre okuma ve yazma hızı güzel. İnternetten edindiğim bilgilere göre, yüksek boyutlu exstreme USB 3.0 sürücülerde okuma ve yazma hızları daha iyi.. Hızlı gönderi için teşekkürler HB..

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • en hızlı 3.0 ürün

  ürünü başka bir mağazadan almıştım. 160 MB okuma ve 60 MB yazma hızlarında çalışıyor. performans isteyen kullanıcılar için kesinlikle tavsiye ederim.

  - Malatya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Süper hızlı

  Eşime hediye olarak aldım, USB 3.0 ile film aktarırken inanamadı. Boyut olarak daha küçük olabilse keşke ama performans olarak USB 3.0 ile kullanıldığında süper. USB 2.0 ile çok hızlı değil.

  - Samsun - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • kaçırmayın

  usb3 veri transfer hızı çok iyi yalnız öğrendiğime göre bu seride kapasite arttıkça yazma hızıda artıyor imkanınız varsa 32gb veya 64gb alın. yoksa alabileceğiniz en iyi 16gb alternatifi bu üründür

  ŞİŞLİ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (2)

 • Tüm yorumları gör (4)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Hepsiburada'da beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, İş Bankası işbirliği ile 750 - 15.000 TL arasındaki sepet tutarınız kadar Anında Alışveriş Kredisi'nden 48 Aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
Nasıl Kullanırım?
1
İş Bankası İnternet Şubesi bilgilerinizle giriş yapın
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. İş Bankası İnternet Şubesi hesabınıza Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
Bilgilerinizi kontrol edin, başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tablosu
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN