Sandisk
Sandisk Extreme Pro SDHC 32GB - 95MB/s Class 10 UHS-I Hafıza Kartı SDSDXPA-032G-X46

Sandisk Extreme Pro SDHC 32GB - 95MB/s Class 10 UHS-I Hafıza Kartı SDSDXPA-032G-X46

Sandisk
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Sandisk Extreme Pro SDHC 32GB (03.11.2016)
Ürün® açıkçası beni tatmin etti; kesinlikle tanıtıldığı gibi ... orjinal kutusunda mühürlü, hızlı teslimat ve itinalı paketleme, güvenilir satıcı, iyi bir alışveriş ! devamını göster devamını gizle
DSACategoryId/2147483606/60000190/60002059/1100011

Sandisk Extreme Pro SDHC 32GB - 95MB/s Class 10 UHS-I Hafıza Kartı SDSDXPA-032G-X46

SanDisk Extreme Pro® SD 95MB/s

Dünyanın en hızlı SDXC bellek kartı ile çekim yapmak ister misiniz?

Genel olarak

 • Seri çekim modu için profesyonel hız
 • 3D dahil gerçek zamanlı Tam HD video çekin
 • Gelişmiş performans için Power Core™ Denetim Birimi teknolojisi
 • Yaşam boyu garanti desteği
 • 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB* kapasiteleri mevcuttur

Ürün Tanımı

SanDisk Extreme Pro® SDHC™ UHS-I Bellek Kartları kart performanslarının kendilerini fedakarlık yapmaya zorlayacağı korkusu olmaksızın kullanıcılarına gerçek fotoğrafçılık yeteneklerini keşfetme fırsatı sunar. 95MB/sn'ye** varan etkileyici okuma ve en az o kadar hızlı yazma hızları ile hiçbir kareyi ya da anı kaybetmeden hızlı hareket eden resim ve videoları çekebilirsiniz.

SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Bellek Kartlarında daha önce sadece profesyonel seri olan CompactFlash® Bellek Kartlarında kullanılan teknoloji kullanılmıştır. Power Core™ Denetim Birimi hız ve performansta yeni ufuklara uzanırken gelişmiş Hata Düzeltme Kodu (Error Correction Code - ECC) motoru kartın okuma ve yazma sırasındaki bütünlüğünü ve güvenilirliğini artırır.

Avantajları

 • Yüksek Performans DSLR'ler ve HD Kameralar için ideal
 • Sürekli seri çekim modunda daha fazla kare yakalamak için 95MB/sn'ye** varan profesyonel hız
 • 3D de dahil olmak üzere gerçek zamanlı ve Sınıf 10 etkinleştirilmiş Tam HD video
 • Verileri karta daha hızlı ve verimli şekilde dağıtmak üzere geliştirilen Power Core™ Denetim Birimi teknolojisi ile gelişmiş performans
 • İnanılmaz dayanıklılık§: suya, ısıya, darbeye, titreşime ve röntgen ışınlarına ve mıknatıslara karşı dayanıklı
 • Yaşam boyu garanti desteği
 • 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB* kapasiteleri mevcuttur
Doğru kartı seçmek

Doğru kartı seçmek her zaman mümkün değildir.

İlk olarak yüksek çözünürlüklü fotoğraflar mı daha düşüklerini mi çekeceğinize ve hatta Tam HD video çekip çekmeyeceğinize bağlıdır. Kullanacağınız biçim, seçiminizi de etkileyebilir. JPEG'ler, örneğin ham resimlerden daha fazla yer kaplar. Çizelge, rehber olarak kullanabileceğiniz video ve fotoğrafların tipik bir karışımını göstermektedir.

11 gigabayt (GB) = 1 milyar bayt. Belirtilen kapasitenin bir kısmında veri saklanamaz. 2Yaklaşık değerler: Sonuçlar dosya boyutuna, çözünürlüğe, sıkıştırmaya, bit oranına, içeriğe, ana aygıta, önyüklemeli dosyalara ve diğer etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. 12 megapiksellik (MP) bir nokta çekim kamerasını temel alır.Tam HD video (1920x1080x30 fps) ile HD (1280x720x30fps) ve 3D video desteği ana aygıta, dosya boyutuna, çözünürlüğe, sıkıştırmaya, bit oranına, içeriğe ve diğer etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Bellek Kartı karşılaştırmalarda nasıl?

SanDisk, her biri farklı bir müşteri ihtiyaç aralığını karşılamak için tasarlanmış olan bellek kartlarında geniş bir performans düzeyleri yelpazesi sunmaktadır. SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Bellek Kartı size doğru çözümü sunmaması durumunda, keşfedebileceğiniz bazı alternatifler şunlardır.

Dijital fotoğraf makinesi ve video kameranızı daha verimli kullanmak için

Daha fazla resim çekmek için ihtiyacınız olan üst düzey kapasite

Günümüz dijital fotoğraf makineleri ile video kameraların çekebildiği tüm yüksek çözünürlüklü resimleri ve Tam HD (1080p) videoları saklamak sıkıntılı olabilir. SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Bellek Kartlarında profesyonel fotoğrafçıların ve fotoğrafçılığı gerçek bir hobi haline getirenlerin Tam HD video veya çoklu megapikselli çekimleri için ihtiyaçları olan kapasiteden fazlası vardır. Oldukça geniş kapasiteli olduğu için ihtiyaç duyulduğunda daha fazla depolama alanı açmak için başka şeyleri silmenize gerek kalmayacaktır.

İnanılmaz hız

SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Bellek Kartları fotoğrafçılığı ciddiye alan kişiler için idealdir. 90MB/sn'ye varan yazma hızları ile kullanıcılar yüksek çözünürlüklü seri fotoğraf çekimi (seri çekim modu) yapabilir ve bu sayede kullanıcıların bir kareyi kaçırma olasılıkları azalır.

SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Bellek Kartları Hız Sınıfı 10'un performans özelliklerine de sahiptir bu sayede Tam HD (1080p) video çekebilir ve mükemmel resimler elde edebilirsiniz.

Daha fazla koruma, daha fazla performans

SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Bellek Kartlarının gelişmiş bir Hata Düzeltme Kodu (Error Correction Code - ECC) motoru vardır; bu yazılım okuma ve yazma esnasında veri güvenliğini artırır.

Power Core Kontrol Birimi, kartın görüntü verilerini karta daha hızlı ve verimli şekilde dağıtarak profesyonel bir performans sağlar ve yalnızca fotoğraf makinenizin ara belleğinin ihtiyaçlarını karşılamaktan daha fazlasını yapabilir.

Zamandan tasarruf edin

SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Bellek Kartları ile resim ve videoları bilgisayarınıza 95MB/sn'ye varan hızlarda aktarabileceğiniz için resimleri istediğiniz şekilde kesme, düzenleme ve ayarlamak için daha çok zamanınız olacak.

 

İstediğiniz görüntüleri test koşullarında çekin

Fotoğrafçılar çekimlerini her zaman rahat stüdyolarda yapmaz. Bazen fotoğraf makinelerinde kullandıkları kartların olağanüstü koşullarda da çalışması gerekmektedir. SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Bellek Kartları§ suya, ısıya, darbeye, titreşime ve röntgen ışınlarına karşı dayanıklı olduğu için istediğiniz görüntüleri çöl ve dağ dahil, her ortamda çekebilirsiniz.

Güven ve performans

SanDisk, SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Bellek Kartınızın önemli hatıralarınızı saklayacağından emin olabilmeniz için güvenilirliği en üst seviyeye çıkarmak amacıyla SDXC bellek kartlarını kendi geliştirip üretmektedir.

SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Bellek Kartı yaşam boyu sınırlı garanti altındadır.


Teknik bilgiler

Form faktör: SDHC™ (8GB-32GB), SDXC™ (64GB)
Kapasiteler: 8GB-64GB* - referans için depolama ve kapasite çizelgesine bakın
Uygulama: Nokta çekim dijital fotoğraf makineleri ve 1080p Tam HD Videolar† için önerilir (daha fazla bilgi için ana aygıt el kitabınıza bakın)
Performans/hız: 95MB/sn'ye** varan okuma hızı (633X). 90 MB/sn'yevaranyazmahızı (600X)
Video performansderecelendirmesi: Sınıf 10
Uyumluluk:
SDHC (8-32GB) kartlarıiçin: Tüm SDHC, SDXC, SDHC-I (UHS-I), SDXC-I (UHS-I) özelliğietkinleştirilmişolananacihazlarlauyumludur
SDXC (64GB) kartlarıiçin: SDXC ve SDXC-I (UHS-I) özelliğietkinleştirilmişolananacihazlarlauyumludur
Üretildiğiülke: Çin
Materyal: Silikon
Boyutlar: 24 mm x 32 mm x 2,1 mm(0,94” x 1,25” x 0,08” inç)
ÇalışmaSıcaklığı: Shoot isterkutupsoğuğu, isterçölsıcağı, her yerdeçekimyapın, -25°C ila 85°C arası
Depolamasıcaklığı: -40°C ila 85°C
Destek: Yaşamboyugaranti
Güvenlik: Yerleşikyazmakorumadüğmesiyanlışlıklaolabilecekveri kayıplarını önler

SanDisk'e güvenin

Tüm SanDisk ürünleri en yüksek standartlarda üretilerek üretimin tüm aşamalarında çok ayrıntılı testlerden geçtiği için tüm SanDisk ürünlerinin üstün kalitesi, performansı ve güvenilirliğinden emin olabilirsiniz.

Dünyanızı bizimle güvenle depolayın.

SDXC bellekkartıformatları tüm cihazlar tarafından desteklenmemektedir. Ayrıntılı bilgi için cihaz üreticisine danışın. *1 gigabayt (GB) = 1 milyar bayt. Belirtilen kapasitenin bir kısmında veri saklanamaz.**95 MB/sn'ye (633X) varan okuma hızı. 90 MB/sn'ye (600X) varan yazma hızı. Dahili testlere dayanmaktadır. Performans, ana cihaza bağlı olarak daha düşük olabilir. 1 megabayt (MB) = 1 milyon bayt. X = 150KB/sn.Tam HD video (1920x1080x30 fps) ile HD ve 3D video desteği ana aygıta, dosya boyutuna, çözünürlüğe, sıkıştırmaya, bit oranına, içeriğe ve diğer etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. <sup style="padding: 0;margin: 0;border: 0;font-size: 100%;background:

Hafıza Kartı Kapasitesi 32 GB
Hafıza Kartı Tipi SD
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu FTSANSDEXUCPRO32GB
Sandisk Extreme Pro SDHC 32GB - 95MB/s Class 10 UHS-I Hafıza Kartı SDSDXPA-032G-X46 Yorumları
Tüm yorumları gör (2)
 • Sandisk Extreme Pro SDHC 32GB

  Ürün® açıkçası beni tatmin etti; kesinlikle tanıtıldığı gibi ... orjinal kutusunda mühürlü, hızlı teslimat ve itinalı paketleme, güvenilir satıcı, iyi bir alışveriş !

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Extrem Pro

  Alınabilecek iyi bir ürün fakat yarı fiyatından daha da az bir fiyata bir alt ürün olan 32 gb 80mb/s de alınabilir

  - Bolu - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Tüm yorumları gör (2)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Hepsiburada'da beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, İş Bankası işbirliği ile 750 - 15.000 TL arasındaki sepet tutarınız kadar Anında Alışveriş Kredisi'nden 48 Aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
Nasıl Kullanırım?
1
İş Bankası İnternet Şubesi bilgilerinizle giriş yapın
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. İş Bankası İnternet Şubesi hesabınıza Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
Bilgilerinizi kontrol edin, başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tablosu
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN