Sandisk Hafıza Kartı Kart Okuyucuları

Günümüz şartlarında video ve fotoğraf çekimleri için hız ve performans, hiç olmadığı kadar önemli bir konumda bulunuyor. Video çekimlerinde bitrate şeklinde adlandırılan veri akış hızı, videolarda artan çözünürlük ve saniye/kare oranı gibi değerler, kameranızın performansı ve kabiliyeti kadar, çektiğiniz görüntüleri eş zamanlı olarak kaydettiğiniz depolama biriminizin de yeterince hızlı ve yüksek kapasiteli olmasını gerektirir. Depolama çözümleriyle uzun yıllardır sektörde ön sıralarda yer alan ve kimi çözümleri adeta icat niteliğinde olan Sandisk, gerek depolama ürünleriyle, gerekse bu depolama ürünlerinin okuyucularıyla ihtiyaç duyabileceğiniz her noktada yanınızda olmaya devam ediyor.

Sandisk Hafıza Kartı

Kullandığınız bas çek modelli giriş seviyesi fotoğraf makinelerinden, saniyede 120 kare görüntüye sahip videoyu yüksek çözünürlükte çeken profesyonel kameralara kadar, her türlü görüntü kayıt cihazı için hafıza kartı üreten Sandisk; SD kart, Micro SD kart, Compact Flash ve dünyada ilk kez Sandisk tarafından piyasaya sunulan CFast 2.0 gibi ürünlerle, depolama konusunda her gereksinime çözüm sağlıyor. Sandisk depolama ürünleri içerisinde okuma ve yazma hızlarına göre bir isimlendirme sistemi vardır. Ultra, Ultra PLUS, Extreme, Extreme PLUS ve Extreme PRO isimlendirmeleri hem SD ve Micro SD kartlarda, hem de Compact Flash ve CFast 2.0 formlu depolama ürünlerinde kullanılır. Özellikle yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekiyorsanız ve çektiğiniz fotoğrafları daha sonra bilgisayarınızda düzenliyorsanız, tercih ettiğiniz ham çekimlere (RAW formatı) ayak uydurabilecek hızlardaki depolama ürünleri sizin için önemli olabilir. Çünkü ham olarak çektiğiniz dosyaların boyutları, fotoğraf makinenizin herhangi bir sıkıştırma ve düzenleme algoritmasından geçmediği için çok yüksektir. Özellikle, peş peşe çok sayıda çekim gerçekleştiriyorsanız, kapasiteyle birlikte yüksek hıza gereksiniminiz de olacaktır.

Tercih edeceğiniz ürünlere göre 512 GB kapasite ve 515 MB/s okuma, 440 MB/s yazma hızlarına çıkabilen depolama birimlerini, Sandisk hafıza kartı kart okuyucuları kullanarak bilgisayarınıza veya akıllı aygıtınıza yüksek hızlarda aktarabilirsiniz. DSLR formundaki fotoğraf makinelerinizi, durağan görüntülerdeki başarılı video çekim performansları dolayısıyla bu amaçla kullanıyor olabilirsiniz. Çekim kalitesini yüksek ayarda yaptığınızda, aygıtınızdaki depolama biriminizin kısa sürede dolduğunu gözlemlemiş olabilirsiniz. Bunun da önüne geçmek için Sandisk’in geliştirdiği yüksek kapasiteli ve hızlı SD kartlarını kullanabilirsiniz.

Sandisk Hafıza Kartı Fiyatları

Sandisk’in geniş ürün gamı içerisinde yalnızca profesyoneller için değil, akıllı telefon veya tablet kullanıcıları için de çok sayıda çözüm vardır. Micro SD kartlar, güncel pek çok akıllı aygıt için arttırılabilir depolama anlamına gelir. Bu noktada, eğer sahip olduğunuz akıllı aygıtın dâhili depolama biriminin yetersiz geldiğini düşünüyorsanız, Sandisk ürünlerinden ihtiyacınıza uygun birini seçebilir, telefon veya tabletinizde daha uzun süreler video çekebilir, aygıtınıza daha çok sayıda oyun kurabilirsiniz. Kullandığınız akıllı aygıt, düşük donanımlı ve geçmiş yıllarda çıkan bir ürünse, Sandisk’in en hızlı depolama birimlerini tercih etmek yerine, giriş seviyesi ürünlerine yönelebilirsiniz.

Çok sayıda ürün çeşidi ve modeliyle her türlü kullanıcıya hitap eden Sandisk, yüksek hızlı, yüksek kapasiteli ve dayanıklılık konusunda iddialı ürünleriyle profesyonellerin olduğu kadar normal kullanıcıların da gereksinimlerine çözüm sunuyor. İhtiyacınız olan depolama biriminin modeli, kapasitesi, hızı ve ara birim yapısı, fiyatlarda farklılığa sebep olabilir. Örneğin, akıllı aygıtınıza alabileceğiniz 32 GB kapasiteli, normal hızdaki bir Micro SD kart ile profesyonel video çekimi için edinebileceğiniz 128 GB kapasiteli CFast 2.0 formundaki Extreme PRO modelli bir hafıza kartının fiyatları birbirinden oldukça farklıdır. Aynı zamanda depolama biriminizdeki verileri aktarmanız için ayrıca edinebileceğiniz Sandisk hafıza kartı kart okuyucularının da fiyatları, bulundurdukları özellikler ve hangi tip hafıza kartlarını okuyabildiklerine göre değişiklik gösterebilir.

Sandisk Hafıza Kartı ve Kart Okuyucuları

97 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Sandisk
  2. Kingston
  3. Lexar
  4. Toshiba
  5. Sony
  6. Adata
  7. JJC
  8. Samsung
  9. Transcend
  10. Volk
  11. Fujifilm
  12. Syrox
  13. Mobillife
  14. Dark
  15. Robotzade
  16. Team
  17. Multitek
  18. Platoon
  19. Techsmart
  20. Alfais
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Hafıza Kartı Tipi
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Sandisk
DSACategoryId/2147483606/60000190/60002059
BAŞA DÖN