Mutfakta hemen her gün gerekli olan tava çeşitleri, farklı yemekleri, kızartmaları, kebapları yaparken işlerinizi kolaylaştırır. Ev mutfağı veya profesyonel mutfaklarda vazgeçilmez olan tavalar, yemeklerin doğru şekilde pişirilmesine katkıda bulunur. Farklı işlevleri yerine getiren tavalar, bazen bir yemeğin sosunu hazırlarken, yoğurt çorbasının nanesini tereyağında çevirirken, etleri kızartırken gerekli olabilir. Akşamdan ayırdığınız bir yemeği ısıtmanız gerektiğinde bile küçük bir tavaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Schafer Tava

Her mutfakta bulunması gereken küçük boy, orta boy ve büyük boy Schafer tavalar, yemeğin türüne veya sofradaki kişilerin sayısına göre kullanım alanına sahiptir. Yemek yaparken çalışabilmek için farklı boylarda çeşitli işlevlerde tavaların elinizin altında bulunması, yaptığınız işin daha keyifli hale gelmesine yardımcı olur. Enerji tasarrufu sağlayan ve yemekleri daha ağır pişirdiği için lezzeti arttıran çift taban ürünler, porselen kaplı emaye tavalar, tabandan gelen ocağın ısısını tüm alt yüzeye eşit olarak yayma özelliğine sahip olan granit tavalar, kahvaltı sofralarınızı süsleyen porselen sahanlar ve daha pek çok tava çeşitlerini inceleyerek evinizde görmek istediğiniz ürünleri seçebilirsiniz.

Pişirme süresi boyunca yemek kokusunu minimum seviyede hissettiren, çift taraflı olduğu için pişirme kolaylığı sunan tavalardan birini edinmeniz, balık yaparken, et veya tavuk ızgara hazırlarken yemeğinizin apayrı bir lezzetle pişmesini sağlar. Çift taraflı tavaların; ısıyı, sebze veya etlerin kendi suyunu dışarı vermemesi hazırlayacağınız yemeğin tüm lezzetini ve kokusunu koruduğu için mutfakta harikalar yaratmanıza yardımcı olur. Schafer tavalarda bulunan mıknatıs sistemi, her iki kapağın birbiriyle tam olarak yapışmasını sağladığı için pişme esnasında yemeğin tüm lezzeti içinde muhafaza edilmiş olur. Alüminyum döküm tavalar veya wok tavalar da, taban kalınlığı ile ısıyı tüm tava yüzeyine eşit yaydıkları için pişirdiğiniz yemeğin çok daha sağlıklı ve lezzetli olmasını sağlar. 22, 24, 26, 28, 32 cm veya daha büyük çaplara sahip Schafer tavalar arasından kendi kullanacağınız boylardaki ürünlerden dilediğiniz birini ya da birkaçını seçebilirsiniz.

Schafer Tava Fiyatları

Tava fiyatlarını ve kalitesini inceleyip satın aldıktan sonra uzun ömürlü bir kullanım için tavaların temizliği ve bakımı önemlidir. Yemekten sonra tavanızda kalan yiyecek artıklarının kolayca temizlenmesi için suda bekletmeniz faydalı olur. Schafer teflon, seramik, porselen veya döküm tavaların temizliği için bu yöntemi uygulayın. Bir kaç dakika sonra bulaşık süngerinin yumuşak tarafıyla kolayca temizleyebilirsiniz. Kullandığınız deterjanın kalıntı ve iz bırakmaması için bol suyla durulamanız gerekir. Hem sizin ve ailenizin sağlığını korumak hem de tavanızın mat bir görünüm almasını engellemek için durulama önemlidir. Bulaşık makinesinde de yıkayabileceğiniz tavaların, ömürlerini uzatmak, kaplama ve desenlerinin silinmesini engellemek, renklerinin canlılığının kaybolmasını önlemek için vaktiniz olduğu zamanlar elde yıkamanız daha doğru olur.

Özellikle Schafer porselen sahanlar veya omlet tavaları, hassas ve nazik hammaddelerle desen çizilerek hazırlandıkları için bu ürünlere daha fazla özen göstermek gerekir. Mutfak gereçlerinizin her daim parlaklığını ve temizliğini koruması için kullandığınız deterjanların içeriğine ve kalitesine önem vermek faydalı olur. Schafer tava fiyatlarını, imal edildikleri malzemeyi ve işlevlerini karşılaştırarak evinizin ihtiyacı olan ürünlere kolaylıkla karar verebilirsiniz. Restoran, büfe gibi işletmeleriniz varsa büyük çelik tavalardan veya farklı ebatlardaki döküm tavalardan, woklardan edinebilirsiniz. Özellikle yeni ev kuracak olan çiftlerin ve ailelerinin yeni evin mutfak gereçlerini temin ederken listenin başına yazdıkları tava ihtiyacını, pek çok tava modeli arasından titiz bir inceleme yaparak seçebilirsiniz. Yeni yemek tariflerini, mutfağınızı zenginleştiren leziz ızgara çeşitlerini seçtiğiniz tavalarla deneyebilirsiniz.

Schafer Tava Fiyatları

73 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Schafer
  2. Altınbaşak
  3. Korkmaz
  4. Papilla
  5. Tefal
  6. Cem
  7. AMT Gastroguss
  8. Kütahya Porselen
  9. Lava
  10. Evren
  11. Silver
  12. Emsan
  13. Aksu
  14. Sonay Bakırcılık
  15. Fontignac
  16. Tantitoni
  17. Karaca
  18. Fissler
  19. WMF
  20. Biev
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Schafer
DSACategoryId/2147483637/22500/22203
BAŞA DÖN