Büyük şehirlerin bitmek tükenmez bilmeyen trafiği, çoğumuz için en büyük dert. Bitmek bilmeyen kuyruklar, arabaların egzozlarından yayılan pis kokular, eve varmanın bazen saatler sürmesi ve geç kalınmış toplantılar... Hem kendiniz için hem de doğa için uygun bir trafik çözümü arıyorsanız şehir yaşamına uygun dizayn edilmiş şehir bisikleti modellerini hepsiburada.com'da inceleyebilirsiniz.
Motorlu taşıtlar ne yazık ki dünyamıza da bize de ciddi zararlar veriyor. Hem doğaya zarar vermeyen, hem size spor yapma olanağı sağlayan hem de boyutu dolayısıyla trafik derdine takılmayan tek araç bisiklet. Bisikletler, kullanım yerlerine ve amaçlarına göre çeşitlilik gösteriyor. Bunlardan şehir hayatına uyumlu olan ise şehir bisikleti modelleri...
Hepsiburada.com'da isteklerinize göre şekillenmiş olan şehir bisikleti modelleri arasından ister cinsiyetinize uygun olarak rahat bir model, ister aradığınız fren tipine göre, isterseniz de bisikletin kadro cinsine göre bir model seçebilirsiniz. Hepsiburada.com'da sunulan şehir bisikleti çeşitleri, her bütçeye ve her zevke göre hitap ediyor.
Ulaşım çilesine son vermek, bir yandan spor yaparken bir yandan işinize yetişmek, doğaya kirli egzoz gazları bırakmadan ulaşım sağlamak ve tüm bunlara uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız hepsiburada.com, size uygun modelleriyle hizmetinizde. Tek tıkla istediğiniz ürüne kısa sürede sahip olabilirsiniz. Üstelik kapıya teslim avantajı da sunulanlar arasında yer alıyor.

Şehir Bisikleti Fiyatları

427 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Kron
  2. Sedona
  3. Bianchi
  4. Salcano
  5. Carraro
  6. Electra
  7. Ümit
  8. Merida
  9. GIANT
  10. Camp
  11. Scott
  12. Whistle
  13. Belderia
  14. Fuji
  15. Mosso
  16. Corelli
  17. Ghost
  18. GOMAX
  19. KTM
  20. Legrand
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Cinsiyet
 4. Jant
 5. Ürün Puanı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/367159
BAŞA DÖN