Antre dekore ederken kullanılan mobilyalardan biri olan şemsiyelik çeşitleri, farklı şekillere ve modellere sahiptir. Sadece içine şemsiyelerin konduğu bir araç olarak değil aynı zamanda şık tasarımları ile dekoratif bir aksesuar olarak da kullanılan şemsiyelikler, değişen tasarımları ile farklı zevklere hitap eder. Modern ve klasik tasarımları ile birbirinden ayrılan şemsiyelik modellerini ve fiyatlarını inceleyerek evinize uygun ürünü seçebilirsiniz.

Şemsiyelik Fiyatları

Şemsiyelik fiyatları; ürünün modeline, tasarımına ve üretildiği malzemeye bağlı olarak değişir. Ferforje tasarıma sahip, cam ya da çeşitli malzemeler ile süslenmiş ürünler, dekoratif tasarımları ile farklı bütçelere hitap eder. Özellikle süslemeleri ve ince detayları ile farklılık gösteren modelleri inceleyebilirsiniz. Dış yüzeydeki motifleri farklı olan ürünleri karşılaştırabilir, antrenize en çok yakışacak olan ürünü seçebilirsiniz. Şemsiyelikler arasında dış süslemeleri ile birlikte ölçüleri de farklı olan ürünleri bulabilir; fiyatları ile değişiklik gösteren ürünleri değerlendirebilirsiniz. Sade ferforje şemsiyelik çeşitlerine ise daha uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Modern şemsiyelik çeşitleri ise ferforje modeller ile yakın fiyatlara satılır. Tasarımları ile sade bir duruş sergileyen ürünlerin ölçüleri, şekilleri ve uzunlukları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Uzun ebatları ile ince uzun şemsiyeler için düzenli bir kullanım olanağı sunan ürünleri seçebilir; fiyatlarını kendi aralarında karşılaştırabilirsiniz. Modern tasarıma sahip ürünler arasından dekoratif detayları ile öne çıkan ürünleri de seçebilirsiniz. Şemsiyelik çeşitleri arasında bulabileceğiniz diğer bir ürün ise antik tasarıma sahip modellerdir. Dikkat çekici şık tasarımları ile dekorasyon amaçlı da kullanılan ürünlerin modelleri, kendi aralarında farklılık gösterir. Özellikle altın sarısı eskitme rengi ve çeşitli süslemeleri ile öne çıkan şemsiyelikleri inceleyerek fiyatlar hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.

Şemsiyelik Modelleri

Tasarımları ile farklılık gösteren şemsiyelik modelleri arasında ferforje ürünleri, antik tasarıma sahip ürünleri ve daha modern çizgilere sahip ürünleri bulabilirsiniz. Ferforje şemsiyelikler dahilinde yuvarlak ve kare ürünlere ulaşabilirsiniz. Yuvarlak modellerde dört kısa bacağı ile zeminle temas hâlinde olmayan ürünlerin desenlerini inceleyebilirsiniz. Eskitme görünümleri ve krem ile beyaz arasındaki renkleri ile klasik bir duruşa da sahip olan ürünleri, hem modern antrelerde hem de klasik mobilyalar ile döşenmiş evlerin giriş bölümlerinde kullanabilirsiniz. Özellikle gri yaldızlı dresuarlar ile oldukça uyumlu bir görsellik ortaya koyabilen ürünleri ayaklı askılıkların yanına koyarak zevkinize uygun dekorasyon detayları oluşturabilirsiniz. Ferforje eskitme görünüme sahip ürünlerde hasır örgü desenli modelleri de bulabilirsiniz. Çiçek motifleri ve hasır desenleri ile şık görünüme sahip olan beyaz renkli ürünlerin içine renkli uzun şemsiyeler koyarak sade döşenmiş antrelerinizde kullanabilir; özellikle şemsiyeliğin dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz. Gösterişli tasarıma sahip olan modeller dışında daha sade desenlere sahip kare modelleri de şemsiyelikler arasından inceleyebilirsiniz.

Antik görünüme sahip ürünlerde ise iddialı modeller yer alır. Metal sarısı renkleri ve yer yer eskitme görünümleri ile dikkat çeken ürünler, şemsiye şeklindeki formları ile dekoratif bir duruş sergilerler. Özellikle sap ve ayaklık kısımları ile farklılık gösteren ürünler, aynı zamanda renkli camlarla süslü tasarımları ile kullanıldıkları ortama şıklık katarlar. Modern tasarıma sahip şemsiyelikler ise hem ferforje hem de antik ürünlere oranla daha sade modellere sahiptir. Uzun yapıları ve kapalı dış formları ile şemsiyelerin daha derli toplu durmasına imkan veren ürünleri, ayaklı askılıklar ya da puflu ayakkabı dolapları ile uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Tasarımları ile farklı dekorlara uygun ürünleri Gold Dekor, Cats By Luyano ve Giz Home farklı markalardan inceleyebilir; evinize uygun şemsiyeliği kolayca seçebilirsiniz.

Şemsiyelik Fiyatları

3 ürün var
 1. Markalar
  1. Ahşap Tasarım
  2. Giz Home
  3. Gold Dekor
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Satıcı
DSACategoryId/60002028/18021299/18021305/60004020
BAŞA DÖN