Yumuşak yapısı ve ekonomik fiyatı ile orta segment kağıt ürünleri arasında en uygun özellikleri sunan Senso tuvalet kağıtları, kişisel bakım ve hijyeninize değer katacak yapısıyla dikkat çekiyor. Çift katlı malzemesi sayesinde sıvı emiş gücünü maksimize eden ürünler, aynı zamanda dayanıklılığı ile öne çıkıyor. Gerek kişisel temizliğiniz, gerekse ev içi kullanımlarınız için değerlendirebileceğiniz Senso kağıt ürünleri sayesinde, banyo ve kişisel bakım deneyiminizi geliştirebilir, ürünün çok amaçlı kullanımından yararlanabilirsiniz.

Cildi tahriş etmeyecek şekilde dizayn edilmiş Senso tuvalet kağıtları, aynı zamanda makyaj silme, cilt temizleme ya da bakım yapma gibi uygulamalarınıza da pratik bir çözüm sunuyor. %100 saf selülozdan üretilmiş ürünler, küçük parçalara ayrılarak, işlemlerinizi seri bir şekilde yapmanıza yardım ediyor. Bu sayede yapacağınız işlemleri hızlı bir şekilde tamamlayabilir, zamanınızı verimli kullanabilirsiniz.

Doğa dostu bir çevre politikasını benimsemiş olan Senso, tüm tuvalet kağıtlarını geri dönüştürülebilir malzemelerden üretiyor. Doğaya verilen zararın bilincinde olan ve yeşili korumayı kendisine görev edinmiş marka, mürekkep arındırma tesislerinde kağıtları yeniden kullanıma kazandırıyor. 2000 yılından itibaren hayata geçen bu tesisin ardından çift katlı ürünlerini çok daha ekonomik bir fiyat aralığında sunabilen Senso ürünleri sayesinde doğayı korumaya katkıda bulunabilir, beyaz yüzeyli ürünlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Cilt dostu özelliğe sahip olan Senso tuvalet kağıdı, cildi tahriş etmeden temizleyen çift katmanı ile geliyor. Özellikle suya ve sıvıya karşı direncini artırmayı amaçlayan çift katman, ürünün sağlamlığını da geliştiriyor. Bu sayede hem cilde uyumlu, hem de dayanıklı bir tuvalet kağıdına sahip olabilir, kişisel bakımınızı ya da hijyeninizi problemsiz bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Parmak aralarına, tırnak diplerine ve avuç içlerine girebilecek mikroplara karşı etkin bir koruma sunan ürünler, kişisel hijyeninizin değişmez bir parçası oluyor. Tuvalette, banyoda ya da kişisel temizliğe ihtiyaç duyabileceğiniz her yerde kullanabileceğiniz ürünler sayesinde, işlemlerinizi kolaylıkla yapabilir, günlük bakım rutinlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Senso Tuvalet Kağıdı Fiyatları

12’li, 16’lı, 24’lü ya da 32’li paketler halinde satılan Senso tuvalet kağıtları, ailenizin genişliğine göre de seçim yapma şansı tanıyor. Özellikle kalabalık ailelerin sıklıkla tercih edebileceği 32’li ürünler, her zaman elinizin altında bir tuvalet kağıdı bulundurmanıza yardımcı oluyor. Hem daha ekonomik, hem de daha uzun süreli kullanım için çoklu paketleri tercih edebilir, bütçenizden tasarruf edebilirsiniz.

Her bir ruloda 160 koparılabilir parçaya sahip olan ürünler, aynı zamanda rulolu yapıları sayesinde rahatlıkla banyo aksesuarlarına takılabiliyor. 120 mm uzunluğa ve 96 mm genişliğe sahip olan yapraklar, geniş yüzeylerde dahi etkin bir emiş gücü elde etmenize yardım ediyor. Bu sayede kişisel temizliğinizin yanı sıra, yüzey temizlikleri sırasında da tuvalet kağıtlarınızı kullanabilir, pratik bir temizlik alternatifi oluşturabilirsiniz.

Banyoda geçirdiğiniz zamanın kıymetini bilen Senso tuvalet kağıtları, dayanıklı yüzeyiyle de istenmeyen durumların önüne geçiyor. Yüksek emiş gücünü dayanıklı bir malzeme ile bir araya getiren ürünler, ıslaklığı kolaylıkla emerek, uzun süre içerisine hapsediyor. Bu sayede yırtılma ya da kopma gibi durumlara karşı kendinizi güvence altına alabilir, kuru ve hijyenik bir kullanım elde edebilirsiniz.

Deseni, işlevsel kullanımı ve dayanıklı malzeme ile üretilen yapısının yanı sıra Senso tuvalet kağıdı, avantajlı fiyatı ile dikkat çekiyor. Özellikle orta segment tuvalet kağıtları arasında sağladığı yüksek performansla öne çıkan modeller, ev ekonomisine de katkıda bulunuyor. Kaliteli, yumuşak ve pratik bir yapıya sahip olan ürünün farklı paket seçeneklerini inceleyebilir, Senso tuvalet kağıdı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Senso Tuvalet Kağıdı Fiyatları

6 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Selpak
  2. Familia
  3. Komili
  4. Marathon
  5. Senso
  6. Anı-lüx
  7. Solo
  8. Papia
  9. Rulopak
  10. Sofıa
  11. Focus
  12. Palex
  13. Bahattedarik
  14. Berrak
  15. Optima
  16. Tvet
  17. Venta
  18. Dolce
  19. Elimoni
  20. Eti Kağıt
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 • Marka Senso
DSACategoryId/2147483619/28001547/28001552
BAŞA DÖN