1973 yılından bu yana mobilya sektöründe hizmet veren Serhat Mobilya, değişen dünya şartlarına uygun, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan yeni trend ürünlerini sunmaya devam ediyor. Evleri zamana göre değişen ihtiyaçları gözeterek dekore eden Serhat Mobilya, ürün çeşitliliğiyle de tercih ediliyor. Kanepelerden çalışma masalarına kadar farklı birçok ürünle her yaş grubunun dikkatini çekiyor. Zamana uyumlu ürünler, farklı oda yapılarına ve farklı kullanım tarzlarına adapte olabilmeleriyle de tercih sebebi oluyor.

Serhat Mobilya Ürünleri

Serhat Mobilya ürünleri, sundukları geniş ürün yelpazesiyle farklı zevkler hitap etmeyi başarıyor. Modern tasarımlı kitaplıklar, bir yandan kitaplarınızı organize bir şekilde muhafaza ederken diğer yandan odanıza estetik bir dokunuş katıyor. Birbirinden güzel köşe takımları, ister misafir odasında ister salonda kullanılsın, konforlu vakit geçirmenizi sağlıyor. Tasarımlarıyla dikkat çeken kanepe çeşitleri, kullanım rahatlığının yanı sıra odalarınıza renk ve tarz katıyor.

Şıklıkta yarışan fonksiyonel kanepelerde itina ile seçilen iskelet sistemleri kullanılıyor. Bu ürünler, yatırıldığında yatak olma özelliği de taşıyor. Font ve sırt minderlerinde kırpık sünger katkılı kar tanesi elyaf kullanılarak elde edilen ürünler, kullanımlarında ayrı bir konfor sunuyor. Silinebilir ithal kumaş kullanılmış ürünler, kolayca temizleniyor. Bazı fonksiyonel kanepelerde ürünlerin kol kısmı, kişilerin oturma ve yatma şekline göre kademeli olarak ayarlanıyor ve ekstra konfor sağlıyor.

Suntalam malzeme kullanılan modern TV sehpaları, çağdaş tasarımlarıyla odaların havasını değiştiriyor ve son moda TV, DVD oynatıcıları, dekoderleri estetik şekilde taşıyor. Farklı malzemelerden üretilen klasik orta sehpalar, geleneksel bir tarz sunarken fonksiyonel modern tasarımlı orta sehpalar ise minimalist bir yaklaşımla mekanları verimli kullanmaya yardımcı oluyor. İşlevsel ürünler, çekmece ve gözleriyle de kapladıkları alanı olabildiğince değerlendiriyor. Çalışma masaları, kullanışlı tasarımlarıyla farklı alanlarda tercih ediliyor.

Serhat Mobilya Alışveriş

Serhat Mobilya alışveriş imkanları, farklı yaşlardaki bireyleri kendine çekmeyi başarıyor. Odalarınızın ihtiyacına göre seçeceğiniz klasik ya da modern çizgiler taşıyan orta masaları, kullanılan mekanlara zenginlik katıyor. Özellikle etkileyici çizgileriyle dikkat çeken fonksiyonel orta masalar, ihtiyacınız olan birçok kullanım şeklini aynı anda sunuyor. Masa fonksiyonu dışında çekmeceleri ve kitap, biblo ya da dilerseniz elektronik cihaz konabilecek gözleriyle tercih ediliyor. Odalara kattığı havanın yanı sıra diğer mobilyalarla uyumu sayesinde dekorasyon amacıyla da rağbet görüyor.

Alışveriş yaparken, estetik ve fonksiyonel unsurların yanı sıra ürünlerin özellikleri de önem taşıyor. Serhat Mobilya ürünlerinin çoğunda ayak yapıları zemini çizmeyecek şekilde tasarlanıyor. Çevreye ve sağlığa zarar vermeyen malzemeler kullanılıyor. Tasarımıyla dikkat çeken renkli sehpalar, modern havalarıyla da etkiliyor. Örgü kumaşlı, antibakteriyel, alev almaz ve yaylı yatak modelleri, yaz ve kış ayları için kullanılan farklı yüzleriyle ekstra bir konfor sunuyor. Fonksiyonel kanepeler, beklenmeyen yatılı misafirler için konforlu bir yatak vazifesi de görebiliyor. Ev konforunu sağlayan mobilyaların alışverişi sırasında estetik, diğer mobilyalarla uyum, sunulan tarz, fonksiyonellik ve sağlıklı malzeme kullanılmış olup olmadığı gibi kriterler göz önünde bulunduruluyor. Kullanışlı mobilyalar, günümüz temposunda hayatı daha da keyifli kılmaları sebebiyle tercih ediliyor. Modüler raflarıyla ihtiyaca göre şekillendirilebilen kitaplıklar, kolayca taşınabilir olmaları sayesinde de ilgi görüyor. Fiyat-performans açısından başarılı bir profil çizen ürünler, evlere konforlu alanlar kazandırıyor. Tarzlarıyla olduğu kadar farklı renkleriyle de eve stil katan ürünler, yaşam alanlarını zenginleştiriyor. Demonte olarak teslim edilen ürünlerin montajları için gerekli açıklamalar ve şemalar paketle birlikte geliyor.

Evinizin bir ihtiyacı için ya da evinizi yeniden dekore etmek için özenle çalışılmış detaylarla kendilerini gösteren ürünler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Serhat Mobilya

46 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
BAŞA DÖN