Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgiliye Hediyeler

Çok Satan Sevgiliye Hediyelerİndirim OranıOrtalama Fiyat
Sevgililer Günü Parfüm Hediyeleri%1550 - 150 TL
Sevgililer Günü Saat Hediyeleri%21150 - 300 TL
Sevgiliye Telefon Çeşitleri%181000 - 3000 TL
Sevgiliye Takı Hediyeleri%10100 - 2000 TL
Sevgiliye Elbise Hediyesi%25150 - 500 TL

Sevgililer Günü Hediyesi

Çok Satan Sevgililer Günü Hediyeleriİndirim OranıOrtalama Fiyat
Parfüm%1550 - 150 TL
Şık Sevgililer Günü Kolyesi%20150 - 500 TL
Sevgiliye Cep Telefonu%51500 - 3000 TL
Hediye Kitap%2010 - 30 TL
Şık Kol Saati%15150 - 300 TL

Erkek Sevgiliye Hediye

Erkek Sevgiliye Hediyelerİndirim OranıOrtalama Fiyat
Kol Saatleri%10150 - 1500 TL
Parfüm%10150 - 300 TL
Akıllı Teknolojiler%25100 - 1000 TL
Akıllı Telefonlar%51000 - 4000 TL
Oyun Konsolları%101000 - 2000 TL

Bayan Sevgiliye Hediye

Bayan Sevgiliye Hediyelerİndirim OranıOrtalama Fiyat
Parfümler%1550 - 150 TL
Takı & Mücevher%3500 - 3000 TL
Bayan Kol Saatleri%25100 - 500 TL
Yeni Moda Elbiseler%25100 - 500 TL
Çikolata, Çiçek & Oyuncak%3020 - 250 TLSevgililer günü, her yıl insanların sevdiği kişilere çeşitli sevgililer günü hediyeleri aldığı, 14 şubat tarihinde kutlanan özel bir gündür. Sevgililer günü sadece ülkemizde değil, dünyanın her yerinde ayrı bir önem taşımaktadır. Bazı toplumlarda sevgililer günü yerine Aziz Valentin Günü ismi de kullanılmaktaıdr.

Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer günü için çok kısa bir zaman kaldı. Artık sevgililer günü hediyesi almak için acele etmeniz gerekiyor.

Eğer siz de hala daha sevgililer günü hediyesi seçiminizi yapmadıysanız, Hepsiburada.com’un sevgililer gününe özel sunmuş olduğu, sevgililer günü hediyesi çeşitlerine göz atma vaktiniz gelmiş demektir.

Sevgililer Günü Hediyesi Nasıl Ortaya Çıktı?

Sevgililer Günü Ne Zaman?

Sevgililer günü hediyesi konusunuda her biri birbirinden güzel olan bir çok ürün çeşidi sizleri bekliyor.  Sevgililer günü hediyesinden söz ettikten sonra biraz da sevgililer günü hediyeleri konusunda sizlere çeşitli bilgiler vermemiz gerekiyor.

Sevgililer günü 14 şubat tarihinin özel bir anlam taşımasına sebep olan, yıllardır birbirini seven insanların kutladığı özel bir gündür. Sevgililer Günü’nü derinlemesine incelediğimiz zaman geçmişi Roma Katolik Kilise’sine dayanıyor. Valentine adını taşıyan bir din adamı tarafından ortaya çıkartılan bu özel gün, bazı yerlerde Aziz Valentin Günü ismiyle de kutlanmaktadır. Valentine kelimesinin detaylarına biraz değinecek olursak da, hoşlanılmakta olan kişi ya da sevgili gibi anlamlar taşımaktadır.

Sevgililer Günü Hediyesi Ne Alınır?

Yıllardır süre gelen, bir gelenek haline gelmiş olan sevgililer günü, şubat ayının yaklaşmasıyla birlikte bir çok kişinin sevinçle beklediği bir olmuştur. Sevgililer günü böyle köklü bir geçmişe sahipken, sevgililer günü hediyeleşmesi de daha farklı bir olayla ortaya çıkmıştır. 14 Şubat tarihinde, 1800 yılında Amerika asıllı olan Esther Howland tarafından ilk sevgililer günü kartı yollanmıştır. Bu sevgililer günü kartı gönderildikten hemen sonra, bir çok toplumda insanların birbirine hediyeleşmeye başladığı, sevgililer günü hediyesi olay ortaya çıkmıştır. İlk zamanlarda bu güne özel hediyeleşmeler büyük anlam taşırken, sonrasında ticari kaygılarla birlikte bir ticarete dönüşmüştür.

Sevgililer günü konusunda biraz batı medeniyetlerine doğru gittiğimizde, insanlar sevgilisi yok ise hoşlandığı kişilerle iletişim kurmak için 14 şubati bir fırsat olarak görürler. Hoşlandıkları kişilere 14 şubatta sevgi sözcükleri yazılı kartları gönderen kişiler, genellikle bu kartlara isimlerini yazmazlar. Karşı taraf kartı aldıktan sonra kartın kimden geldiğini bulmaya çalışmakla meşgul olacaktır. Ayrıca batı medeniyetlerinde çiftler, bu özel günü sevdikleriyle baş başa geçirmek istemektedirler. Kutlamalar genellikle oldukça romantik bir yemek ile süslenmektedir.  Ayrıca evlenme teklifleri konusunda 14 şubat oldukça ünlü bir gündür. Çiftler evlilik teklifinin özel olmasını istemeleri sebebiyle, genelde teklif için 14 şubatı beklemektedir.

Sevgililer Günü için Hediye Önerileri

 Sevgililer günü hediyesi konusunda insanların genellikle en çok zorlandığı noktalardan bir tanesi hediye seçimidir. Sevgililer günü yaklaştıkça hediye telaşı artarken, insanlar hediye olarak ne seçeceğini de şaşırmaktadır. Hal böyle olunca çeşitli hediye öneri mekanizmaları ortaya çıkıyor. Sitemizde yer alan hediye arama kısmı sayesinde, belirli sorulara cevap vererek sevgililer günü için en doğru ve en güzel hediyeyi kolayca bulabiliyorsunuz. Bu hediye kimi zaman şık bir saat, kimi zaman da çok güzel kokulu bir parfüm oluyor. Sevgiliniz için nasıl bir hediye önerisi alacağınız tamamıyla sizin belirlediğiniz şartlara bağlı kalıyor.  Ayrıca sitemizden bulacağınız önerilerin dışında, 3 milyonun üzerinde ürün çeşidinden seçimler de yapabileceksiniz.

3 milyonun üzerinde yer alan ürün çeşidinden, hangi ürünü alacağınız konusunda da tereddüt yaşayabilirsiniz. Sevgililer günü hediyenizi seçerken, kullanıcıların ürünler hakkında yapmış olduğu yorumlara da göz atmanızda fayda bulunuyor. Tamamı gerçek kullanıcılar tarafından yapılmış olan ürün yorumları, bir ürünü almadan önce ürün hakkında size çeşitli detaylar verecektir. Bu sayede sevgililer günü hediyesi seçiminizi en doğru ürün ile taçlandırabilirsiniz.

Sevgililer günü hediyesi konusunda Hepsiburada, geniş bir marka seçeneği de sunuyor. Calvin Klein’den Casio’ya kadar bir çok marka sevgililer günü seçenekleri arasında sizleri bekliyor.

Sevgililer Günü Erkeklere Ne Alınır?

Sevgililer günü denildiği zaman genellikle erkeğin kadına hediye aldığı özel gün olarak akıllarda kalır. Aslında karşı tarafında da sevgililer gününde hediye aldığını düşündüğümüzde, çeşitli hediye seçenekleri karşımıza çıkıyor. Erkek için sevgililer günü hediyesi almaya karar verdiyseniz aslında standart olarak bir çok ürün çeşidi aklınıza gelecektir. Erkekler için en gözde sevgililer günü hediyeleri, şık bir saat ya da kokusuyla uzun süre akıllarda kalmasını sağlayacak bir parfüm olacaktır. Eğer uzun süre kullanabileceği bir hediye arıyorsanız da, bir gömlek ya da ceket gibi sevgililer günü hediyeleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda teknoloji oldukça hızlı gelişiyor. Bu teknolojiye ayak uydurması için de, sevgililer günü hediyesi konusunda erkek için akıllı bir bileklik de tercih edebilirsiniz. Her ne kadar akıllı bileklik basit bir hediye gibi gözüksede, uzun süre akılda kalıcı olacak ve işlevselliği ile karşı tarafı etkilemeyi başaracaktır.

Sevgililer Günü Hediyesi Bayan için

Erkek için sevgililer günü hediyesinden bu kadar söz ettikten sonra, bayan için de seçilebilecek sevgililer günü hediyelerinden söz etmemek hata olacaktır. Erkeklerde kısıtlı bir hediye seçeneği olduğundan söz etmiştik. Kadın için seçilecek hediye de ise çok daha geniş bir hediye seçeneği sizleri bekliyor. Erkekte tercih edebileceğiniz gibi, kadında da saat ve parfüm gibi sabit hediyeler tercih edebilirsiniz. Bu hediyelerin yanı sıra daha farklı olmasıyla da dikkat çeken, şık bir elbise hediye alabilirsiniz. Giyim konusunda bir hediye almaya karar verdiyseniz eğer, elbise bu seçeneklerden yalnızca bir tanesi olacaktır. Elbisenin dışında da oldukça geniş bir hediye seçeneği giyim kategorisinde yer alıyor. Son zamanlarda erkekler kadar kadınların da teknolojiye olan merakını göz önüne aldığımızda da, giyim parfüm ve saat gibi hediyeler oldukça standart duracaktır. Erkek için önerdiğimiz akıllı teknolojileri kadın için hediye seçeneklerinde de rahatlıkla önerebiliriz.

Sevgililer Günü Sürprizleri

Sevgililer günü hediyesi konusunda bunca önerinin ardından bir de sevgililer günü sürprizleri konusuna değinmemizde fayda bulunuyor. Sevgililer gününde sevdiğiniz kişiyi mutlu etmek için alacağınız hediye, onun için kısa bir sürede mutluluğuna mutluluk katacak bir sürpriz haline dönüşebilir. Bu sayede sevgililer günü sürprizleri için çok para harcamanıza gerek kalmayacaktır.  Bütçenize uygun alacağınız küçük ayıcık gibi çeşitli hediyeler ile, sevgililer günü sürprizini tam anlamıyla karşı tarafa yaşatabilirsinz.

Erkek ya da kadın için alacağınız hediye ne olursa olsun, fiyatına bakılmaksızın uzun süre akılda kalacağınızı unutmayınız. Sevgililer günü hediyesi alma şansı yalnızca yılda bir sefer gelecektir. Bu özel günü güzel değerlendirmek adına hediye seçiminizi ihmal etmemeniz gerektiğini düşünüyoruz. Hediye seçiminde de Hepsiburada’yı seçmeniz size seçenek konusunda oldukça bol çeşit sunacak, tam anlamıyla aradığınız hediyeye saniyeler arasında ulaşmanızı sağlayacaktır...

"Sevgililer Günü'nde ne alınır?" derdine son!

Gel, hediyeni birlikte bulalım...
DSACategoryId/breadcrumbFor-2147483634/breadcrumbFor-20003
BAŞA DÖN