2000
150
 • bu şarkılar şifa duaları
  (28.06.2009)

  bu albümle sezen her türden insan ayrımcılığına karşı hem özeliyle hem de toplumsal sağduyusuyla öyle bir isyan fırlatıyor ki derinden sessiz dingin bir isyan ... müzikalitesinde ilk bakışta farkedilmeyen duruluğa eklenmiş bir taze lezzet daha katma çabasında sezen ... sesinin gücünü öyle bir ortaya koyuyor ki ... hep aynı şarkıları aynı yorumla söyleyen sözde rakipleriyle dalga geçercesine ... onlara hiç farkedemeyecekleri bir oyun edercesine .... deniz yıldızı vurucu başlangıç, yeni bir deneme, bir hayat hocalığı, özelinin de özeline iniyor bu şarkıda kraliçe, samimi, içten, coşkulu, bir o kadar da başına buyruk daha ilk dizlerden kendini ele veriyor kendini bu vals ... yol arkadaşım vurmakla kalmıyor yerden yere çarpıyor insanı ben sana küsüm aslında haberin yok sanki bir atasözü, kolum bacağım ocağım ah ... hala haber bekliyorum senden bilinen en güzel ağıt .... kırık vals bir son sardunyalar, eskidendi çok eskidendi, bir ah mazi daha ... güvercin gerçek ve büyük bir isyan, haykırış, temenni, beddua, bir kavga silahsız... sezenin sesinin en büyüğü olduğu anlardan biri daha ... roman gerçek bir olay 2. rakkas ve ayrımcılığın karşısında pek bir alaycı duruş izmirin kızları yine en iyi izmir şarkısı sezenden dokundurmalı oynak işveli cilveli ve pek bir cüretkar ve dik başlı kutlama ve yine sezenin sesinin en büyüğü olduğu anlardan biri ve yine bir izmir özleminde sezen hiç adını bile anmadan, sıkı şarkı ve şimdiden klasik sor beni bir dua bir ilahi bir şifa duası daha ve yine asla sezenden başkasının söyleyemeyeceği ve söylese de kimsenin dinlemeyeceği kadar sezen kokan yorumuyla sezen sahnede memet,öteki de sen beri ki de sen, entel camiaya da bir selam da burdan, öyle halktan öyle bizden kandan candan ki... tanrının gözyaşları sezenin yine sesi ve yorumuyla suratımıza bir tokat daha çarpan şarkı, bir isyan, bir destan, krkunç bir ninni menajer, anlayana ... beşik yine bir melana bir yunus kılığında uğurluyor sezen bizi ....

  KARŞIYAKA - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (0)

 • kaliteli müzik budur !
  (13.06.2009)

  kapak tasarımı çok güzel. tamamen açıldığında şehrin üzerini süsleyen çiçekler var.belkide şehir bizi çiçeklerse sezen şarkılarını belirtiyordur. zira o şehir gibi eskimiş ve paslanmış ruhumuzu o güzel çiçeklerle yani bu güzel şarkılarla aydınlatıyoruz. sezen aksuya gelince mutlulukta hüzne barındıran ve aşkı bunlarla buluşturan o güzel bestelerin sahibi. yani albümü mutlaka alın....

  OSMANGAZİ - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • minikserçe yine döktürmüş..
  (08.05.2009)

  türkiyedeki önemli sanatçılardan biridir sezen asku.albüm güzel olmuş sözler yine süper.yol arkadaşım en sevdiğim şarkısı.roman kıpır kıpır dinledikçe coşuyor insan.ama bi şarkı var ki hrant dinki bu kadar güzel mi anlatır.en çok GÜVERCİN için teşekkür ediyorum minik serçeye..

  ARHAVİ - Artvin - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • Süper
  (22.10.2008)

  Tek kelimeyle süper.Sezen Aksu her zaman favorim ve bir numara tavsiye ederim.Lütfen orjinal alalım.Sanatçıya saygı duyalım.Şarkıların hepsi güzel.Sıkıcı şarkı yok.Yapan sanatçı zaten belli sıkıcı bir şarkı olabilir mi?Herkese şiddetle tavsiye edeyorum..Hele deniz yıldızı süper diğer şarkılar gibi güzel...

  BERGAMA - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (2)

 • mükemmel
  (13.08.2008)

  sezen aksu herzamanki gibi yine muhteşem hem sesi ile hemde şarkıları ile. herkese sezen aksu albümünü dinlemelerini tavsiye ederim. hepsiburada.com a teşekkürler.

  GEBZE - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (18) Hayır (2)

 • yine muhteşem!
  (06.08.2008)

  sezen aksu beklentilerimizi yine boşa çıkarmamış ve mükemmel bir albüm yapmış.sezonluk şarkılar yapmıyor,yıllarca dinlenecek şarkılar hazırlıyor,o yüzden hareketliydi,yavaştı diye değerlendirmemek lazım albümü.duygularını anlatıyor şarkılarıyla."yol arkadaşım" da sezen aksu klasikleri arasında yer aldı bile sanırım!mutlaka satın alın!

  MERKEZ - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (18) Hayır (6)

 • ÇOK İÇ SIKICI PARÇALAR VAR
  (23.07.2008)

  sezen aksu yazın daha hareketli veya slow tarzında şarkılar yerine çok karamsar ve iç sıkıcı şarkılar yazmış.İlk albümünden beri dinlerim ve severim fakat albümü dün aldım ve alışırım diye birkaç kez dinlemek istedim fakat içimi kasfet kapladı gerçekten çok kötü bir albüm olmuş.

  BÜYÜKÇEKMECE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (24)

 • tek kelimeyle harika...
  (21.07.2008)

  albüm baştan sona muhteşem.. ama özellikle ilk üç parça yine klasikler arasında yerini alacak gibi...

  KONAK - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (18) Hayır (9)

 • muhteşem
  (06.07.2008)

  hayatımda dinlediğim en güzel albüm... şarkılar birbirinden güzel herkese tavsiye ederim yaza uygun şarkılarda var dinlemenizi çok ama çok tavsiye ederim.

  KARŞIYAKA - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (25) Hayır (8)

 • sezen aksu, ismi yetiyor ama album biraz durgun...
  (03.07.2008)

  sezen aksu super ama secilen sarkılar yaza uygun olmamıs. keske 2005deki sarkılar gibi biraz hareketli we temposu iyi olsaydı.. kalp unutmaz :))

  KADIKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (27)

 • Sezen abladan yine bomba
  (01.07.2008)

  Kraliçe geri döndü ve yıllara meydan okuyor. Sesi ve yorumu ile farkını gösterdi. Özellikle Yol Arkadaşım adlı parçasını dinlemenizi tavsiye ederim. Korsana hayır.

  AKYAZI - Sakarya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (31) Hayır (7)

 • Bu şarkılar şifa duaları
  (28.06.2008)

  Yine hiçbir ticari amaç taşımadan büyük emekler verilerek hazırlanmış, her satırında çok derin anlamlar taşıyan şarkılardan oluşan mükemmel bir albüm.

  BEYOĞLU - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (37) Hayır (9)

 • BU ŞARKILAR ŞİFA DUALARI.. BU ŞARKILAR SEZENİN ŞARKILARI :)
  (26.06.2008)

  bu şarkılar şifa duaları . bu şarkılar yıkar duvarları .bu şarkılar çok güzel şarkılar sezen :) işte sezen aksu mucizesi. yine harika albüm yine harika şarkılar. kendine has üslubuyla kendine has tarzıyla bambaşka bir müzik dünyasına davet ediyor bizi sezen aksu.. o kadar güzel enstrümanlar varki albümde eşi benzeri olmayan kulak aşinalliği olmayan kendine has orjinaliteliğyle sezen aksu gene orijinalitelliğini koymuş bu albümdede her zmanki gibi . çallıntısız kendi duygusundan süzülen enstrumanlar şarkılar büyüleyici sözler.. ..inanılmazsın.bu türkiyede gerçek müzik yapan ender sanatçılardan birisin. enstrümanları şarkı sözlerine bu denli yakıştırabilen bu kadar güzel söz yazabilen , senin gibi bu denli üretken, üreten bir sanatçı yok diye düşünüyorum. şarkılar çok çok güzel ama benim dinlemeden edemeyeceğim deniz yıldıızı şarkıları şunlar :) yol arkadaşım , hala haber bekliyorum , güvercin , sor beni ve memet…:) hep bizimle ol . ruhumuzu hep senin şarkılar beslesin. Güzel sözlerin güzel enstürmanların hep büyülesin içimizi. Sen bu seven kalplerin bir tanesisin sezen aksu... Sen eşsiz bir degersin . başarın daim olsun gönüllerin kraliçesi ..:)

  MERKEZ - İçel - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (43) Hayır (11)

 • tek kelimeyle süper ötesi bir album gercekten güzel
  (24.06.2008)

  sezen aksu zaten yılların sanatcısı ve sanat camiasında olmazsa olmazlardan aynı şekilde yaklaşık 2 yıldan beri özlemle beklediğim albumdü.Gercekten de cok beğendim alınmaya değer bir album herkese tavsiye ederim asla pişman olmazsınız.SEZEN AKSU BENCE HERZAMANKİ GİBİ LİDER.

  MERKEZ - Denizli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (39) Hayır (11)

 • Yine Sezen Farkı
  (23.06.2008)

  Tüm şarkıları birbirinden güzel ama ben en çok yol arkadaşımı beğendim sezen aksu yine farkını belli etmiş bu albümde herkese tavsiye ederim

  ÜMRANİYE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (38) Hayır (11)

 • minik serçe şahane
  (23.06.2008)

  sezen aksu popun kraliçesi kesinlikle üstüne tanımıyorum. eminim bu albümüde şahane olmuştur. mutlaka satın alacağım. lütfen korsan alıp bu gibi doğru düzgün sanatçıların şevkini kırmayın.

  GAZİOSMANPAŞA - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (37) Hayır (11)

 • o bir efsane
  (22.06.2008)

  yorumuyla yıllara meydan okuyan muhteşem bir bir sanatçı.hrant dink ve mehmetçikler için 2şarkı yapmış bu albümünde. Kısacası türk pop müziğinin gerçek kraliçesi olduğunu tekrar kanıtlıyor. başka sezen yok vee albümü kaçırmayın..

  NUSAYBİN - Mardin - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (37) Hayır (10)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN