Sharp Buzdolapları

Soğutma, saklama ve dondurma ihtiyacı insanlığın avlanmaya başladığı zamandan beri var olmuştur. Neredeyse insanlık tarihi kadar eski olan bu ihtiyaç 1900'lerin başında evlerinize giren bir teknolojiye dönüşmüştür. Farklı saklama ve dondurma işlemleri sayılmazsa evde kullanıma uygun ilk buzdolabı 1913 yılında üretilmiştir. Tarihin ilk zamanlardan beri süregelen saklama, soğutma ihtiyacı günümüzün vazgeçilmez teknolojileri arasında yer alır ve Sharp buzdolapları evlerinizde uzun süre sağlıklı besinler saklamanızı kolaylaştırır.

Sharp Buzdolabı

Japonya'nın Tokyo kentinde 1912 yılında kurulan ve teknoloji üreten bir şirket olan Sharp, adını kurucusunun ilk icadı olan kalemden almıştır. Polonya, İngiltere, Fransa'da Ar - Ge tesisleri olan Sharp günümüzün en yenilikçi teknolojilerini kullanan ve teknoloji üreten firmaları arasında yer alır.

Sharp buzdolapları da şirketin 1912'den beri ilkleri yapma arzusu ile geliştirilir. İlk mekanik kalem, ilk kristal radyo, ilk seri üretim mikrodalga fırın, ilk kameralı cep telefonu gibi pek çok ilk üretimi tarihinde barından Sharp, beyaz eşya ve buzdolapları ile de ilkler arasında yer alan teknolojiler sunar.

Sharp Buzdolabı Modelleri

Farklı ihtiyaçlara yönelik geniş ve uzun ömürlü çözümler sunan Sharp buzdolabı modelleri A+ ve A++ enerji sınıfları ile mutfağınızda enerji dostu olarak yer alır.

Çift kapılı ve gardrop tipi olarak iki ana model bulunur. Bu modellerin buzluk tipi aşağıda ya da yukarıda olmak üzere farklı çeşitleri kullanım tercihinize göre sunulur. 500 litre ve üzerinde iç hacmi olan gardırop tipi Sharp buzdolapları, geniş aileler için uzun süreli ve kolay saklama çözümleri üretir. Buzdolabı modelleri tüm besinlerinizi özenle korur.

Sharp buzdolabı modelleri arasından tercih yaparken, dolabın boyutlarını kullanım alanınıza göre seçmelisiniz. Evinize, mutfağınıza uygun olan buzdolabı boyutunu bulduktan sonra, farklı ihtiyaçlarınızı belirleyebilirsiniz. Buzdolabının iç hacmi, soğutma teknolojileri, buz yapma özelliği, kahvaltılık ve sebzelik gibi seçeneklerini inceleyerek mutfakta tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir dolap seçebilirsiniz.

Inox, beyaz ve siyah renkler buzdolabının teknolojisi ile alakalı değildir. Bu renk seçimini buzdolabının mutfağınıza sağlayacağı uyumu göz önünde bulundurarak yapabilirsiniz.

Sharp Buzdolabı Fiyatları

Sharp buzdolaplarını farklı boyut, model ve renklerde bulabilirsiniz. İç hacim, dış kaplama ve buzdolabının sahip olduğu teknolojiler, Sharp buzdolabı fiyatları konusunda geniş bir yelpazenin ortaya çıkmasına neden olur.

Dayanıklı ve uzun süreli kullanacağınız bir beyaz eşyayı satın alırken optimum kararı vermeniz, uzun süreli ihtiyaçlarınızı karşılayan bir buzdolabı almanız ile mümkün olur.

Bir buzdolabı almadan önce dikkat etmeniz gereken temel noktalar, ne sıklıkla alışveriş yaptığınız, kaç kişilik bir aile olduğunuz ve ne tür saklama ihtiyaçlarınızın olduğudur.

Konserve ve dondurulmuş yemekler hazırlamayı ve tüketmeyi tercih ediyorsanız geniş buzluk hacmi, uzun süreli tazelik arıyorsanız hibrid soğutma seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Sharp Buzdolabı Nasıldır?

Sharp buzdolapları ekspres dondurma, buz yapıcı ve fanlı soğutma gibi farklı besin ihtiyaçlarına yönelik soğutma çözümleri sunar. Hibrit soğutma sistemleri ile aynı anda farklı çözümler getiren Sharp buzdolapları ile tüm meyve ve sebzeler uzun süre tazeliğini korur.

Buzlanma yapmayan no-frost teknolojisi sayesinde buz çözme, buz kırma gibi sorunlar tamamen ortadan kalktığı için, kullanıcıların beğenisini toplayan Sharp buzdolabı modelleri, iç tasarımları ile de öne çıkar.

Kullanım kolaylığı ile tasarımın bir araya geldiği fonksiyonel alanlar sayesinde, alınan her besin kendisi için uygun saklama şartlarında bir yer bulur.

Evlere getirdiği ileri teknolojilerle tüketicilerin beğenisini toplayan Sharp sosyal sorumluluk projeleri ile de beğeni toplar. Enerji koruma ve çevre temizliği konusunda hassas davranan firma, bu hassasiyetini ürünlerinde de ön plana çıkarır.

Sharp Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

7 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Beko
  2. Arçelik
  3. Samsung
  4. Altus
  5. Siemens
  6. Profilo
  7. Hotpoint Ariston
  8. Vestel
  9. LG
  10. Liebherr
  11. Electrolux
  12. Grundig
  13. Bosch
  14. Finlux
  15. Regal
  16. Indesit
  17. Sharp
  18. Uğur
  19. Hoover
  20. Hotpoint
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Enerji Sınıfı
 5. Satıcı
 6. Ürün Tipi
 • Marka Sharp
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
BAŞA DÖN