Amerika menşeili Sharpie permanent markör kalemleri ofiste ve evde tüm çizim işleri ve işaretlemeler için üretilmiş markör kalemlerdir. Saklamak için klipsli kapağa sahip markör kalemler, plastik, deri, ahşap, metal folyo, taş, fotoğraf kağıdı, karton gibi pek çok yüzeyde rahatlıkla kullanılmaya elverişli fonksiyonel ürünlerdir.

Sharpie Kalem Çizim Malzemesi

Uzun yıllardır bu alanda pek çok kalem serisi üretmiş olan marka kendisini sürekli geliştirerek kullanıcılarına en iyiyi ve en mükemmeli sunan markörler üretmiştir. Sharpie markör kalemler meraklıları için sadece bir yazı aracı değildir. Birbirinden farklı birçok kalem serisiyle harikalar yaratan, tüm duygu ve düşünceleri çok farklı yüzeylere en mükemmel bir biçimde yansıtmaya olanak sağlayan Sharpie kalem çizim malzemesi ile ortaya muhteşem eserler çıkarmak çok daha kolaydır. Tüm dünyada milyonlarca kullanıcı Sharpie kalem çizim malzemeleri ile ortaya mükemmel eserler çıkarmanın keyfine varmaktadır. Sharpie kalem çizim malzemesi ürünleri içinde her ihtiyaca uygun ve her türlü yüzey için özel olarak tasarlanmış pek çok kalem serisi yer alır. 

Sharpie Kalem Çizim Malzemesi Modelleri

Sharpie kalem çizim malzemesi modelleri son derece geniş bir ürün yelpazesi ve seçeneği oluşturur. Sharpie çizim malzemeleri arasında, gözenekli yüzeyler için tasarlanmış, neme ve solmaya karşı dayanıklı 5 farklı renk seçeneğine sahip plastik, metal, çini ve cam gibi yüzeylerde iddialı markörler yer alır. Net ve rahat çizim için son derece elverişli markörlerdir bunlar. 

Sharpie kalem çizim malzemesi ürünleri içerisinde, kumaş yüzeyler için özel olarak tasarlanmış markörler bulunur. Kumaş üzerine yansıtılmak istenen her türlü tasarım zemine rahatlıkla aktarılarak profesyönel işler ortaya çıkarılmasını sağlar. Solmaya karşı son derece dayanıklı olan bu kalemler, 8 adet farklı renk seçeneğine sahip fırça ucu ile mobilya döşemesi, çanta, pantolon veya spor ayakkabılar üzerinde çalışmaya ve eşyaları kişiselleştirmeye olanak sağlar. 

Shrpie markörlerden olan kesik uçlu markörler ofis ortamında veya evde birçok yüzeyde rahatlıkla kullanılabilme özelliğine sahiptir. Fotoğraf kağıdı, karton ahşap, taş, plastik veya deri gibi birçok yüzeyde kolayca kullanılabilen bu tür markörlerle hem kalın hem ince yazı yazma şansına sahip olmak mümkündür. Su bazlı mürekkebi kolay kurur, klipsili kapağı ile dökülüp saçılmadan rahatlıkla taşınabilir.

Sharpie çizim malzemesi ürünlerinden olan diğer bir model ise fine ve ultra fine uçlu markör modelleridir. Ürünler ofiste evde birçok yüzeyde kullanılabilen markörlerdir. Deri ve karton gibi birçok yüzeyde sorunsuz kullanılabilir. Bu kalemlerin bir ucu kalın yazarken diğer ucu ince yazabilir. Canlı renkleriyle dikkat çeken bu kalemler tutuş rahatlığı bakımından da aranan ürünler arasında yer alır. 

Sharpie metalik markör modelleri hediye ambalajları kutlama ve tebrik kartları gibi pek çok özel yazı işi için biçilmiş kaftan özelliği taşımaktadır. Opaklık özelliği bulunan bu kalemler boyayı yüzeye istenen şekilde aktarmaya olanak sağlar. Bu markörler, kalıcı ve hoş renklerin yanı sıra dayanıklı ve sağlam yuvarlak uçlara da sahiptir. 

Sharpie kalemler arasında günlük yazı işleri için de mükemmel kalem modelleri yer alır. Pigmentli su bazlı, hızlı kuruyan mürekkebe sahip bu kalemler, pürüzsüz yüzeylerde canlı renkler ve yüksek kalitede yazı yazma imkanı sunar. Rahat ve yumuşak tutuş özelliği ile hem yüksek kaliteli işler ortaya çıkarmaya olanak sunar hem de rahat yazı yazma konforu sunar. 

Sharpie kalem çizim malzemesi ürünlerinden bir diğeri de fine markör kalemlerdir. Dünyada çok meraklısı bulunan bu ünlü kalemlerle yazı yazamak adeta bir keyif haline gelir. Farklı renk seçenekleriyle ortaya yüksek performanslı eserler çıkarmaya olanak sağlar. 

Bu kategoride tüm Shrapie kalem çizim malzemelerini inceleyebilir, dilerseniz sepete ekleyerek istediğiniz ürüne hemen sahip olabilirsiniz. 

Sharpie Kalem Çizim Fiyatları

57 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Sharpie
  2. Faber-Castell
  3. Parker
  4. Lamy
  5. Cross
  6. Scrikss
  7. Goldstone
  8. Edding
  9. Stabilo
  10. Pilot
  11. De Atramentis
  12. Uni-Ball
  13. Rotring
  14. Kaweco
  15. Waterman
  16. Sheaffer
  17. Pentel
  18. Noki
  19. Tombow
  20. Pelikan
  21. Talens
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Sharpie
DSACategoryId/2147483643/15344/15220
BAŞA DÖN